Προς το περιεχόμενο

Μπασοπαγίδες και αισθητική χώρου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν...επειδή όταν δεν έχεις λεφτά έχεις φαντασία, βάπτισα τα εξής πραγματα σε επαγγελματικό εξοπλισμό:

 

kanapes.jpg

1) Καναπές = Μπασοπαγίδα

Κάνει εξαιρετική δουλειά, καλύτερη από την οποιαδήποτε μπασοπαγίδα!

Τώρα σκέπτομαι να κολήσω και έναν καναπέ στο ταβάνι, πίσω μου. Τον βρίσκετε στο ΙΚΕΑ με 230€.

 

 

dragon.jpg

2)Δράκος = Μπασοπαγίδα

Εξαρτάται πώς θα τον τοποθετήσεις. Αν τον βάλεις όπως εγώ, δεν μπορείς να παίξεις μπάσο με τίποτα. Και αυτός από ΙΚΕΑ.

dragon2.jpg

 

pig.jpg

3)Γουρουνάκι= Μπασοπαγίδα

Γεμισμένο με αφρώδες υλικό, τοποθετείται όπου επιθυμείτε. Οχι, δεν έχει καμία πρακτική χρησιμότητα.

 

micthing2.jpg

 

Κλείνω με το εξής συμπέρασμα: Όχι, δεν είναι αγορασμένα από thoman ή άλλο μουσικό οίκο, αλλά τουλάχιστον ο καναπές κάνει απίστευτη δουλειά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δε μου λες Μάρκελλε, ο δράκος κάνει και διάχυση? Αν όχι, μπορείς να πάρεις και μερικούς διαχυτες από το jumbo. 

Να, τέτοιους:

Toys.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να βάλεις μια φάκα στην ταστιέρα του μπάσου και όποιος πάει να παίξει να τον πιάνει ή ένα δόκανο μιλάμε για παλιές και γνωστές μπασοπαγίδες

 

ΥΓ αν δεν σας βρίσκονται μπασοπα-γίδες κάνουν και τα μπασοπα-πρόβατα

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά λένε για τους μπασίστες.

Φίλε Μάρκελλε, είσαι πραγματικά άρρωστος. Εύγε, και εις ανώτερα.

Έχεις την ψήφο μου, μαζί με cos_dr φυσικά.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χρησιμότητα του γουρουνιού είναι για να γεμίζεις την κάσα από τα τύμπανα. Διαβάζουμε και τις οδηγίες που και που, ε... Αν δεν είχε οδηγίες μαζί, πολύ πιθανόν να ήταν παραεισαγωγή ή κινέζικη απομίμιση, οπότε εξηγείται και το αγελαδέ χρωματάκι (που κατα τ'άλλα τα σπάει).

 

Και η δική μου ψήφος στον Μαρκελλο. Πρέπει να έρθει και για μπυροποσία όμως.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=152301.50

 

 

Εδιτ: Ρε σεις, τώρα που το ξανακοιτάω δεν είναι γουρουνάκι, αλλά αγελαδίτσα! Εχει κέρατα και από κάτω μαύρα κρεμαστά αυτιά. Τα γουρούνια δεν έχουν ούτε κέρατα, ούτε κρεμαστά αυτιά. Αρα και το χρώμα σωστό είναι... Παρακαλώ να αυξηθεί το κάρμα μου.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου