Προς το περιεχόμενο

Τι συνδεση εχετε στο internet?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα και απο μενα...εχω για την ωρα conn-x στα 1mbps και η ταχυτητα ειναι μια χαρα...επισης και εγω το πηρα σε 4-5 μερες αλλα το θεμα ειναι αλλο...μου ειχαν πει για 21.5 ευρω το μηνα αλλα βλεπω οτι το ιντερνετ ερχεται γυρω στα 70 ευρω το 2μηνο...δεν ξερω τι μπορει να φταιει...ξερετε τπτ για κρυφες χρεωσεις ?...επισης και γω ηθελα να παω στην Forthnet αλλα με αυτα που ακουω τι να πω...τελικα ποιος ειναι ο καλυτερος για την ωρα ?...

[

/quote]ΟΤΕ και μονο,φιλε...σε 1-2 χρονακια που θα εχουν φτιαξει τα δικτυα τους οι ενναλακτικοι,ισως θα εχει ενδιαφερον να ασχοληθει κανεις...μεχρι τοτε,ΟΤΕ και μονον...Για το θεμα με την χρεωση δεν ξερω...γιατι δεν τους κανεις ενα τηλεφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tellas zisto.

 

Στην αρχή ήταν 4mbit και απεριόριστα τηλέφωνα αστικα και υπεραστικά με 47 ευρώ.

 

Πριν μια βδομάδα απο 480kb/s που κατέβασα, ξαφνικά πιάνω 1mb/s!

 

Το έψαξα και αναβαθμίζει σταδιακά τις γραμμές τις μέχρι τα 12mbit και 1mbit upload ενώ παράλληλα μειώνει την τιμή στ 39 ευρώ!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικός να ζητάτε μεριζόμενο βρόγχο και για άλλους λόγους, ο ΟΤΕ δεν παραδίδει γραμμές σε άλλες εταιρείες, υπάροχυν τεράστιες καθυστερήσεις με το έτσι θέλω. Ας κοιτάξει ο φίλος απο εδώ που λέει οτι δουλευει στο support του ΟΤΕ το συστημα WCRM που δίνει ο οτε στους παρόχους για να βλέπουν τις αιτήσεις των πελατών, κοιτάξτε λίγο τί καθυστερήσεις υπάρχουν.. Μιλάμε για 3μηνα και 5μηνα χωρίς καμιά αιτιολογία (ως δια μαγείας μολις ακυρώσει ο πελάτης και επιστρέψει στον οτε η γραμμή παραδίδεται σε 2 μέρες..). Αισχη απλά..

 

 

Γενικά ο ΟΤΕ καθυστερεί ότι έχει σχέση με άλλους παρόχους. Δυστυχώς το κάνει μπας και κερδίσει κανέναν πελάτη αλλά όταν φτάνεις να παίζεις με τέτοιους όρους, αργά ή γρήγορα θα το χάσεις το παιχνίδι. Στο σύστημα WCRM δεν έχω πρόσβαση αλλά αυτά που ακούγονται από μέσα το επιβεβαιώνουν. Ίσως τα πράγματα βελτιωθούν αρκετά σε ότι έχει σχέση με την παροχή τηλεφωνίας από άλλους παρόχους δεδομένου ότι παίζουν σε VOIP γιατί αν όχι μέσα στο Νοέμβρη, μέχρι τα χριστούγεννα θα βγάλει και ο ΟΤΕ VOIP πακέτα με ότι μπορεί να συμβαίνει αυτό. Προσπαθεί με νύχια και με δόντα να "φανεί" ότι είναι μπροστά και κάνει κάτι πρώτος και γι'αυτό κάνει τις καφρίλες που κάνει.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο θα ηταν να ρωτησετε και καποιον που δουλευει στον ΟΤΕ για να σας πει και καποιοες αληθειες για τον ΟΤΕ και τους ανταγωνιστες του .....

1Καταρχην θα σας πω οτι ειμαι υπαλληλος του ΟΤΕ και θα προσπαθησω να σας πω καποια πραγματα ...Καταρχην ο ΟΤΕ ειναι υποχρεωμενος απο την ελληνικη επιτροππη ανταγωνισμου να ειναι πιο ακριβος απο ολους τους ανταγωνιστες τους,εαν δεν το τηρησει αυτο τοτε τρωει πολλα εκατομμυρια προστιμο επειτα δεν μπορει να βγαζει πρωτοπορα προιοντα και καινοτομιες, υποχρεουται παντα να ακολουθει τους ανταγωνιστες του που πολλες φορες ειναι μηδαμινες εταιριες.Εχω βαρεθει να ακουω τα εξης:'' πω πω φιλε εβγαλε η ταδε εταιρια 400000000000000mbs, ενω ο ΟΤΕ εχει μονο τοσο'' Ρε πονηριδη ειναι δυνατον μια εταιρια που ειναι στον χωρο τον τηλεπικοινωνιων 4,5,6 χρονια να εχει καλυτερες υπηρεσιες και καλυτερα πακετα παροχων απο τον ΟΤΕ που ειναι απο το 1952.Απο εξοπλισμο μεχρι δυνατοτητες ο ΟΤΕ ειναι πολυ μπροστα απλα δεν τον αφηνουν να τα εκμεταλλευτει....

2 Εχω βαρεθει να ακουω λαλακιες του στυλ :''καλα η ταδε εταιρια ειναι πανφθηνη οχι σαν τον ΟΤΕ που ειναι πιασοκωλης '' Ρε ασχετε ειναι δυνατον μια εταιρια που επινοικιαζει γραμμη του ΟΤΕ ,κοινως δεν εχει δικτυο και παει στον ΟΤΕ την νοικιαζει και μετα στην μεταπωλει σε σενα,να μπορει να κανει καλυτερη τιμη απο τον ΟΤΕ,και γιατι να μην στην πουλησει ο ΟΤΕ κατευθειαν πιο φθηνα Εεεεεε??????Λες να μην μπορει?Δεν σκεφτεσαι οτι κατι παιζεται?

3 Ο ενας κολλητος μου εχει fo.....(δεν το λεω για να μην θεωρηθει συκοφαντικη δυσφημιση)και ειχε μεινει χωρις τηλεφωνο για ενα μηνα .Οταν επαιρνε τηλεφωνο στην fo.......για να ρωτησει τι γινεται του λεγανε φταιει o OTE...ΚΑΤΣΕ ρε μαγκα εγω με ποιον εχω συμβολαιο με εσενα δεν εχω...οταν ηρθα σε εσενα γιατι δεν μου ειπες οτι δεν εχεις τεχνικη καλυψη.......γιατι δεν μου ειπες οτι οι ταχυτητες που μου ξαφουρνιαζες δεν προκειται ποτε να τις πιασω(εξαιτιας του υποδομων που ειπαμε πιο πανω)...γιατι δεν μου ειπες οτι οι χρεωσεις που διαφημιζες δεν αγγιζουν καν την πραγματικοτητα και κανεις δεν σου βαζει ΚΩΛΟΧΕΡΟ

3 ΓΙΑΤΠ τα καναλια δεν αναφερουν ποτε ποσοι φευγουν απο τους ανταγωνιστες του ΟΤΕ και γυριζουν σε αυτον και αναφερουν μονο οτι τοσες χιλιαδες εφυγαν απο τον ΟΤΕ μονο και μονο για να πληξουν τον ΟΤΕ.Θυμηθειτε την περιπτωση με τα κινητα το 1990 που απαγορευσανε στον ΟΤΕ ΓΙΑ 6 χρονια να βγαλει κινητο τηλεφωνο και ειχαμε μονο κινητο vod.....και tel.... εταιρεις οι οποιες χρησιμοποιουσαν κεραιες του OTE ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ....

 

Ολα αυτα που λεω ειναι με αποδειξεις και τεκμηιωμενα βεβαια πολλοι απο εσας τα ειπατε και πιο πανω.Και για να τελειωσω

θα σας πω τι συμβαινει και στα κρατη τοπυ εξωτερικου.Ολα τα ευρωπαικα κρατη εχουν δημοσια υπηρεσια τηλεπικοινωνιων η οποια κατεχει το 50% των συνδρομητων οι υπολοιποι ανηκουν σε ιδιωτες.Κατι τετοιο θελουνε να κανουν και στον ΟΤΕ.Στην ΑΓΓΛΙΑ πουλησανε τον κρατικο οργανισμο τηλεπικοινωνιων και μετα απο 3 χρονια τον αγορασανε πισω παλι.!!!!!!!!

Τελος γαιτι δεν λενε οτι ολες αυτες οι εταιριες στεγαζονται σε κτιρια του OTE με το ετσι θελω , εκμεταλλευονται προνομια των κτιριων του ΟΤΕ χωρις να πληρωνουν στον ΟΤΕ τα νομιμα ...ξερετε ποσα χρωστανε ολοι αυτοι οι ιδωτες στον ΟΤΕ και δεν του τα δινουν και κανεις δεν λεει τιποτα....ενα απλο παραδειγμα.Οι τηλεπικοινωνιες για να λειτουργησουν θελουν χαμηλες θερμοκρασιες...κοινως οι κυριοι βρισκονται σε κλιματιζομενο χωρο χωρις να πληρωνουν κλιματισμο!!!!!!!!!

ΚΑΙ τελειωνοντας θα πω αυτο:TO MAMHSI AYTO TOY OTE ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ και μετα θα βγει η επιτροπη ανταγωνισμου και θα πει στου παροχους ''ΕΛΑ εδω for......εχεις κανει δικτυο? οχι ?τελος'' ''ελα εδω TEL...S εχεις κανει δικτυο ?οχι? τον πουλο....και ετσι καποιοι ιδιωτες θα πλουτισουν και μετα θα εξαφανιστουν

Το ιδιο βεβαια θα γινει και με την ΔΕΗ...ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΟΤΕ και θελω να πω οτι για την συμπεριφορα εχετε δικιο και για την δημοσιουπαλληλικη νοοτροπια των υπαλληλων αλλα αυτο σιγα σιγα αλλαζει...οι παλιοι φευγουν και ερχοναται παιδια με πτυχια πανεπιστημιων και τει (ειμαι και εγω ενας απο αυτους)που για πολλα χρονια δουλευαν στον ιδιωτικο τομεα (εργοστασιο αυτοματισμων) και ξερουνα και τι παει να πει δουλεια αλλα και τι καραγκιοζιλικη.εκμεταλλευση ,και ανιδεοι αλεξιπτωτιστες ιδιωτες υπαρχουν που κοιτανε να τα αρπαξουν και να εξαφανιστουν........

 

 

P.S sorry εαν εγινα κουραστικος αν και δεν νομιζω οτι θα το διαβασει κανεις ολο.....απλα οι αληθειες πρεπει να λεγονται

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίπτωσή σου συγχωρείται μόνο αν είσαι ο Βουρλούμης ο ίδιος...  ;D

 

Σε κάθε άλλη περίπτωση κάνεις ασυγχώρητη παραπληροφόρηση:

 

 

    1Καταρχην θα σας πω οτι ειμαι υπαλληλος του ΟΤΕ και θα προσπαθησω να σας πω καποια πραγματα ...Καταρχην ο ΟΤΕ ειναι υποχρεωμενος απο την ελληνικη επιτροππη ανταγωνισμου να ειναι πιο ακριβος απο ολους τους ανταγωνιστες τους,εαν δεν το τηρησει αυτο τοτε τρωει πολλα εκατομμυρια προστιμο επειτα δεν μπορει να βγαζει πρωτοπορα προιοντα και καινοτομιες, υποχρεουται παντα να ακολουθει τους ανταγωνιστες του που πολλες φορες ειναι μηδαμινες εταιριες.Εχω βαρεθει να ακουω τα εξης:'' πω πω φιλε εβγαλε η ταδε εταιρια 400000000000000mbs, ενω ο ΟΤΕ εχει μονο τοσο'' Ρε πονηριδη ειναι δυνατον μια εταιρια που ειναι στον χωρο τον τηλεπικοινωνιων 4,5,6 χρονια να εχει καλυτερες υπηρεσιες και καλυτερα πακετα παροχων απο τον ΟΤΕ που ειναι απο το 1952.Απο εξοπλισμο μεχρι δυνατοτητες ο ΟΤΕ ειναι πολυ μπροστα απλα δεν τον αφηνουν να τα εκμεταλλευτει....

 

Το μόνο που κάνει η επιτροπή ανταγωνισμού, και αυτό σύμφωνα με τις οδηγίες της Ε.Ε. ,  είναι να μην αφήνει τον ΟΤΕ να εκμεταλλεύεται τη δεσπόζουσα και μονοπωλιακή θέση που κατέχει στην αγορά εξαιτίας του κρατικομονοπωλιακού συστήματος ανάπτυξης της Ελλάδας εδώ και τόσες δεκαετίες. Όλα τα άλλα είναι κινδυνολογικές υπερβολές προς άγρα εντυπώσεων.

 

    2  Εχω βαρεθει να ακουω λαλακιες του στυλ :''καλα η ταδε εταιρια ειναι πανφθηνη οχι σαν τον ΟΤΕ που ειναι πιασοκωλης '' Ρε ασχετε ειναι δυνατον μια εταιρια που επινοικιαζει γραμμη του ΟΤΕ ,κοινως δεν εχει δικτυο και παει στον ΟΤΕ την νοικιαζει και μετα στην μεταπωλει σε  σενα,να μπορει να κανει καλυτερη τιμη απο τον ΟΤΕ,και γιατι να μην στην πουλησει ο ΟΤΕ κατευθειαν πιο φθηνα Εεεεεε??????Λες να μην μπορει?Δεν σκεφτεσαι οτι κατι παιζεται?

 

Βεβαίως και είναι δυνατό, και αυτό είναι το πιο απλό ερώτημα που θέτεις, διότι άλλες είναι οι τιμές χονδρικής, και άλλες οι τιμές λιανικής. Δηλαδή, ο ΟΤΕ στις άλλες εταιρείες πουλάει πιο φθηνά, και είναι υποχρεωμένος να το κάνει αυτό, από ότι πουλά στον τελικό καταναλωτή.

 

   

3 Ο ενας κολλητος μου εχει fo.....(δεν το λεω για να μην θεωρηθει συκοφαντικη δυσφημιση)και ειχε μεινει χωρις τηλεφωνο για ενα μηνα .Οταν επαιρνε τηλεφωνο στην fo.......για να ρωτησει τι γινεται  του λεγανε φταιει o OTE...ΚΑΤΣΕ ρε μαγκα εγω με ποιον εχω συμβολαιο με εσενα δεν εχω...οταν ηρθα σε εσενα γιατι δεν μου ειπες οτι δεν εχεις τεχνικη καλυψη.......γιατι δεν μου ειπες οτι οι ταχυτητες που μου ξαφουρνιαζες δεν προκειται ποτε να τις πιασω(εξαιτιας του υποδομων που ειπαμε πιο πανω)...γιατι δεν μου ειπες οτι οι χρεωσεις που διαφημιζες δεν αγγιζουν καν την πραγματικοτητα και κανεις δεν σου βαζει ΚΩΛΟΧΕΡΟ

 

Βεβαίως και φταίει ο ΟΤΕ διότι τις δικές του γραμμές χρησιμοποιούν όλες οι υπόλοιπες εταιρείες. Και στις περισσότερες περιπτώσεις τα κολλήματα προέρχονται από το dslam, και ώσπου να πάρει τον κώλο του ο χαραμοφάης να το κοιτάξει μπορεί και να περάσει στην καλύτερη περίπτωση μια βδομάδα.

 

Ειδικά σε αυτή την περίπτωση φίλε μου ο ΟΤΕ είναι για φτύσιμο.

 

 

 

   

3 ΓΙΑΤΠ τα καναλια δεν αναφερουν ποτε ποσοι φευγουν απο τους ανταγωνιστες του ΟΤΕ και γυριζουν σε αυτον και αναφερουν  μονο οτι τοσες χιλιαδες εφυγαν απο τον ΟΤΕ μονο και μονο για να πληξουν τον ΟΤΕ.Θυμηθειτε την περιπτωση με τα κινητα το 1990 που απαγορευσανε στον ΟΤΕ ΓΙΑ 6 χρονια να βγαλει κινητο τηλεφωνο και ειχαμε μονο κινητο vod.....και tel.... εταιρεις οι οποιες χρησιμοποιουσαν κεραιες του OTE ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ....

 

Ουδέν σχόλιον...

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην έχοντας κάτι να αντιτάξω στα επιχειρήματα του Ignatios, και αν ακόμη δεχτώ όλα όσα λέει, παραμένει ένα το ερώτημα:

Είτε φταίει είτε δε φταίει, είτε λόγω Ε.Ε είτε λόγω της θείτσας Νίτσας, γιατί να προτιμήσει κάποιος ΟΤΕ αν δεν τον συμφέρει;

Τί με νοιάζει εμένα στην τελική για ποιο λόγο είναι ακριβότερος; Με νοιάζει ότι είναι.

Τα χίλια δίκια μπορεί να έχεις, μπορεί ο ΟΤΕ να μη μπορεί να κάνει αλλιώς. Δεκτό.

Αλλά εμένα γιατί πρέπει να με νοιάζει;

 

(Έχω Forthnet 2Play, Internet παίζει καλά, τηλέφωνο άψογα, απλά άψογα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίπτωσή σου συγχωρείται μόνο αν είσαι ο Βουρλούμης ο ίδιος... ;D

 

Σε κάθε άλλη περίπτωση κάνεις ασυγχώρητη παραπληροφόρηση:

 

 

[

 

Το μόνο που κάνει η επιτροπή ανταγωνισμού, και αυτό σύμφωνα με τις οδηγίες της Ε.Ε. , είναι να μην αφήνει τον ΟΤΕ να εκμεταλλεύεται τη δεσπόζουσα και μονοπωλιακή θέση που κατέχει στην αγορά εξαιτίας του κρατικομονοπωλιακού συστήματος ανάπτυξης της Ελλάδας εδώ και τόσες δεκαετίες. Όλα τα άλλα είναι κινδυνολογικές υπερβολές προς άγρα εντυπώσεων.

 

 

 

 

 

Βεβαίως και είναι δυνατό, και αυτό είναι το πιο απλό ερώτημα που θέτεις, διότι άλλες είναι οι τιμές χονδρικής, και άλλες οι τιμές λιανικής. Δηλαδή, ο ΟΤΕ στις άλλες εταιρείες πουλάει πιο φθηνά, και είναι υποχρεωμένος να το κάνει αυτό, από ότι πουλά στον τελικό καταναλωτή.

 

 

 

 

 

 

 

Βεβαίως και φταίει ο ΟΤΕ διότι τις δικές του γραμμές χρησιμοποιούν όλες οι υπόλοιπες εταιρείες. Και στις περισσότερες περιπτώσεις τα κολλήματα προέρχονται από το dslam, και ώσπου να πάρει τον κώλο του ο χαραμοφάης να το κοιτάξει μπορεί και να περάσει στην καλύτερη περίπτωση μια βδομάδα.

 

Ειδικά σε αυτή την περίπτωση φίλε μου ο ΟΤΕ είναι για φτύσιμο.

 

 

 

 

 

Ουδέν σχόλιον...

 

 

δεν μπαινω καν στη δαιδικασια να σου απαντησω για την παραπληροφορηση....μαγκια σου να πιστευεις οτι θες...κατα τα αλλα η περιπτωση σου συγχωρειται μονο εαν εισαι γιος του του κατοχου της forthnet της tellas και το λουρι της μανας....κατα τα αλλα ασε να εχω καλυτερη πληροφορηση απο εσενα και σου απανταω ετσι γιατι ησουν ολο παραθεσεις αυτα και λεγε οτι θες.....

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην έχοντας κάτι να αντιτάξω στα επιχειρήματα του Ignatios, και αν ακόμη δεχτώ όλα όσα λέει, παραμένει ένα το ερώτημα:

Είτε φταίει είτε δε φταίει, είτε λόγω Ε.Ε είτε λόγω της θείτσας Νίτσας, γιατί να προτιμήσει κάποιος ΟΤΕ αν δεν τον συμφέρει;

Τί με νοιάζει εμένα στην τελική για ποιο λόγο είναι ακριβότερος; Με νοιάζει ότι είναι.

Τα χίλια δίκια μπορεί να έχεις, μπορεί ο ΟΤΕ να μη μπορεί να κάνει αλλιώς. Δεκτό.

Αλλά εμένα γιατί πρέπει να με νοιάζει;

 

(Έχω Forthnet 2Play, Internet παίζει καλά, τηλέφωνο άψογα, απλά άψογα)

 

 

φιλε μου εχεις δικιο!!!! Αλλα δεν νομιζω οτι σου ειπα να προτιμησεις τον ΟΤΕ KAI OXI ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΠΑΡΟΧΟ απλα προσπαθησα να βαλω καποια πραγματα στη σωστη τους βαση...εννοειται οτι θα πας οπου σε συμφερει απλα προσπαθησα να πω οτι το φθηνο δεν σημαινει τοι ειναι και πιο καλο...κατα τα αλλα εχεις το δικαιωμα και δεν στο στερει κανενας να πας οπου θελεις και να δωσεις τα λεφτα σου οπου θελεις  ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......αν και δεν θα ξαναμπω στην διαδικασια να απαντησω σε εσενα <<φιλε>> Wasted στα υπολοιπα,θα σου πω αυτο, το προβλημα του κολλητου μου δεν ηταν στο dslam. Αλλα οπως λες ολα αυτα ηταν απλα κινδυνολογιες και απλη παραπληροφορηση. Τι να πω εσυ μαλλον ξερεις καλυτερα ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΣΩΣΤΑ...και οχι δεν ειμαι ο Βουρλουμης αλλα ενας απλος υπαλληλος που υπερασπιζεται την δουλεια του,που εσυ και καθε τυπος σαν εσενα λεει χαραμοφαη χωρις κανενα κριτηριο , γνωση και αμφισβητεις το εργο του και το γεγονος οτι μπορει να δουλευει σε φρεατια και ταρατσες ,να εχει κινδυνεψει απο βραχυκυκλωμα πολλες φορες ...θα επιθυμουσα το ιδιο να κανω και για την δικη σου δουλεια και για την εταιρεια που εργαζεσαι αλλα ξερω..... θα αρχισεις τα οτι εγω δουλευω εκει και κανω αυτα και μου βγαινει ο κωλος οποτε δεν εχει κανενα νοημα..Α!!!! ΧΑΡΑΜΟΦΑΗ NA πεις τον τεχνικο του ΟΤΕ που ανεβαινει σε 40 μετρα στηλους και πανω σε κεραιες για να εισαι εσυ και εγω εδω και να τα λεμε και να κανουμε γουστα ....και στον υπαλληλο της ΔΕΗ που δουλευει στην 20 kv υψηλη και ανεβαινει σε πυλωνες κινδυνευοντας να πεθανει απο καρκινο και ηλεκτροπληξια για να εχεις εσυ το προνομιο να τον λες χαραμοφαη

ΚΑΙ στον πατερα μου που 20 χρονια δουλευε σε φρεατια και ερχοτανε 11 το βραδυ στο σπιτι.....και στον υπαλληλο της τραπεζας που δουλευει στο ταμειο και του ζαλιζουν τα παπαρια ολη την μερα....και την νοσηλευτρια που ειναι και αυτη δημοσιος υπαλληλος και ξεσκατιζει την αναπηρη γιαγια...Να σου πω κατι φιλε μου τετοιες κριτικες με αφηνουν παγερα αδιαφορο

.....Τι να λεμε τωρα εχεις επιγνωση των πραγματων.......... :-X

 

 

 

..σε ευχαριστω για την συνομιλια και καλη σου μερα..... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου