Προς το περιεχόμενο

ΚΛΟΠΗ SYNTHESIZER YAMAHA MOTIF XS-7


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακολουθει η "επισημη εκδοχη" την οποια αφισοκολλησα οπου μπορουσα :

 

 

Την Τρίτη (20/11/2012) διερρήχθη το αμάξι μου και εκλάπη το εργαλείο της δουλειάς μου, ένα Synthesizer YAMAHA MOTIF XS-7 (μαζί με τσάντα με καλώδια-παρτιτούρες κλπ και βάση για πλήκτρα), στην περιοχή Λεωφόρος Στρατού-Ευζώνων (Λαχανά 20), ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Σας παρακαλώ εάν έχετε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ πληροφορία που να συνδέεται με το περιστατικό, έχετε υπ όψιν ότι είναι κλεμμένο, και επικοινωνήστε

σε αυτόν τον αριθμό 697 159 7306

 

Εάν βρεθεί και επιθυμείτε να μείνετε ανώνυμος, τηλεφωνήστε (η στείλτε μήνυμα) και θα σας δώσω διεύθυνση δημόσιου κτηρίου να το παραδώσετε χωρίς προσωπική επαφή.

 

 

Διατίθεται ΑΜΟΙΒΗ εάν βρεθεί και αναγνωριστεί.

 

--------------------------------------------------------------

 

παιδια οποιος εχει την οποιαδηποτε -εστω υποψια- πληροφορια, ριξτε μου ενα τηλεφωνο, κριμα ειναι να "σκοτωσει" το οργανο για 100-150 ευρω, στην αμοιβη δινω περισσοτερα...

αυτα, ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα...Εύχομαι να βρεθεί σύντομα..

 

Γράψου αν θέλεις και στις αγγελίες του noiz,εκτός από το forum.

Eκεί, θα βρεις μια επιλογή για e-mail alert,δηλαδή να σου έρχεται ειδοποιητήριο για όρους που επιθυμείς.

Βάλε "Yamaha Motif" η σκέτο "Υamaha" και θα σου έρχεται ειδοποίηση για ότι yamaha ανεβαίνει,αν και δεν πιστεύω να είναι τόσο φελλός ο κλέφτης..

Ρίξε και καμιά ματιά στην χρυση ευκαιρία, www.xe.gr

 

Τα ενεχυροδανειστήρια παίρνουν πλήκτρα;Αν ναι,αν στα έχει πάρει κανένας πρεζάκιας πρώτα εκεί θα πάει.

 

Eπίσης αν για την πόλη της Θεσσαλονίκης έχει  ακούσει κάποιος, για οποιοδήποτε μουσικό όργανο που βρέθηκε, ας γράψει που ή πώς βρέθηκε.

Έχουν κλέψει από φίλο μου μια κιθάρα εδώ και 2+ χρόνια και ενώ η πόλη είναι σχετικά μικρή και ακόμη λιγότεροι όσοι ασχολούνται με μουσική,τζίφος..

Που τα πουλάνε,σε κανένα e-bay,στόμα σε στόμα;

Κάπου δεν θα την έπαιρνε το μάτι μας τόσο καιρό;

Η κιθάρα που λέω ήταν πολύ χαρακτηριστική,εκτός αν την ξαναέβαψαν,τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Από εχθες πωλειται ενα μεταχειρισμενο motif 7 στις αγγελίες. Εντάξει, δε νομίζω, αλλά είπα να ενημερωσω καλού κακού... :-\ http://smart.noiz.gr/details.php?id=106237

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε musictracer, αυτη η αγγελια εχει ονομα, και μαλιστα γνωστο ονομα, τουλαχιστον εδω στο ΝΟΙΖ:

Κωνσταντίνος Σιαχάμης το ονομα, ή Costas Siachamis το user name.

Καλο ειναι πριν ποσταρεις κατι αναλογο να κοιτας ποιος εχει ανεβασει την οποια αγγελια.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εχθες πωλειται ενα μεταχειρισμενο motif 7 στις αγγελίες. Εντάξει, δε νομίζω, αλλά είπα να ενημερωσω καλού κακού... :-\ http://smart.noiz.gr/details.php?id=106237

 

Φίλε Musictracer,

Nομίζω πως οφείλεις μία συγνώμη στον Κωνσταντίνο τον Σιαχάμη, έναν εκλεκτό φίλο και συμφορουμίτη, άνθρωπο ακέραιο και ηθικότατο. Κατανοώ την προσπάθειά σου να βοηθήσεις τον φίλο που έχασε το όργανο αλλά θα μπορούσες να είχες αποφύγει αυτό το σοβαρό ατόπημα. Νομίζω πως θα πρέπει να επανορθώσεις είτε στέλνοντας στον Κώστα PM είτε δημόσια. Επαναλαμβάνω ότι κατανοώ το ενδιαφέρον σου να βοηθήσεις.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μusictracer δεν φτανει που εισαι νεος στο forum αλλα κανεις και την πατατα να αμολας την υποψια σου για ατομο που ολοι εδω μεσα γνωριζουμε και προσωπικα αλλα και διοτι ειναι ιδιαιτερα αγαπητο.

Επισης η κοινη λογικη ΛΕΕΙ οτι μονο ενας ηλιθιος (και ο Σιαχαμης μονο τετοιος δεν ειναι) θα εβαζε αγγελια κλαπεν οργανο (ποσο μαλλον αν εισαι μελος ιστορικο του noiz σαν τον Σιαχαμη) δηλαδη σαν να λεει ελατε πιαστε με.Καταλαβαινω οτι ηθελες να βοηθησεις αλλα τωρα καλο ειναι να ζητησεις συγνωμη απο τον Σιαχαμη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης μια πληροφορια που θελω να σας δωσω -υπαρχουν συμμοριες που ανοιγουν αμαξια και οτι οργανα βρουν μεσα τα στελνουν εξω (μετα απο παρακολουθηση εξω απο κεντρα διασκεδασης σε Αθηνα & Θεσσαλονικη ) η οποιοδηποτε αλλο χωρο που εχουν την πληροφορια οτι παιζει πληκτρας η μπαντα .Προσοχη λοιπον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης η κοινη λογικη ΛΕΕΙ οτι μονο ενας ηλιθιος (και ο Σιαχαμης μονο τετοιος δεν ειναι) θα εβαζε αγγελια κλαπεν οργανο....

...κλαπεν οργανο το οποιο ειναι το Motif XS7, ενω στην αγγελια ειναι το Motif 7. Εχουμε 2 διαφορετικα synths εδω. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το πήρα χαμπάρι.

Να προσέχουμε λίγο τα γραφόμενά μας.

Εύχομαι να βρεθεί το κλεμένο Motif.

Με ''γλωσσοφάγατε'' και έχασα και το στοίχημα!! :P

Έλεος.

Και ευχαριστώ και τους συμφορουμίτες για τα καλά τους λόγια. :-[

Καλως ορίζω και το παληκάρι και δεν παρεξηγώ.Να βοηθήσει θέλησε και το γεγονός έχει ήδη λήξει.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου