Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - "The Road To Oblivion"


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοίτα Κώστα, ο Σπύρος έχει δίκιο.

Το πρώτο και αδιάφορο άκουσμα το καλύπτει αρκετά.

Και δεν νομίζω ότι σε ενδιαφέρει αυτό το αδιάφορο άκουσμα.

Ίσως και αρκετοί από μας εδώ, γνωρίζοντας ότι δεν είσαι κιθαρίστας μπορεί να το προσπερνάνε.

Σίγουρα η προσπάθεια είναι προς την κατεύθυνση να το καλύψει και μέχρι εκεί το πας καλά.

Από εκεί και πέρα είναι θέμα πληρότητας της παρουσίασης.

 

Πάντως εγώ το έκρινα χωρίς να εμβαθύνω στο σημείο αυτό όσο ο Σπύρος. Αλλά νομίζω καλώς το θίγει, διότι και εγώ πιάνω τον εαυτό μου πολλές φορές να λέει, ΟΚ είναι μια φράση στα πλήκτρα θα την παίξω και σιγά μην καταλάβει κανείς.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κοίτα Κώστα, ο Σπύρος έχει δίκιο.

Το πρώτο και αδιάφορο άκουσμα το καλύπτει αρκετά.

Και δεν νομίζω ότι σε ενδιαφέρει αυτό το αδιάφορο άκουσμα.

Ίσως και αρκετοί από μας εδώ, γνωρίζοντας ότι δεν είσαι κιθαρίστας μπορεί να το προσπερνάνε.

Σίγουρα η προσπάθεια είναι προς την κατεύθυνση να το καλύψει και μέχρι εκεί το πας καλά.

Από εκεί και πέρα είναι θέμα πληρότητας της παρουσίασης.

 

Πάντως εγώ το έκρινα χωρίς να εμβαθύνω στο σημείο αυτό όσο ο Σπύρος. Αλλά νομίζω καλώς το θίγει, διότι και εγώ πιάνω τον εαυτό μου πολλές φορές να λέει, ΟΚ είναι μια φράση στα πλήκτρα θα την παίξω και σιγά μην καταλάβει κανείς.

 

 

εντάξει με πείσατε, σκοτώσατε τα όνειρά μου.

Κατάλαβα, να μην ξαναγράψω κιθάρες.

Οκ. Αμα ξαναγράψω κιθάρες εμένα γράψτε μου αραμαϊκά :-0)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά βρε, στείλε ένα wav στον Σπύρο και θα σου γράψει ότι θες σε ένα τρακ και κάντο μετά import... ;)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά βρε, στείλε ένα wav στον Σπύρο και θα σου γράψει ότι θες σε ένα τρακ και κάντο μετά import... ;)

 

άλλη όρεξη δεν έχει ο άνθρωπος.

 

Η σύγχρονη τεχνολογία εγγραφής και αποθήκευσης επιτρέπει την ανα πάσα στιγμή μελλοντική παραγωγική βελτίωση αλλά και η μελλοντική επαγγελματική καταξίωση πάντα παραμένει μια δυνατότητα.

Προς το παρόν το επαγγελματικό μου μέλλον είναι άλλο αλλά και αβέβαιο. Που εκεί δεν συγχωρούνται λάθη, εκεί όλα ειναι επαγγελματικά. χαχαχαχαχαχαχααχχχαχχχχα Αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Παλιότερα έβγαζα και χαρτζιλίκι από τη μουσική και δεν ήταν και άσχημο ε?

Πότε δεν είναι αργά.

Μάθε τέχνη και άστηνα και αν πεινάσεις πιάστηνα, καλές δημοσιες σχέσεις, ευγένεια, προσπάθεια και να ακούς...... να ακους παιδί μου. Έτσι μου έλεγε ο ένας ο παππούς μου.

 

Να ........τώρα έστειλα επειδή έκανα μια γνωριμία με έναν που είναι επαγγελματίας sound engineer στην Ουγγαρία που είχε ακούσει και ήθελε να τα δουλέψει στη μιξη  τα multitrack από δυο παλαιότερα. Για να δούμε. Ξέρει ή θα είναι σκράπας? Μπας και τα κανει καλύτερα και θα τα ποστάρω να δουμε τη διαφορά.  χαχαχαχαχαχαχχα

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν το επαγγελματικό μου μέλλον είναι άλλο αλλά και αβέβαιο.

Αυτό το πρόσεξες?

 

θα μπορουσες με τοσο καλες δουλειες να βγαλεις και σοβαρα χρηματα, αν ηθελες.

"Σοβαρά χρήματα", ξέρεις τι θα πει?

Ξέρεις πώς μεταφράζεται σε γυναίκες? ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω χρήματα. Θέλω να μάθω αν είμαστε μόνοι στο σύμπαν και ποιος το έφτιαξε. Το χρήμα μόνο προβλήματα φέρνει το πολύ. Δεν φέρνει την ευτυχία. Πολλοί πλούσιοι δεν είναι ευτυχισμένοι, ίσως και οι περισσότεροι. Ευτυχία είναι ο πνευματικός πλούτος και η πραγματική αγάπη.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακο φιλε.

Ο καθενας μας μπορει να λεει την αποψη του και πρεπει αλλα πανω απο ολα πρεπει να βγαζουμε τον εαυτο μας και συ το κανεις .

Μπραβο και παλι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακο φιλε.

Ο καθενας μας μπορει να λεει την αποψη του και πρεπει αλλα πανω απο ολα πρεπει να βγαζουμε τον εαυτο μας και συ το κανεις .

Μπραβο και παλι.

 

 

Έτσι είναι louca μου σε γενικές γραμμές και thank you.

Όμως δεν θα ξαναβάλω virtual κιθάρες, ούτε από πρόγραμμα ούτε από hardeare synth.

 

Εχθές το βράδυ τις έκανα uninstall. Έκανα και registry clean για να μην αφήσω κανένα ίχνος.

 

Θα κλειστώ στον εαυτό μου να καταλάβω τι πήγε λάθος και θα αρχίσω νηστεία και προσευχή.

 

Γιατί τώρα ιδιαίτερα που ξέρω και φυσιογνωμικα τον κύριο Σπύρο αν κάτσω στο μέλλον να γράψω track κιθάρας virtual θα τον φαντάζομαι να κάθεται δίπλα και στο playback της εγγραφής θα κάνει έναν μορφασμο και θα τον φαντάζομαι να φεύγει κουνώντας το κεφάλι. Κομπλεξαριστηκα τώρα και χάθηκε ο αυθορμητισμος εφόσον εντυπωθηκε πλέον η αμφιβολία μέσα μου.

 

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλημέρα!!!!!!!!!!

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου