Προς το περιεχόμενο

Fender 80's Stratocaster


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oχι δεν παει για τους V.Z. Οπως σου ειπε και αλλο μελος του φορουμ θεωρω οτι αυτο που κανεις, δηλαδη το να εχεις ταυτοχρονα την κιθαρα προς πωληση και να της ανεβαζεις review (ακομα και το κανεις πραγματι με αγαθο σκοπο) ειναι φαουλ.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε μου εξηγήθηκα και εντός και εκτός thread, δεν θα ξαναγράφω τα ιδια, τωρα αν σας ενοχλεί τόοοσο πολύ σβήστε το, όπως είπα και χθές δεν έχω πρόβλημα, γιατί το ταλαιπωρούμε?

 

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Αυτό. Μόνο.

 

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους aps1 τους ειχε η Lite ash stratocaster μου που πηρα το φεβρουαριο..πολλοι ωραιοι μαγνητες,φοβερα καθαρα κ οχι τοσο πολυ Noisy με drive οσο θα περιμενε κανεις....πολυ decent μαγνητες για τα λεφτα τους :)

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους aps1 τους ειχε η Lite ash stratocaster μου που πηρα το φεβρουαριο..πολλοι ωραιοι μαγνητες,φοβερα καθαρα κ οχι τοσο πολυ Noisy με drive οσο θα περιμενε κανεις....πολυ decent μαγνητες για τα λεφτα τους :)

Αυτό με το drive το παρατήρησα κι εγώ και μου άρεσε, σε lite ash φαντάζομαι θα έχει και πιο μαλακά μπασά σωστά? Έχεις δείγμα?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως.....αλλαξα  τον neck με little 59 κ τον bridge με jb jr...μου χει απομεινει μονο ο μεσαιος πανω στην κιθαρα απο το original set...για μονοι ειναι πολυ ωραιοι...απλα ηθελα ετσι εναν διπλο να παιζω κ πιο ΧΕΒΙ πραγματα.. :P...η αληθεια ειναι οτι με τα 500αρια Pots που ειχε πανω "ξυριζανε" ολιγον τι.....ηθελε λιγο περισσοτερο μπασο...αλλα τωρα με τους single coil size 2πλους εστρωσε :)

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό και εγώ απ'την αρχή έβαλα 250άρια και τα τρία, ετσί κι'αλλιώς κιθάρα με 2πλούς και Stacked διπλούς είχα, οπότε αυτήν την έκανα όσο το δυνατόν πιο κοντά στον fender single-coil ήχο.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου