Προς το περιεχόμενο

Hi Gain Ενισχυτές



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω αν μη τι άλλο ότι έχει μεγάλη ανταπόκριση σε ένα σχετικό θέμα, μπήκα στο site του αλλά δεν βρήκα demo.

Venus 6,  λίγο παραπάνω να πήγαινε σε όγκο και gain (Το riff στα 0:46 δείχει τα όριά του) θα μπορούσε να είναι μια πάρα πολύ καλή λύση καθώς όλο το εύρος του μέχρι εκεί που φτάνει τα σπάει.

 

 

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα επρεπε να εχουν αναφερθει και ενισχυτες οπως krank--diamond--madison--engl etc

η λιστα περιεχει τελειως ακυρα πραματα...

 

Και 30 ενισχυτές να έβαζα πάλι ο Boogie θα έβγαινε νικητής  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'έναν legacy (carvin) θα ήμουν μια χαρά (και με πολύ λιγότερα χρήματα από σχεδόν όλους όσους αναφέρθηκαν εδώ), αλλά δεν θα με χαλούσε και τόσο κι ένας recto.  ;D

 

Πάρτε κι ένα βιντεάκι.

 

http://www.youtube.com/watch?v=w_f6xSddQuo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μοντέλο Diezel?

Θα σε γελάσω για μοντέλο...

Τον είχα δοκιμάσει στον κουρμπή από σπόντα γιατί μόλις τους είχε φέρει και πέθαινα από περιέργεια. Ήταν ένα και ένα για hardcore, metalcore, stoner και με αλλαγή στις ρυθμίσεις έφτιαχνες μέχρι και ΣΧΕΔΟΝ vintage ήχο... Αλλά ο ENGL fireball ήταν καλύτερoς....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψήφησα soldano αλλά από high gain μου αρέσουν οι VHT δεν νομίζω οτι υπάρχει κάτι καλύτερο με βάση το προσωπικό μου γούστο και εμπειρίες-ακούσματα

 

μία εταιρία που μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον από παλιά αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ είναι η mako. από τη πρώτη φορά που άκουσα κλιπακι τους μου άρεσαν πολύ και από χρόνο σε χρόνο παρακολουθώ τι βγάζουν αλλά δεν τους φέρνει κανείς στην ευρώπη απ'όσο ξέρω.

 

http://www.makoamplification.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου