Προς το περιεχόμενο

καταγγελια σχετικα με το live greg howe


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑλΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ  . λοιπον θα ηθελα να καταγγειλω το εξης απλα προς ενημερωση ολων.

 

 

πηγα να παρακολουθησω τον  greg howe σε γνωστο ωδειο της αθηνας οπου εμφανιστηκε αυτο το 3μερο.

 

 

ολα καλα me to show

 

1)εν ωρα διαλλειματος(ή νομιζω  πριν το live)

γινεται η εξης ανακοινωση μεταξυ αλλων

 

''αυριο σαββατο θα πραγματοποιηθουν 2 δωρεαν σεμιναρια ου greg howe στις 12.30..και tων will kennedy kai του rufus philpot αργοτερα(τα bolt δεν ειπε  ετσι ακριβως.(σχετικα με την ωρα δλδ) ''

,αλλα σαφως εβγαινε αυτο το νοημα(περι δωρεαν).

 

 

λοιπον παω σημερα στο ωδειο 12.30 και μου ειπαν οτι πρεπει να πληρωσω 40 ευρω αντιτιμο για το σεμιναριο(εχοντας πληρωσει και 38 ευρω για τη συναυλια,απλα το αναφερω αυτο).και μαζι με αυτον που θα εισεπρατε τα 40ρια και τα στοιχεια μας για τις βεβαωσεις του σεμιναριου(ο οποιος χαρακτηριστηκα ανεφερε ειλικρινα''παιδια τι να σας πω λυπαμαι και γω τωρα μαζι με εσας το μαθαινω,...για ευνοητους λογους μαλλον εγινε..μπειτε σ ενα φορουμ και πειτε τα.'') και ενα αλλο παιδι που εφτασε εκεινη την ωρα αναρωτιομασταν τι παιχτηκε

να μη τα πολυλογω μαζευτηκαν 8 ατομα που πληρωσαμε(ΕΝΑς φιλος ηρθε και εφυγε , οπως απ οτι εμαθα και πολλοι αλλοι)

και παρακολουθησαμε το φορερο τυπο greg Να απαντα ξεκαθαρα σε οποιαδηποτε ερωτηση καναμε .(εγω θα δινα και παραπανω για το σεμιναριο ...αλλα δεν εχει να κανει με το αρθρο που γραφωω..)

 

 

2)κατα δευτερον την ωρα του σεμιναριου ο greg lεει απογοητευμενα οτι ειχε σκοπο να μας εχει εκτυπωσει καποιεσ παρτιτουρες προς διευκολυνση του clinic, ''ΒUT NOBODY WAS AROUND''

 

ΑΠΛα ηθελα να αναφερω τα παραπανω που εζησα, ελπιζω να ηταν ενα λαθος και να μην επανληφθει.για να μην γινεται ..κανενας.. ρεζιλι

 

ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

 

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2)κατα δευτερον την ωρα του σεμιναριου ο greg lεει απογοητευμενα οτι ειχε σκοπο να μας εχει εκτυπωσει καποιεσ παρτιτουρες προς διευκολυνση του clinic, ''ΒUT NOBODY WAS AROUND''

 

μάλιστα, ωραία πολύ.....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πηγα και ετυχε να εχω πανω μου 30 ευρω! Ξερωντας οτι θα παρακολουθησω κατι "ΔΩΡΕΑΝ" και αφου σκεφτηκα οτι μπορει να ακολουθησει καμια μπυρα θεωρησα οτι ηταν αρκετα! Ελα ομως που δεν ηταν! Νευριασα τοσο πολυ που δε πηγα στην τραπεζα να βγαλω αλλα εφυγα για σπιτι χωρις δευτερη κουβεντα! Αν και ευγενικος ο τυπος στα εισητηρια, θεωρω την κατασταση ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

Ελειπε ο σεβασμος στον ΓΙΓΑΝΤΙΟ Greg Howe και φυσικα στους πελατες!

Μου θυμησε ενα σκηνικο στη Θεσσαλονικη οταν ειχε ερθει ο Steve Vai με Tony McAlpine, Eric Sardinas  κτλ... στο Fix! Η μπαντα του επαιζε στο ιδιο υψος με το κοινο και γω που στεκομουν στη 2η σειρα εβλεπα μονο τα μαλλια του  >:( ! Επισης, επειδη δε χωρουσαμε, πηγαιναμε σε αποσταση αναπνοης απο τον  Vai! Ο υπευθυνος του χωρου σχεδον μας εβριζε και μας ελεγε οτι θα διακοπει η συναυλια! Φυσικα αυτο προκαλουσε τα αντιθετα αποτελεσματα (νευρα, καυγαδες...)! Ευτυχως που βγηκε ο Vai και ειπε ευγενικα και ψυχραιμα να παμε 2 βηματα πισω και οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει χωρις να ολοκληρωσει το show! 

 

Μετα απο τετοιες συμπεριφορες δεν απορω πλεον γιατι καποια μεγαθηρια της μουσικης δεν περιλαμβανουν στις περιοδιες τους την Ελλαδα!

 

Υ.Γ. Αυτο που ειπε ο φιλος o Μαριος για της εκτυπωσεις, πιστευω οτι δεν χρειαζεται σχολιασμο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μην ξεχνάς ότι η συναυλία vai δεν ολοκληρώθηκε ποτέ. Στο τέλος ήταν να τζαμάρει ο vai με τον sardinas αλλά λόγω των προηγούμενων καθυστερήσεων έπρεπε (έλεος...) να βγει μετά ο Τάσσιος. Οπότε από τη μια έξοδο βγαίνανε ξενερωμένοι τα μέταλλα και οι κιθαρόκαυλοι και από την άλλη μπαίνανε τα κοριτσάκια με τις φουστίτσες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πειτε για την "οργανωση" στην Ελλαδα ρε παιδια.

Αυτο ειναι γνωστο, βαρεθηκα να το ακουω.

Θα πεθανουμε και ακομα θα τρεχουμε.

Εκτος αυτου πολλες φορες παιζει και η 'λαμογια".

Εγω εχω ακομα εισητηριο απο συναυλια των "Pantera" οι οποιοι δεν ηρθαν ποτε (λογω της 9/11 New York) και τα λεφτα μου δεν τα πηρα ποτε πισω. Εξαφανιστηκα οι παντες μετα την ακυρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειως off topic αλλα μιας και αναφερθηκε η λεξη εισιτηριο...look what i found:  1178448899.jpg      :D :D                                                                                                                       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, δεν ειναι δικο μου, στο internet το βρηκα....ημουν λιγο...πιτσιρικος τοτε για να ημουν εκει....οχι ομως και τοοοσο πιτσιρικος ωστε να μην θυμαμαι .. :) ;)  (αλλα ειμαι τελειως off topic and i'm sorry :-X)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου