Προς το περιεχόμενο

Σας αρέσουν οι Pink Floyd & οι Porcupine Tree?


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπίζω την συγκεκριμένη ψευδαίσθηση να μην την έχει κανένας....ειδάλλως μάλλον ασχολείται με λάθος πράγματα στη ζωή του. 8) 8)..μήπως είναι λάθος και ο ίδιος.... :-X :-X ;D ;Dπλάκα κάνω

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα ξεκινήσω να απαντήσω πρώτα στο δίδυμο elavd/apos (οι κύριοι κάνουν αλλαξοκιθαριές νομίζω φτου σας ρε)

Ηλία μου δεν προλαβαίνω ούτε ανάσα να πάρω από την δουλεία πόσο μάλλον να παίξω με την κιθάρα.Να καταλάβεις σηκώνομαι στις 5 ώρα κάθε μέρα πάω κάτω στο προσωπικό μου γραφείο πάιζω 1 ωρα με τον καφέ μου (φυσικά δεν κοπανάω διότι ακόμα ο κόσμο κοιμάτε) και μετά τρεχάλα για την δουλεία μου.Αστα βράδυ φεύγω βράδυ γυρ'ίζω και μετά κάνω αρση μωρού θα καταλάβεις αργότερα τι εννοώ.

Πάντος υποσχέθηκα στον εαυτό μου το Σαββατοκύριακό να κάνω strike the pose για shooting (που λένε και οι ψωνισμένες). Φίλε Earendil σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου για την κόρη μου ....ναι μια χαρά είναι η γυναίκα μου τα έχει πάρει κρανίο με την κιθάρα.Καλά για τον Gilmour όχι να τον ακούσει (που προσπαθώ να μελετήσω κάποια κομματια του) αλλά με έβαλε να ξηλώσω και την φάτσα του που είχα στο laptop μου και έβαλε την κόρη μας.

Τι τον θες το κολογερο με την φάτσα από πάγο μου λέει....χαχαχαχαχα.

 

"Αυτό που δυστυχώς συμβαίνει είναι ότι αντιγράφουν ένα στυλ αντί να περάσουν όλες τους τις επιρροές απ'το δικό τους χωνευτήρι, και μετά βαφτίζουν το πόνημά τους "αυθεντικό"

 

Αγαπήτε bloody_sunda κατα την ταπεινή μου άποψη έχεις απολυτο δίκιο αλλά μιλάω εντελός προσωπικά. Εγώ ούτε μουσικός,κιθαρίστας είμαι...απλά ένας hobbieστας είμαι πού όταν πιάνει την κιθάρα νιώθει ότι τα χρόνια πέρασαν και δεν έγινε αυτό ονειρευόταν και ετσι απλά χρησιμοποιώ την κιθάρα για την φαντάσία μου.

 

Τέλος Ηλία άρχίζω και μαθήματα κιθάρας με τον Mr Enigma (καταλαβες νομιζω για ποιον λέω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά με έβαλε να ξηλώσω και την φάτσα του που είχα στο laptop μου και έβαλε την κόρη μας.

Τι τον θες το κολογερο με την φάτσα από πάγο μου λέει....χαχαχαχαχα.

 

ΕΕΕΕ φταις κι εσύ...

 

Βάλε μια παλιά του που είναι....παίδαρος:

 

DavidGilmour.jpg

 

και τότε να δεις αν θα την ενοχλεί ... ;D

 

 

Τέλος Ηλία άρχίζω και μαθήματα κιθάρας με τον Mr Enigma (καταλαβες νομιζω για ποιον λέω)

 

Σε ζηλεύω...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενα βιντεο(ελπιζω να μην εχει ξαναποσταριστει) στο οποιο παιζοντας...............Elvis Presley αποδεικνυει για ακομη μια φορα οτι η το εχεις η οχι (οποτε αγοραζεις ολα τα πεταλακια του  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D )

 

http://www.youtube.com/watch?v=7hose5E_5YI&feature=related

 

 

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gilmour + Renwick, κλασικά πράματα, εγγυημένη απόδοση, σίγουρη επιτυχία!

+ Bill Wyman!

Τρομερός ο παππούς, ως συνήθως.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία τι έγινε η φωτογραφία που έβαλα?

 

ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ........(ή μήπως μας την εβγαλαν τα modulatoria  νομίζοντας ότι προσβάλουμε τα ΘΕΙΑ και μας πάρει στο κατοπι η ΛΟΥΚΑ).

 

Ok θα ακολουθήσω τις πιστές οδηγίες του Forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπήτε bloody_sunda κατα την ταπεινή μου άποψη έχεις απολυτο δίκιο αλλά μιλάω εντελός προσωπικά. Εγώ ούτε μουσικός,κιθαρίστας είμαι...απλά ένας hobbieστας είμαι πού όταν πιάνει την κιθάρα νιώθει ότι τα χρόνια πέρασαν και δεν έγινε αυτό ονειρευόταν και ετσι απλά χρησιμοποιώ την κιθάρα για την φαντάσία μου.

 

Mα μιλούσα πολύ γενικά κι όχι για σένα!!  ??? Και ποτέ μου δεν είχα αντιληφθεί να αυτοπαινεύεσαι!!!!!  :)

 

Α, και είναι bloody_sundaY βρε παιδιά, δεύτερη φορά που με παρεξηγούν. Πότε θα φτιαχτούν αυτά τα νούμερα των γραμματοσειρών στα nicks;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου