Προς το περιεχόμενο

Προώθηση σπασμένων προγραμμάτων από την ΕΤ1;


manosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

«Το δειγμα σου δεν ειναι αντιπροσωπευτικο»

καλά , χαλάρωσε καλέ !!! Δεν είπα ότι έκανα πανευρωπαϊκή στατιστική έρευνα κι ότι θα την δημοσιεύσω στην ελευθεροτυπία . . .

«αμεροληπτο»

sorry αλλά είναι . . .είμαι σαφώς υπέρ των γνήσιων προγραμμάτων. . .

«και τυχαια διαλεγμενο»

ω, ναι !!!Μήπως πιστεύεις ότι διαλέγω να συνεργάζομαι με μουσικούς και στούντιο που έχουν σπασμένα ????

Και να σου πω ότι τα στούντιο για τα οποία μιλάω είναι απ τα 4 μεγαλύτερα , φημισμένα και αξιόπιστα στούντιο στην Αθήνα !

«και τα συμπεράσματα στα οποια σε οδηγει δεν ειναι και πολυ ασφαλη.»

δεν ψάχνω να βγάλω συμπεράσματα .Την πραγματικότητα μου μοιράστηκα μαζί σας .Δεν είπα ποτέ ότι αυτό που βιώνω εγώ είναι η μόνη αλήθεια χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι αυτό που είπα δεν συμβαίνει και δεν είναι αλήθεια !

 

 

 

www.myspace.com/nikosksidis

www.nikosxidis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

«Το δειγμα σου δεν ειναι αντιπροσωπευτικο»

καλά , χαλάρωσε καλέ !!! Δεν είπα ότι έκανα πανευρωπαϊκή στατιστική έρευνα κι ότι θα την δημοσιεύσω στην ελευθεροτυπία . . .

«αμεροληπτο»

sorry αλλά είναι . . .είμαι σαφώς υπέρ των γνήσιων προγραμμάτων. . .

«και τυχαια διαλεγμενο»

ω, ναι !!!Μήπως πιστεύεις ότι διαλέγω να συνεργάζομαι με μουσικούς και στούντιο που έχουν σπασμένα ????

Και να σου πω ότι τα στούντιο για τα οποία μιλάω είναι απ τα 4 μεγαλύτερα , φημισμένα και αξιόπιστα στούντιο στην Αθήνα !

«και τα συμπεράσματα στα οποια σε οδηγει δεν ειναι και πολυ ασφαλη.»

δεν ψάχνω να βγάλω συμπεράσματα .Την πραγματικότητα μου μοιράστηκα μαζί σας .Δεν είπα ποτέ ότι αυτό που βιώνω εγώ είναι η μόνη αλήθεια χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι αυτό που είπα δεν συμβαίνει και δεν είναι αλήθεια !

 

 

 

Δεν υπαρχει λογος να αντιδικησω. Στον κυκλο ΣΟΥ ετσι ειναι τα πραγματα, δεν ειπε κανεις οτι τα φανταζεσαι. Απλα ξαναλεω με απλα λογια, οτι επειδη στον δικο ΜΟΥ ειναι ολοι linuxαδες, δεν ειναι σωστο να βασιστω και να γενικευσω γιατι θα εχω κανει σφαλμα. Η πικρη για μας τους linuxαδες αληθεια ειναι οτι με πιο επισημες μετρησεις που περιλαμβανουν και κυκλους που δεν ανηκω εγω προσωπικα μας βγαζουν 1-2 % παγκοσμιως... Οποτε κρατα και συ μια πισινη για το αν ο κυκλος που τυχαινει να βρισκεσαι ειναι ο αντιπροσωπευτικοτερος/μεγαλυτερος/χαρακτηριστικοτερος... τοσο απλο...

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη παιδιά, για να καταλάβω:

 

Όλοι είναι κατά της πειρατίας,  αλλά όλοι έχουν κι από ένα πειρατικό πρόγραμμα ???

 

Δηλ. δικαιολογείται η χρήση πειρατικών προγραμμάτων όταν ευθύς εξ' αρχής κάποιος τα χρησιμοποιεί για να ετοιμάσει μια δουλειά, να βγάλει χρήματα και μετά, αφού βγάλει κέρδος και μπορεί πλέον να τα αγοράσει  είναι ολα μέλι-γάλα; ???

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ. δικαιολογείται η χρήση πειρατικών προγραμμάτων όταν ευθύς εξ' αρχής κάποιος τα χρησιμοποιεί για να ετοιμάσει μια δουλειά, να βγάλει χρήματα και μετά, αφού βγάλει κέρδος και μπορεί πλέον να τα αγοράσει  είναι ολα μέλι-γάλα; ???

 

Αυτούς που δεν έχουν χρήματα να δώσουν, ας τους δικαιολογήσουμε..Και είναι αρκετοί αυτοί.

Οι άλλοι όμως που απλά είναι ψυχανώμαλοι ( ;D) και απλά τα τσιγκουνεύονται, έχουν

φάει απευθείας κόκκινη στο 60' ... ;D  ;D

 

Όπως και να έχει πάντως, αν τα χρήματα πάνε τελικά όντως στην εκάστοτε εταιρία, ας πάνε

και αργά..Προσωπικά δεν βλέπω κανένα πρόβλημα σ αυτό.

Έχω την ίδια άποψη με τα mp3.Κ@evάzεις ένα άλμπουμ,και αν σου αρέσει το αγοράζεις.So simple.Θα το χαρακτήριζα σαν "έρευνα αγοράς".  :)

Μην ξεχνάμε ότι υπάρχει πάντα και η άλλη όψη του νομίσματος ,όποια όψη κι αν βλέπουμε εμείς.

peace

 

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε ρε παιδιά ΤΙ συζητάμε;;

 

Αυτοί δηλ. που

α)ποτέ δεν θα βγάλουν δίσκο δεν θα έχουν παρανομήσει  :-\

 

β)αυτοί που θα βγάλουν με τα σπασμένα δίσκο και λεφτά, αλλά θα τα αγοράσουν μετα (γιατί θα επενδύσουν σε επομενη δουλειά τους) ήταν παράνομοι στο παρελθόν αλλά θα έχουν ενταχθεί πλεον στην κοινωνία ::)

και

γ) αυτοί που έβγαλαν, βγάζουν και θα βγάζουν είναι που θα καούν στο Πυρ το έξωτερο  :o

 

Έτσι;;

 

...και η ζωή συνεχίζεται...

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα φίλε pastelius,

 

   όσοι χρησιμοποιούν σπασμένα, πασχίζουν για να περάσουν από το α) στάδιο στο β), αλλά να μην περάσουν στο γ) !!

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου