Προς το περιεχόμενο

Νέο Korg PA500


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα φτασμένα ονόματα αμήν τι αλλο να μην έχουν οικονομικη υποστηριξη,custom πληκτρα με πλαισια τυποποιημένων μοντέλλων κ.ο.κ...κανεις δεν μπορει να μπει σε αυτη την θεση και να ξειρει αν δεν ειναι φτασμενος και πλαισιωμενος απο μια κατασκευαστικη εταιρια οργανων.

Μαρκετινγκ καθαρα και απολυτα (99,876%)  8)

 

Οσο για την Korg...καθε χρονο ολο και καλυτερα οργανα..ανταγωνιζεται τον εαυτο της και παιζει μπαλα οποτε εκεινη θελει αναταραζοντας τα νερα με arrangers,με ΚΑRMA κτλ κτλ..

 

Εγω ειμαι της Yamaha.Εχω μαθει την πλατφορμα της..αξιολογη και πολυ επαγγλεματικη,design και οταν εχεις λογοτυπο 3 διαπασων...δεν ''ξεκουρδιζεις'' ποτε!!  ;D :D ;)

 

Καλημέρα Νοιζις !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

custom πληκτρα με πλαισια τυποποιημένων μοντέλλων

 

Αυτο πιστευω οτι δεν ισχυει.Και οι εξαιρεσεις πρεπει να ειναι λιγοστες.....Δεν ειναι τοσο ευκολο οσο στις κιθαρες....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Wright (Pink Floyd) ειχε αυτη τη δυνατοτητα μεσω της Kurzweil οταν εγραφαν το Division Bell.

 

Θα ναι ο μόνος?...μπα..αν και οι πληκτραδες  οι ονομαστοι...ειναι λιγοι και διαλεκτοι ειτε ως προσωπικη καριερα ο καθενας τους ειτε μεσω των συγκροτηματων στα οποια παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις οτι ειχε πιο εξελιγμενο οργανο απο αυτα του εμποριου ;

Παιδια αυτα ειναι δυσκολα πραγματα.Να του εχουν δωσει καλυτερα προγραμματισμενους ηχους ναι,αλλα αλλη μηχανη συνθεσης ή πιο εξελιγμενα εφε πχ,ειναι τρομερα δυσκολο.

Δεν εχει καμια σχεση με τις custom κιθαρες,ειναι απειρες φορες δυσκολοτερο στα πληκτρα.....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου