Προς το περιεχόμενο

My Belladonna. clip


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καινούριο μου πόνημα ;D . Το ανέβασα (αν βαριέστε να το κατεβάσετε) στο soundcloud  http://soundcloud.com/cigaret13/my-belladonna  και φυσικά εδώ στο noiz.Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο ;)  Υ.Γ.Προς το τέλος κατάλαβα ότι θυμίζει σε μερικά μέρη το Belladonna των UFO ::)  γι'αυτό και ο τίτλος 8)

My_Belladonna_.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε Cigaret13 να πω την αλήθεια δεν γνωρίζω το τραγούδι των UFO.

Το δικό σου πάντως μου άρεσε πάρα πολύ!

Τα ρυθμικά σου μου άρεσαν, είχες πολύ ωραίες φράσεις στο σόλο σου και πολύ ωραίο ήχο γενικά.

Εύγε από μένα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ μπράβο σου ωραίο.

 

Όσο για το belladona που μοιάζει δεν πειράζει κάτι που μας αρέσει υπάρχει στο μυαλό μας είτε το σκεφτόμαστε εκείνη την ώρα είτε όχι και μας βγαίνει ασυναίσθητα.

 

Πιό πολύ μου άρεσε το σόλο από το 2,44 μπορει να έφερνε από belladona αλλά είχε και δικιά σου πινελιά,οπότε το λες κάτι σαν new version of belladona solo by cigaret13 και δεν μας λέει και κανείς τίποτα  ;).

 

Μπράβο!

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με κάνετε και κοκκινίζω ;D                                                                                                                            Υ.Γ. geodimitri δεν ξέρεις το belladonna ? :o ::) άκουσέ το immediately!!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με κάνετε και κοκκινίζω ;D                                                                                                                             Υ.Γ. geodimitri δεν ξέρεις το belladonna ? :o ::) άκουσέ το immediately!!!! 8)

Το έκανα ήδη!!!

Awesome!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου