Προς το περιεχόμενο

Elmwood Modena M60 ?


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις τπτ για τον Elmwood Modena M60 ??? σκεφτομαι να τον ανταλλαξω με τον engl sovereign mdi π εχω.ενοειται θα τον ακουσω συντομα .απλα αν καποιοσ μπορει να μου δωσει μια πληροφορια η μια συμβουλη θα ταν καλο. thank ya all!

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως

ειναι made in Σουηδια αν δεν κανω λαθος

ειναι high end μηχανημα

ωραια customιλα ομως. :)

(χαλαρα ομως σε αυτα τα λ7 προτιμω bogner soldano.)

 

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε λιγο υπομονη μεχρι να πουλησεις το μηχανημα σου και μετα ριξε ενα search στο ebay για bogner, soldano οπωσδηποτε! Μην ξεχασεις να ακουσεις ομως και κανενα diezel ή vht. Σκοτωνουν! Καλο ειναι να μην κοιταμε μονο να αποκτησουμε αυτο που θελουμε, αλλα και το πως θα το πουλησουμε μετα, εαν χρειαστει. Καλη συνεχεια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο elmwood m60 ειναι απιστευτο μηχανημα. Για λιγα περισσοτερα λεφτα μπορεις να βρεις τον modena m90 που ειναι καπως λιγοτερο πριμαριστος και μου αρεσει ακομα περισσοτερο.

Βεβαια παλι στα ιδια λεφτα παιρνεις εναν Diezel vh4 (2700) και καθαρισες μια και καλη.

Σωστες και οι προτασεις για soldano και bogner  αλλα ειναι κριμα να πληρωνεις κατι στην ευρωπη παραπανω μονο και μονο επειδη ερχεται απο αμερικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου