Προς το περιεχόμενο

Η παρανομία της εξουσίας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως αγαπητε μου...

Και αν ξανακουσω για τους κακους πολιτικους που καταστρεφουν την Ελλαδα...θα σκισω το..καλτσον μου...

ΕΜΕΙΣ τους βγαζουμε αυτους τους πολιτικους και στο κατω κατω τις γραφης καθε λαος εχει την κυβερνηση ,και το επιπεδο ζωης,ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο την Καθημερινη της Κυριακης (η οποια εν συγκριση με τις υπολοιπες φυλλαδες που κυκλοφορουν ειναι σαν τους Times) και απο αρθρο της Τασουλας Καραισκακη........οταν το διαβασα βγηκα απο τα ρουχα μου.....Αυτοκινητοπομπη του Κου Σουφλια με ολη την απαραιτητη συνοδεια κινουταν σε λεωφορειολωριδα. Περαστικος ενηλικας καταγραφει τη σκηνη με το κινητο του και γινεται αντιληπτος απο τη συνοδεια. Συλλαμβανεται και αφηνεται ελευθερος μονο αφου δεχεται να σβησει την επιμαχη σκηνη απο το κινητο του.

 

μιλάμε για σκηνές απείρου κάλλους.....

 

 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως αγαπητε μου...

Και αν ξανακουσω για τους κακους πολιτικους που καταστρεφουν την Ελλαδα...θα σκισω το..καλτσον μου...

ΕΜΕΙΣ τους βγαζουμε αυτους τους πολιτικους και στο κατω κατω τις γραφης καθε λαος εχει την κυβερνηση ,και το επιπεδο ζωης,ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ....

 

Mα αυτό ειναι το πρόβλημα και εκεί εστιάζω. Εκει κολλάγανε και οι στίχοι που καταλήξαμε να κανουμε χαβαλέ.

 

"πρόβατα σέρνουν διαρκώς τον χορό,

λύκοι πληθαίνουν μα δεν εχουν σκοπό"..

 

τα ΠΡΟΒΑΤΑ (δηλαδή εμείς, για την ακριβεια όχι όλοι αλλα όσοι συμβάλλουν στο να συνεχίζει η κοινωνια στην Ελλάδα να ειναι αυτο που ειναι) σέρνουν τον χορό. Τα ΠΡΟΒΑΤΑ ειναι υπέυθυνα για το χάλι, τα ΠΡΟΒΑΤΑ πασάρουν τον χορό στους λύκους.

Ετσι οι λυκοι γινονται ολο και περισσότεροι, ο παρτακισμός φτάνει στα ύψη, δεν εχει πλέον σκοπό, ειναι τόσο ευκολο και τα δίνουμε τόσο έτοιμα στο στόμα τους.

Ετσι απλά. Οπως είπες εχουμε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου