Προς το περιεχόμενο

Πως θα φερω τις κιθαρες ΑΚΡΙΒΩΣ τη μια πανω στην αλλη??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και, δε πολυθέλω τις διπλές ογκώδεις κιθάρες δεξιά και αριστερά μέσα στο mix μου, γιατι μου θυμίζουν evanessence (κοινώς =μόδα) και ξενερώνω.

 

Που κολλάνε οι evanessence με αυτή την τεχνική; Μιλάμε για κάτι που γινόταν από τα τέλη 79-80 και καθιερώθηκε με την έκρηξη του thrash, σε όλα τα ήδη που ήθελαν σωστό distortion στις κιθάρες. Οπότε μόνο μόδα δεν είναι  ;)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και, δε πολυθέλω τις διπλές ογκώδεις κιθάρες δεξιά και αριστερά μέσα στο mix μου, γιατι μου θυμίζουν evanessence (κοινώς =μόδα) και ξενερώνω.

 

Που κολλάνε οι evanessence με αυτή την τεχνική; Μιλάμε για κάτι που γινόταν από τα τέλη 79-80 και καθιερώθηκε με την έκρηξη του thrash, σε όλα τα ήδη που ήθελαν σωστό distortion στις κιθάρες. Οπότε μόνο μόδα δεν είναι  ;)

+1 στον boukaw. Άσε που 2 tracks μόνο, καμία φορά δεν φτάνουν για να πετύχει το....τσιμέντο.

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου