Προς το περιεχόμενο

Ταξίδι για την Γειτονιά των Αγγέλων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντιγράφω από το forum του offroad:

 

"Καλημέρα

Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι ……για την « Γειτονιά των Αγγέλων »

 

Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης

Ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

 

Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω

Οποίον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία –κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .

 

Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες η αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά

Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

 

Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες…………….

 

Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ…….."

 

http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-8038.html

 

To Θέμα δεν αφορά εμένα, αλλά ένας συνάνθρωπος μας ζητάει βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έκανες ράκος και να δακρύσω γιατί κάτι μου θύμησες ρε φίλε....θα προσπαθήσω  και θα έχω τον νου μου ειλικρινά....τα θερμά συλληπητήρια μου στην οικογένεια του και στα δύο αγγελούδια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πατερας κυριως,σαν ανθρωπος αλλα και σαν μοτοσυκλετιστης νιωθω συγκλονισμενος απο ακομα μια τετοια ειδηση.Δεν ξερω αν μπορω πραγματικα να βοηθησω,ελπιζω αυτος ο αλητης-εγκληματιας να βρεθει και να πληρωσει το τιμημα που του αξιζει...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζούμε σε έναν κόσμο με έλλειψη παιδείας και ανθρωπιάς.

 

Τι ανασφάλεια, τι κακή αγωγή, τι άγνοια, τι συστημα αξιών μπορεί να οδηγήσει εναν άνθρωπο να εγκαταλείψει εναν άλλο αβοήθητο.

 

Είναι πραγματικά πικρό, διαστροφικό.

 

Οτι λάθος και να κάνει ένας ανθρωπος, όσο μπορεί να φτάσει η αμέλεια και η απροσεξία του, να το μετατρέψει σε εγκληματική ενέργεια.

 

Θερμά συλλυπητήρια και κρίμα.

 

Κρίμα και για το θυμα, κρίμα και για το θύτη.......

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε γενικες γραμμες συμφωνω, απλα σκεψου οτι και ο "δραστης" μπορει να εχει παθει σοκ και να μην ξερει τι κανει. δεν δρουν ολοι με τη λογικη σε τετοιες στιγμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που εγκαταλειπεις καποιον,εισαι εγκληματιας.

Μπορει ο ανθρωπος που χτυπηθηκε να ειχε καποια ελπιδα.....

Απαραδεκτος ο δραστης.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πει κανεις τωρα ?...παντως ελπιζω να βρεθει το τομαρι που το εκανε αυτο και να πληρωσει αν και δεν νομιζω...καλο κουραγιο στην οικογενεια του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:( :(  :'(

 

Κρίμα για τον άνθρωπο και την οικογένειά του. Μακάρι να βρεθεί ο δράστης, αν και μόνο ελάχιστο ψυχολογικό όφελος μπορεί να προσφέρει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου