Προς το περιεχόμενο

New Roland MicroCube Amps


Angelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως είναι λίγο τσιμπημένα τα micro cubes αλλά δεν έχω δεί τίποτα καλύτερο! εμένα με έχει βολέψει απίστευτα!! και επίσης ο 15 δεν έχει προσομοιώσεις αλλά κάτι δικά του metal distortion overdrive κτλ.. άρα δεν θα έχεις το brit combo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι λίγο τσιμπημένα τα micro cubes αλλά δεν έχω δεί τίποτα καλύτερο! εμένα με έχει βολέψει απίστευτα!! και επίσης ο 15 δεν έχει προσομοιώσεις αλλά κάτι δικά του metal distortion overdrive κτλ.. άρα δεν θα έχεις το brit combo...

 

δεν με ενδιαφερει τοσο να εχει τα emulations αλλα να ειναι καλος για να παιζω στις διακοπες μου! γιατι τωρα ναι μεν παιρνω την κιθαρα μαζι μου, αλλα χωρις ενισχυτη δεν λεει!!!!  8)

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε το micro cube,για σπιτι φτανει κ περισσευει η ενταση του.αν εχεις να διαθεσεις παραπανω λεφτα παρε το street cube...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε το micro cube,για σπιτι φτανει κ περισσευει η ενταση του.αν εχεις να διαθεσεις παραπανω λεφτα παρε το street cube...

 

ηταν μια ιδεα και αυτος γιατι εχει 2 ηχεια!! αλλα δεν ξερω!!! ::)

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου