Προς το περιεχόμενο

ταυρακι με καμια 500 ευρωπουλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ θαψιμο επεσε για τη faded... Μου μαυρισατε την ψυχη. Δηλαδη προτεινετε standard sg... Η αληθεια ειναι πως εχω ενα γνωστο με faded κ απο οτι ακουσα απο σποντα παιζουν βλακιες με το μπρατσο...

 

Πήγαινε και δοκίμασε τις υποψήφιες και άσε μας να λέμε τα δικά μας. Ο γνωστός σου είχε πρόβλημα με το μπράτσο, εγώ δεν έχω κανένα. Απλά τα πράγματα, αν δοκιμάσεις το όργανο που θα αγοράσεις, δε θα έχεις πρόβλημα

 

Tο θεμα ειναι πως δεν προκειται να αγορασω απο ελλαδα... Οι λογοι ειναι γνωστοι αρα λιγο δυσκολο να δοκιμασω τη συγκεκριμενη κιθαρα που θα παρω απο Thomann. Δεν υπαρχει λογος να τα σκασω σε ελληνικο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι, υπάρχει λόγος να τα σκάσεις σε ελληνικό μαγαζί... τι μίσος είναι αυτό για την ελληνική αγορά βρε παιδί μου... γιατί μόνο για την κιθάρα με την οποία έπαιξες μπορείς να είσαι σίγουρος για το τι είναι και τι όχι, με τη βοήθεια - γνώμη και κάποιου φίλου σου (με πείρα στις κιθάρες και στην κατασκευή τους) που μπορείς να πάρεις μαζί σου. Αν σου κάνουν καλή τιμή, ανταγωνιστική με την ιντερνετική, αυτομάτως καταργείται το μοναδικό προσόν που έχει η ιντερνετική αγορά (δλδ η καλύτερη τιμή). Αν από Θωμά δεν του αρέσει ούτε η πρώτη, ούτε η δεύτερη κοκ κιθάρα πώς θα κάνει την επιλογή του; Θα γίνει ένα σήριαλ με πινγκ πονγκ "Θωμάς στέλνει - καταναλωτής γυρίζει";

 

 

 

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω. απλα το θεμα ειναι πως οι τιμες ξεφευγουν μερικες φορες παρα πολυ. ευτυχως η κατασταση στα πιο πολλα πραματα ειναι μια χαρα στην ελλαδα. κι εγω απο δω αγοραζω. απλα στην gibson υπαρχει προβλημα επειδη ειναι τοσο ακριβες κιθαρες κ εκει η διαφορα του 20% φαινεται πιο πολυ απ οτι σ'1 πεταλακι που κανει 70 ευρω. εγω ας πουμε βρηκα την sg standard εδω γυρω στα 1500 ευρω. σαφως κ παιζει να την παρω απο δω αφου θα την δοκιμασω κ ξερω τι παιρνω κ μην ξεχναμε την βοηθεια που προσφερουν διαφοροι καλοι υπαλληλοι που αξιζουν τα λιγα παραπανω λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι φιλε μου πως εγω μετα βιας μπορω να βαλω στην ακρη 1200 για να παρω τη Standard (κ με αυτα τα λεφτα σχεδιαζα να παρω faded + gt8) απο Thomann. Ειμαι διατεθειμενος να τα βαλω ολα μονο για τη Standard αρκει να ειμαι σιγουρος πως αυτο που θα αγορασω θα σπερνει... Υπαρχει τοσο μεγαλη πιθανοτητα αυτη η συγκεκριμενη Standard που θα σου στειλει ο Thomann να ειναι χαλια σε σχεση με μια αλλη ιδια? ???

Δηλαδη αν δεν την ακουσεις απο πριν δυσκολα τυχαινει κατι καλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την αποψη μου δεν χρειαζεται ν'ανησυχεις. δηλ ποσες πια sg standard μπορεις να δοκιμασεις στην αθηνα? αν δεν κανω λαθος, συνηθως μια εχει καθε μαγαζι. κι αν δε σ'αρεσει η συγκεκριμενη τι κανεις? του λες φερε αλλη? σιγα μη συμφωνησει. ασε που οταν δεν την εχουν, σου λενε θα την παραγγειλουν για σενα. ε τοτε ποια ειναι η διαφορα με το να κανεις την παραγγελια μονος σου απο thomann? ετσι μερικες σκεψεις λεω. μη βαρατε!

 

κι επισης νομιζω οτι αξιζει να παρεις την standard μια κ καλη σε σχεση με τη faded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα προτείνω gibson sg fafed special (χρώμα worn brown) kai 729 e από thomann που την έχει σε προσφορά blowout και η κιθάρα φοράει κάτι μαγνήτες ΚΑΦΡΙΛΙΚΙ ΚΑΙ ΒΡΩΜΠΓΚΑΖΟ ΣΚΕΤΟ

φιλιά

bokos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου