Προς το περιεχόμενο

Ποιοί απο εδώ μέσα δεν παίζουν με strat η tele?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν ας πάω και εγώ κόντρα στην εξουσία :wink: να δούμε τελικά ποιοί είναι πιο πολλοί.Παρακάλω όλους τους αντι-fender προς αυτή τη μεριά 8)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν φανατικός αντί-fender.

 

Αλλά λίγο ο superfunk με τα κολλήματά του :D ,λίγο το ότι άρχισα να παίζω και άλλα πράγματα εκτός από metal (μη φανταστείτε τίποτα country,απλά στυλ u2κλπ),λίγο το ότι τελικά αυτές οι tele είναι όμορφες....Σε κάποια φάση θα γίνω "προδότης" και θα αποκτήσω κάτι fender-οειδές.

 

Η μεγάλη μου αγάπη όμως παραμένει η les paul!Τον έρωτα για τις explorer τον ξεπέρασα,αφότου απέκτησα μία...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν παίζω με Fender μέχρι στιγμής... Αλλά σκέφτομαι να μαζέψω budget και να αποκτήσω καμιά "Warmoth", με καμια 700αριά ¤, που να ξεπερνάει σε ήχο τις Fender... ;) Α ρε SUPERFUNK τι μας κάνεις ! Θα δείξει !

i]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ janick ορίστε το συμπέρασμα από το post σου:

Όλοι οι αντι-fenderαδες θέλουν να αποκτήσουν μία fenderοειδή κιθάρα

:D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα αλλά είδες οτι ο φίλος μας ξεπέρασε το κόμπλεξ του :wink: οπότε κάτι καλά βγήκε απο την ιστορία :!: Αλλά επειδή δεν είναι όλα fender ας ακουστεί και η αντίθετη άποψη. :) Έτσι να πειράξουμε λίγο τους fenderlovers :twisted: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω πως αν θελω εχω ηχο fender με την ibanez μου(πενταθεσιος επιλογεας κλπ)ισως αν αλλαξω και μαγνητες να ειμαι πιο κοντα στον ηχο της.η ταστιερα της ibanez μου αρεσει περισοτερο..θα με ενδιαφερε η αγορα μιας fender γιατι οχι...για λογους image και ιστοριας..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου