Προς το περιεχόμενο

Επισκευή Marshall ενισχυτών κιθάρας. Που???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλη μια πρόταση είναι το Voodoo Music στο Π. Φάληρο. Εξαιρετικά παιδιά και ο Ανδρέας που φτιάχνει τους ενισχυτές είναι πραγματικός επαγγελματίας.

 

Θα το πω για πολλοστή φορά....ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΝ STUDIO....

 

Αυτα έλεγα κι εγώ όπως και για Λογοθέτη κτλ και ο yameth με διέγραψε... :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχω παει στον Ανδρεα καποσες φορες και εμεινα ευχαριστημενος τηλ. 6948870902.

συνεργαζεται με Voodoomusic αλλα εγω πηγα τον ενισχυτη καταυθειαν σε αυτον.

 

Γαιννης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτα έλεγα κι εγώ όπως και για Λογοθέτη κτλ και ο yameth με διέγραψε... :-X

 

Αν κάνεις ένα search θα βρείς την προσωπική μου ιστορία με το Bon Studio ή οποία μου κόστισε παααρα πολλά λεφτά (σχεδόν όσο και η αξία του ενισχυτή που είχα πάει για φτιάξιμο) παααρα πολύ χρόνο και τρέξιμο με αποτέλεσμα τελικά ο ενισχυτής να φτιαχτεί όχι από το επίσημο (ο θεός να το κάνει) service της Marshall αλλά από τον Ανδρέα στο Voodoo πάρα πολύ οικονομικά και μέσα σε μια εβδομάδα και ενώ ήμουν έτοιμος κυριολεκτικά να τον πετάξω.

Για να πάρετε μια εικόνα θα σας πώ μόνο ότι αντι για τον ηλεκτρολυτικό που έπρεπε να φοράει ο ενισχυτής οι τύποι επειδή δεν τον είχαν και κολλήσει πολλά μικρότερα πυκνωτάκια παμφθηνα.

Δεν ξέρω γιατί σε διέγραψαν (μήπως στα 150 μυνήματα που έχεις σύνολο τα 100 ήταν θάψιμο πχ;) αλλά νομίζω ότι στα fora πρέπει ο κόσμος να μαθαίνει γι αυτά τα πράγματα. Και σε μεγαλύτερα διεθνη fora είναι σύνηθες να ξεμπροστιάζονται τέτοιου είδους πρακτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνεις ένα search θα βρείς την προσωπική μου ιστορία με το Bon Studio ή οποία μου κόστισε παααρα πολλά λεφτά (σχεδόν όσο και η αξία του ενισχυτή που είχα πάει για φτιάξιμο) παααρα πολύ χρόνο και τρέξιμο με αποτέλεσμα τελικά ο ενισχυτής να φτιαχτεί όχι από το επίσημο (ο θεός να το κάνει) service της Marshall αλλά από τον Ανδρέα στο Voodoo πάρα πολύ οικονομικά και μέσα σε μια εβδομάδα και ενώ ήμουν έτοιμος κυριολεκτικά να τον πετάξω.

Για να πάρετε μια εικόνα θα σας πώ μόνο ότι αντι για τον ηλεκτρολυτικό που έπρεπε να φοράει ο ενισχυτής οι τύποι επειδή δεν τον είχαν και κολλήσει πολλά μικρότερα πυκνωτάκια παμφθηνα.

Δεν ξέρω γιατί σε διέγραψαν (μήπως στα 150 μυνήματα που έχεις σύνολο τα 100 ήταν θάψιμο πχ;) αλλά νομίζω ότι στα fora πρέπει ο κόσμος να μαθαίνει γι αυτά τα πράγματα. Και σε μεγαλύτερα διεθνη fora είναι σύνηθες να ξεμπροστιάζονται τέτοιου είδους πρακτικές.

 

Δεν πειράζει που δεν γνωρίζεις για μένα(ως satanas)...Αν παρατηρήσεις προσεκτικά στην υπογραφή μου θα καταλάβεις ότι δεν είμαι μέλος των 150 μνμ.....

Προσωπικά τους ενισχυτές μου τους εμπιστεύομαι σε φίλο μου που είναι γνώστης ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ και μ εξυπηρετεί με τιμές ΦΙΛΟΥ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αυτα έλεγα κι εγώ όπως και για Λογοθέτη κτλ και ο yameth με διέγραψε... :-X

Τώρα φταίω να σε διαγράψω κανονικά όμως; ::)

Τι να σου πω... Δεν καταλαβαίνεις πως όπως γράφεις απόλυτα και αφελώς, αφήνεις χώρο για να κατηγορηθείς για συκοφαντική δυσφήμιση; Και μαζί σου και το φόρουμ. Χωρίς τεκμήρια και ανώνυμα μοιράζεις αφελώς κατηγορίες για να διαβάζεται απο χιλιάδες κόσμο; Ιδιαίτερα όταν συνυπογράφεις τους κανονισμούς του φόρουμ περι δυσφήμισης. Υποστήριξε το επώνυμα σε κάποιο δικαστήριο (που κάλλιστα μπορεί να προκύψει) και όλα θα είναι καλά. Δεν έχω καμία αντίρρηση και είναι δικό σου θέμα.

 

Και για να πω και αυτά που σκέφτεσαι. Νομίζω πως είναι προφανές πως δεν υπάρχουν διαπλεκόμενα. Ουτε ο ένας, ούτε ο άλλος απο τους αναφερόμενους έχει διαφημιστεί εδω μέσα για να τον υποστηρίζω μήπως χάσουμε το έσοδο...  :P

 

Υπάρχει όμως δεοντολογία.

Ο καθένας μπορεί ανώνυμα να γράψει εύκολα πως ο Satanas είναι καλαμπόρτζος και αναξιόπιστος. Θα έχει δίκιο; Μπορεί ναι, μπορεί όχι. Δικαιούται να το κάνει ανώνυμα; Δεν θα πρέπει να είναι αυτονόητη η δική σου αντίδραση;

 

Διάβασε τους κανονισμούς. Δεν έχουν σκοπό να υποστηρίξουν το "κεφάλαιο" αλλά τον οποιοδήποτε κατηγορηθεί ανώνυμα. Απαγορεύεται απο τον νόμο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα φταίω να σε διαγράψω κανονικά όμως; ::)

Τι να σου πω... Δεν καταλαβαίνεις πως όπως γράφεις απόλυτα και αφελώς, αφήνεις χώρο για να κατηγορηθείς για συκοφαντική δυσφήμιση; Και μαζί σου και το φόρουμ. Χωρίς τεκμήρια και ανώνυμα μοιράζεις αφελώς κατηγορίες για να διαβάζεται απο χιλιάδες κόσμο; Ιδιαίτερα όταν συνυπογράφεις τους κανονισμούς του φόρουμ περι δυσφήμισης. Υποστήριξε το επώνυμα σε κάποιο δικαστήριο (που κάλλιστα μπορεί να προκύψει) και όλα θα είναι καλά. Δεν έχω καμία αντίρρηση και είναι δικό σου θέμα.

 

Και για να πω και αυτά που σκέφτεσαι. Νομίζω πως είναι προφανές πως δεν υπάρχουν διαπλεκόμενα. Ουτε ο ένας, ούτε ο άλλος απο τους αναφερόμενους έχει διαφημιστεί εδω μέσα για να τον υποστηρίζω μήπως χάσουμε το έσοδο...  :P

 

Υπάρχει όμως δεοντολογία.

Ο καθένας μπορεί ανώνυμα να γράψει εύκολα πως ο Satanas είναι καλαμπόρτζος και αναξιόπιστος. Θα έχει δίκιο; Μπορεί ναι, μπορεί όχι. Δικαιούται να το κάνει ανώνυμα; Δεν θα πρέπει να είναι αυτονόητη η δική σου αντίδραση;

 

Διάβασε τους κανονισμούς. Δεν έχουν σκοπό να υποστηρίξουν το "κεφάλαιο" αλλά τον οποιοδήποτε κατηγορηθεί ανώνυμα. Απαγορεύεται απο τον νόμο.

Υameth σε μερικά που λες έχεις δίκιο σε κάποια άλλα όχι(κατ εμέ)..

Θα κλείσω λέγοντας ότι με απειλές του τύπου θα σε διαγράψω κανονικά(εκτος κι αν ειναι humor) δεν σε κολακεύουν και σε διαβάζουν και χιλιάδες...

Το πρόβλημα που εγώ έθιξα ήταν το εξής...

Ο Satanas έκανε δήλωση κατά Λογοθέτη-ΒΟΝ(και είχα πει τοτε οποιος θελει details σε πμ οχι στο ασχετο) κτλ ΔΙΑΓΡΑΦΗ....

 

Το έκανε κάποιος άλλος το πολυ κανα μνμ για συμμόρφωση καλη ωρα ο φιλος μας kpeyos......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Γεια χαρά!!

Όποιος ενδιαφέρεται για service σε ενισχυτές, monitor, εξωτερικές κάρτες ήχου, προενισχύσεις κλπ., οτιδήποτε ηλεκτρονικό δηλαδή πάνω στον ήχο, ας τσεκάρει εδώ:

 

www.kosmoscamera.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά!!

Όποιος ενδιαφέρεται για service σε ενισχυτές, monitor, εξωτερικές κάρτες ήχου, προενισχύσεις κλπ., οτιδήποτε ηλεκτρονικό δηλαδή πάνω στον ήχο, ας τσεκάρει εδώ:

 

www.kosmoscamera.gr

 

Πες μας περισσότερα, έχεις καλές εμπειρίες απ το κατάστημα? Επειδή το ανέφερες ήδη και σε άλλο θέμα του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πες μας περισσότερα, έχεις καλές εμπειρίες απ το κατάστημα? Επειδή το ανέφερες ήδη και σε άλλο θέμα του forum.

 

Βρε Sotto τι να σου πει; ΕΙΝΑΙ το κατάστημα  ;) Ας πούμε ότι είναι μια «γκρίζα» διαφήμιση.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου