Προς το περιεχόμενο

Ebay


Baphomet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω την γνωμη σας σχετικα με το κατα ποσο αξιζει να παρεις ορισμενα πραγματα (κυριως μικρόφωνα με ενδιαφερουν) απο το ebay. Φυσικα στην τιμη συμφέρει κατα πάαααρα πολυ. Αλλα ειναι εγγυημένη η ποιότητα? Εσεις θα αγοράζατε ας πουμε ενα SM57 με 35 ευρω??? Γενικά δεν εχω ακουσει ποτε ασχημα λογια απο οσους γνωστους και φιλους το χρησιμοποιουν...

 

(αν υπαρχει καποιο τοπικ ηδη σχετικα με το θεμα συγχωρεστε με)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ξερω πολλους φιλους μου που εχουν παραγγειλει και δεν ειχαν ποτε καποιο προβλημα μετα.αλλα για να εισαι και εσυ σιγουρος οταν παραγγελνεις κατι σου εχει η σελιδα ψηλα δεξια το feedback του καθενος που πουλαει κατι..αλλα και σχολια απο ολους αυτους που αγορασαν απο αυτον :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

χαχαχα το fleamarket ειναι ενα αστειο. κανεις δεν πουλαει γιατι το site δεν εχει φροντισει να ππροστατεψει τα δικαιωματα του πωλητη και του αγοραστη. ειναι απιστευτα πισω κατα την αποψη μου

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό περί δικαιωμάτων δεν το γνωρίζω, αλλά ένας φίλος αγόρασε κινητό και κάτι εξαρτήματα για το pc και όλα μια χαρά. Επίσης πούλησε και ένα παλιό πικ-απ, πάλι όλα μια χαρά. Τι να σας πω, δεν έχω παραπάνω στοιχεία :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To fleamarket έχει δείξει κάποια σημεία βελτίωσης αλλά ακόμα θέλει δουλεία. Είναι λίγο ανασφαλές όμως διότι οποιοσδήποτε μπορεί να μπει και να πουλήσει χωρίς να χρειάζεται κανένα αποδηκτικό της πραγματικής του ταυτότητας. Όσο για το Ebay αρκεί να είσαι προσεκτικός με το feedback και τις κριτικές του αγοραστή και προσοχή ιδικά στις κριτικές. Να αγοράζεις απο κάποιον που έχει θετικές κριτικές ως πωλητής και όχι ως αγοραστής και καλό ειναι να βλέπεις και τι έχει πουλήσει στο παρελθόν. Περισσότερα για το θέμα μπορείς να δείς και εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου