Προς το περιεχόμενο

Banzai Effects (Πού είναι;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους! Εδώ και δέκα μέρες έχω παραγγείλει μερικά εξαρτήματα από το Banzai, και δεν μου τα έχουν στείλει ακόμα! Τους έστειλα e-mail πριν 4 μέρες και μου απάντησαν οτι έχουν πολύ δουλεια, και οτι θα τα στειλουν σε τρείς μέρες. Φυσικά οι τρείς μέρες πέρασαν, και δοκίμασα να μπώ στη σελίδα τους για να τσεκάρω την κατάσταση της παραγγελίας, αλλά η σελίδα δεν άνοιγε... Μήπως ξέρει κανείς τίποτα; Τί έγινε; Έκλεισε η εταιρία και την κοπάνησε στην Αργεντινή ο ιδιοκτήτης;

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παρηγγειλα την προηγουμενη Κυριακη μερικες λυχνιες για retube tou HRD και μου εστειλαν μαιλ την Παρασκευη οτι η παραγγελια εσταλη. Πιθανως καποια απο οσα παρηγγειλες να ειναι backordered και να μην σου τα εστειλαν ακομα περιμενοντας να τα παραλαβουν....Η σελιδα οντως εχει καποιο προβλημα το οποιο μαλλον ειναι προσωρινο.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να είναι κάτι προσωρινό (και μάλλον έτσι είναι). Ευχαριστώ Φεντεριάρη! Όταν λές την προηγούμενη Κυριακή, εννοείς αυτή που πέρασε (21-10);

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο γνωρίζω, ο τύπος είναι λίγο ...για τα πανηγύρια...

 

Δεν είναι απατεώνας, αλλά ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΡΓΟΣ στις αποστολές!

 

Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να αγχωθείς. Η περίπτωσή σου αποτελεί μάλλον τον κανόνα και όχι την εξαίρεση ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx Elavd! Δεν έχω ξαναπαραγγείλει απο αυτή την εταιρία, αλλα εξ'αρχής μου φάνηκαν λίγο ερασιτέχνες... Κρίμα και είχα σκοπό να πάρω κάμποσα καλλούδια από εκει... Ξέρετε καμιά άλλη Ευρωπαική εταιρια που ειδικεύεται σε ηλεκτρονικό υλικο για μουσική;

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Ξέρετε καμιά άλλη Ευρωπαική εταιρια που ειδικεύεται σε ηλεκτρονικό υλικο για μουσική;

 

http://www.musikding.de/

http://www.tubeampdoctor.com/

http://www.tube-town.net/

 

EDIT: Το τελευταίο

Musical Instrument Digital Interface

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενα κανα 5μηνο ενα switch που ηταν backordered! Τουλαχιστον εχει real time γραμμη επικοινωνιας μεσω chat! Δοκιμασε το κανει θαυματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 Μήνες!!!!!!!;!;!;!;! Εμένα μου είπαν οτι όλα όσα παρήγγειλα υπάρχουν στο στοκ του καταστήματος, απλά δεν προλαβαίνουν να αναθέσουν την παραγγελία σε κάποιον.

Άντε να δούμε... Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παίδες!

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον. Ωραιο avatar! Hillbilly King?

 

Δευτερον.

Καλα ετσι ελεγε κι εμενα! Για να ειμαι και ακριβης μου στειλαν λαθος switch και μετα απο 5 μηνες το σωστο... Νομιζω πως ισχυει οτι ειπωθηκε και πιο πανω... Δεν ειναι απατεωνας ισα ισα που προσπαθει να ειναι πολυ εξυπηρετικος απλα πρεπει να ειναι λιγο τουρλουμπουκι απο θεμα οργανωσης... Μπορει και να το τρεχει μονος του το μαγαζι! Αλλα το ξαναλεω φαινεται οτι προσπαθει να ειναι εξυπηρετικος και συζυτησιμος!

 

Οσο για Tube - Amp - Doctor! Αν βρισκεις αυτα που θες εκει, προτιμησε τον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου