Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για πολυεφφέ


Maow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν παιδιά θα ήθελα και τη δικιά σας γνώμη για αυτό που όπως κάποιοι θα έχετε παρατηρήσει  ;) παίζει μεταχειρισμένο..με τιμή πιστεύω λίγο πάνω από της Gt-8... Είναι πάνω από τον προϋπολογισμό μου αλλά είναι το μόνο που προσφέρει

-εφφέ

-looper

-distortion..

Βέβαια πριν απο οποιαδήποτε κίνηση θα ακούσω ότι έχει προαναφερθεί εδώ αλλά αμα κάποιος έχει εμπειρίες απαυτό παρακαλώ ας τις πει εδω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μηχανημα ειναι πολυ καλο...αν ξερεις να το προγραμματισεις

Αν εισαι αρχαριος με τα πολυεφφε (κ ειδικα σε ρακ) φοβαμαι πως θα σε δυσκολεψει...

Δεν χανεις τπτ ομως να το δοκιμασεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά θα ήθελα και τη δικιά σας γνώμη για αυτό που όπως κάποιοι θα έχετε παρατηρήσει  ;) παίζει μεταχειρισμένο..με τιμή πιστεύω λίγο πάνω από της Gt-8... Είναι πάνω από τον προϋπολογισμό μου αλλά είναι το μόνο που προσφέρει

-εφφέ

-looper

-distortion..

Βέβαια πριν απο οποιαδήποτε κίνηση θα ακούσω ότι έχει προαναφερθεί εδώ αλλά αμα κάποιος έχει εμπειρίες απαυτό παρακαλώ ας τις πει εδω......

 

Το συγκεκριμένο δεν αο έχω ακούσει, αλλα έχοντας διάφορα πολυεφφε κατα καιρους, υπάρχουν ένα-δύο πράγματα που θα σκεφτόμουνα.

 

Αν στην τιμή συμπεριλαμβάνεται και foot controller και πόσο εύκολα μπορώ να το μεταπουλήσω αν δεν μου αρέσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο δεν αο έχω ακούσει, αλλα έχοντας διάφορα πολυεφφε κατα καιρους, υπάρχουν ένα-δύο πράγματα που θα σκεφτόμουνα.

 

Αν στην τιμή συμπεριλαμβάνεται και foot controller και πόσο εύκολα μπορώ να το μεταπουλήσω αν δεν μου αρέσει.

Ναι...έχω καιρό πάντως να το σκεφτώ μπροστά μου.... ;)

Και εκτός από αυτό στα μεταχειρισμένα βλέπω να παίζουν πολλές PodXTLive στην τιμή του podxt καινούριου που με κάνουν να το σκεφτώ ακόμα περισσότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου