Προς το περιεχόμενο

Steve Jobs - Η επίσημη βιογραφία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν 3-4 βδομάδες και επειδή ταλαιπωρήθηκα από ένα κρύωμα που με "γονάτισε" για 5-6 μέρες,αποφάσισα (επιτέλους) να διαβάσω την βιογραφία του Jobs.Από την ημέρα που κυκλοφόρησε το βιβλίο το είχα βάλει στο πρόγραμμα να το διαβάσω οπωσδήποτε,αλλά (κυρίως) λόγω έλλειψης χρόνου,μονίμως το ανέβαλα...Οπότε και -δοθείσης αυτής της (δυσάρεστης) ευκαιρίας- το διάβασα αυτές τις μέρες που ήμουν συνεχώς μέσα στο σπίτι...Ούτε κατάλαβα για πότε το τελείωσα,τόσο ενδιαφέρον ήταν για μένα.

 

Πόσοι από εσάς το έχετε διαβάσει και ποιές είναι μερικές από τις σκέψεις/συμπεράσματά σας σχετικά με τα όσα διαβάσατε;

 

Hint:Θέλω,επίσης,να δω ποιός ή ποιοί από όσους το έχουν διαβάσει,θα γράψουν το ίδιο με αυτό που -κατά τη γνώμη μου πάντα- είναι ένα από τα πιο ωραία και ενδιαφέροντα/αναπάντεχα αυτού του βιβλίου...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου