Προς το περιεχόμενο

Heavy relic για τη κουκλα μου. Μέρος 2ο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ κούκλα!! ..αν και ταλαιπωρημένη / γερασμένη φαίνεται να είναι αρκετά ορεξάτη για bluesιες ;D ;D

 

Τα καπάκια και τα knobs δεν θα έπρεπε να δείχνουν επείσης  περισσότερο παλιά? (κάπου εδώ μέσα διάβασα για το κόλπο με τον καφέ και το νερό..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια...προσωπικά δε μου αρέσει αυτό το relicing...

Είναι too much για να είναι πραγματικό...

 

 

ΥΓ: Η αλήθεια είναι ότι δεν κατάλαβα γιατί άνοιξες και 2ο θέμα για αυτή την κιθάρα...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια...προσωπικά δε μου αρέσει αυτό το relicing...

Είναι too much για να είναι πραγματικό...

 

 

ΥΓ: Η αλήθεια είναι ότι δεν κατάλαβα γιατί άνοιξες και 2ο θέμα για αυτή την κιθάρα...

 

Εβαλα και δευτερο γιατι καποια παιδια μου ζητησαν ποιο καθαρες φωτογραφιες απο αυτες του πρωτου..

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα ειχα δοκιμασει το κολπο με τον καφε αλλα δεν εγινε τιποτα....δεν ξερω γιατι! Κι ετσι αγορασα aged πλαστικα!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το συμπάθειο κιόλας,αλλά ακόμα και οι καμένες του χέντριξ μετά από 40 χρόνια είναι σε καλύτερη κατάσταση από αυτήν. ;)[/img]

 

Κατά την γνώμη μου η καθόλου ρεαλιστική φθορά σε συνδιασμό με τα αστραφτερά νίκελ και τα καινούργια πλαστικά τονίζουν ακόμα περισσότερο ένα πολύ κακοποιημένο(χωρίς λόγο)σώμα.Το μαύρο pickguard σε burst σώμα δεν μου αρέσει επίσης.Ίσως ένα aged cream σώσει την κατάσταση.

 

ο srv αν και από τους μεγαλύτερους κιθαρίστες και από τους αγαπημένους μου,ήταν εξαιρετικά κακόγουστος ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου