Προς το περιεχόμενο

Τι χορδές βάζετε ?


Angelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 104
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Rotosound Flatwound Bass Strings. (50-75-95-110) Μοντελο RS77LE. Πολυ καλες, μηδεν θορυβος και αντοχη τεραστια σε σχεση με αλλες. Επισης λογω του οτι ειναι flat μικροτερη φθορα στα ταστα. Δεν τις αλλαζω με τιποτα κι ας ειναι λιγο ακριβοτερες απο αλλες. Αυτα τα ολιγα απο μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα σε μία Strat τις Ernie Ball Silver (10άρες) και ενθουσιάστηκα. Μου άλλαξε τελείως τον ήχο. Η κιθάρα "red hot chillo pepperίζει" τώρα. Γούστα είναι αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DR TiteFits 009 σε Strat & Ibanez.

DR Zebra στην ακουστική.

 

(...αν και τα τελευταία 2 σετ που πήρα είχαν σκουριασμένες τις Μι & Σι. !!!)

 

wasted_sunsets: Ποιές D'Addario βαζεις και που τις βρίσκεις στην Αθήνα ? (εχω ακουσει καλα λόγια και λέω να δοκιμάσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ernie ball giati ine i pio malakes xordes pou exw mexri twra xrisimopieisi ke ine oti prepei gia kale sastain ke efkola sikomata.

12ares poli apla gia perisotero ogko.

Afti ti stigmi exw DR 12ares giati mou ixan pei polla kala gi aftes alla ine xalia. Sklires ke apo antoxi tipota

λα μια ιδέα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aggelos an 8imame kala D'Addario exei sto musik produktiv sto solonos.

Egw pantos ixa valei tin E-series ke 9ares ke 10ares ke den mou ixan kanei ke poli entiposi. Apla kales ke me sxetika kali antoxi. Apla exoun to elatoma na kovonte sti brige eki pou pianonte an exeis floyd rose tremolo

λα μια ιδέα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου