Προς το περιεχόμενο

Ιnstrumentals - Backing tracks


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξέρω αν περιέχονται στα site αυτά πράγματα για μπάσσο.Μπορεί να κοιτάξεις εδώ για εκμάθηση ή και για backing ίσως.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=151055.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κατέβασα και τα έχω λιώσει. Μπράβο μαν. Μήπως υπάρχει και κανα backing track για modes, μπας και ξεστραβωθώ καθόλου;

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kontras ότι βρείς στα site αυτά υπάρχει.Δεν ξέρω κάτι άλλο.Επίσης αν βρείτε ευκαιρία κοιτάξτε και το www.audionews.ru

Αν κάνετε εγγραφή θα τρίβετε τα μάτια σας με το τι μπορείτε να δοκιμάσετε.

 

Try before buy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή υποσχέθηκα να το κρατήσω ψηλά αυτό το θέμα για να τα δούν όλοι (όντως αξίζουν) και δεν εχω τίποτα να πω.....

 

Θα προσπαθήσω να αποδείξω πόσο χρήσιμα μπορούν να φανούν!

Δύο απο τα backtrack, ένα γρήγορο και ένα αργό μπλούζ, παίζει ο φίλος και αγαπημένος κιθαρίστας Χάρης Μιχάκης, σπίτι μου, σήμερα, ήρθε απο Σκοτία απ όπου σπουδάζει και κάναμε ένα jam από το καλοκαίρι!

 

Και οι δύο ντεφορμέ (το παλλικάρι έχει να πιάσει κιθάρα αρκετούς μήνες και εμένα το πιάνο μου σε αυτό το στύλ έχει αρχίσει να ψιλοσκουριάζει)

Έτσι για το καλό των backtrack, του Άγιου Βασιλη, και της συναντησής μας μετά από τόσο καιρό!

Ελπίζω να χαμογελάσετε τουλάχιστον!  :)

 

http://www.box.net/shared/9cdj6l23if

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου