Προς το περιεχόμενο

TONEPORT UX-1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη αυριο μεθαυριο λεω να παραγγειλω το toneport , τι λεει απο latency?? Γινεται να παιζεις και κατευθειαν απ'τα ηχεια να ακους τον ηχο με τα εφε,παραμορωσεις του gearbox??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα αδερφε,χρονια πολλα! Γινεται αυτο που λες,τπ ειχα πριν κανα 2 χρονια και φαντασου την μια εξοδο την εδινα στο return του ενισχυτακου μου και ακουγα και φυσικα επαιζα απο κει.

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα ρε μαν!! Οκ,με καλυψες νομιζω!! Βασικα το θελω για να ηχογραφω ,γιατι το guitar rig που ειχα χρησιμοποιησει με την καρτα μου (μια audigy) επαιζα μια συγχορδια κ ακουγα την παραμορφωση 1-2 sec μετα!! Θενκς!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλα! Και σε ηχογραφηση μια χαρα θα ειναι,μην ανυσηχεις, φαντασου θα ακους οτι παιζεις realtime,κατευθειαν!

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το guitar port που ειναι βασικα το ιδιο αλλα μονο για κιθαρα και ειναι μια χαρα, το χρησιμοποιω για να παιζω απο τα ηχεια του pc και επισης ηχογραφεις με πολυ καλο ηχο για τα λευτα του. Οι ηχοι απο το gearbox πολυ ικανοποιητικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου