Προς το περιεχόμενο

Παραγωγή προσωπικού CD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους .

Θα ήθελα εάν γνωρίζετε κάποια αξιόπιστη πρόταση για εταιρία που μπορείς να κάνεις to δικό σου cd .

Tα τραγούδια σημειώνω ότι θα είναι έτοιμα απλά ενδιαφέρομαι για την εκτύπωση του cd σε 300 copies  καθώς και του cd cover .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους .

Πρόσφατα εκπλήρωσα μια μακροχρόνια επιθυμία μου να τυπώσω cd με κάποιες ιδέες μου για φίλους και γνωστούς (Τίτλος : Blue Sense ).

Η ηχογράφηση έγινε στο studio μου , η μίξη και επεξεργασία έγινε στο studio της Modern Music Academy στην Λιβαδειά και η επιμέλεια της έκδοσης όλου του  cd ( δημιουργία & εκτύπωση εξωφύλλου -εσωφύλλων , ροζέτας cd,και δημιουργία αντιγράφων ) από το studio fabricaudio στο Κερατσίνι το οποίο έκανε καταπληκτική δουλειά και ξεπέρασαν τις προσδοκίες μου.

Σας παραθέτω τρία δείγματα .

Όποια καλοπροαίρετη κριτική και σχόλια είναι πάντοτε χρήσιμα και ευχαριστώ .

Εάν κάποιος θέλει να του στείλω το cd ας μου κάνει Pm.Θα είναι δωρεάν .

Να είστε καλά .

3_BEAT.mp3

main_cover.thumb.jpg.482b6e9b083b587be0aeb3eeb169ef96.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους!!!!Τυγχανει να ειμαστε φιλοι με τον Λουκα και του εχω φτιαξει τα πιανα του .Εκεινο που μου εκανε εντυπωση ειναι το ποσο αθορυβα εκανε την δουλεια του αλλα κυριως ποσο καλη δουλεια ειναι.Ελαβα το CD μολις εχτες .Επειδη πηγαινοερχομαι επαρχια για καποια δουλεια μου το παρεδωσαν σημερα τα παιδια μου.Το ακουσα με τον κλασσικο τροπο στο cdplayer του συστηματος μου.Διαπιστωσα τα εξης: α) επιβεβαιωθηκε η αποψη μου για τον Λουκα οτι ειναι πολυ καλος μουσικος (με οτι αυτο συνεπαγεται ) απλος και ατμοσφαιρικος και στο παιξιμο και στον ηχο του!

Β) Μου ΑΡΕΣΕ το συνολο του cd και τολμω να πω οτι στεκεται επαξια απεναντι σε αλλες τετοιες  παρομοιου κοστους ξενες παραγωγες!!

Γ) Οταν το μερακι και η ''αρρωστια'' για την μουσικη εχουν μπει μεσα σου για τα καλα και εχεις και το σχετικο ταλεντο τοτε η καλη δουλεια θα φανει καποια στιγμη.

Το CD κινειται στον χωρο της smooth jazz με ωραια κομματια και σαν ιδεες και σαν εκτελεση απο τον ΛΟΥΚΑ και μονον !!

Μπραβο Λουκα παντα τετοια ειλικρινα με εκπλησεις καθε φορα που σε ακουω να παιζεις με την απλοτητα ,την αισθηση του ρυθμου και τον ηχο σου!!Αντε και σε ανωτερα !!(κανενα live να κανεις και σε συνοδευω μετα χαρας !!) Υπ'οψη οτι ο Λουκας ειναι και πολυ καλος Drummer !!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

 

Ευχαριστώ θερμά για τα σχόλια.

Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει τι ξέρω ούτε εάν παίζω καλά ή όχι .

Το μόνο που με νοιάζει είναι να απολαμβάνω την κάθε νότα ,συγχορδία,ρυθμό.

Εκεί είναι η ουσία της μουσικής είτε ξέρεις ένα ταπεινό μινόρε είτε ...άπειρες συγχορδίες.

Μακάρι να μην τελειώσει το ταξίδι αυτό για κανέναν μας .

Ευχαριστώ Peri (μακάρι να έρθεις να παίξεις σε ένα Live ) ,ευχαριστώ cos_dr,ευχαριστώ όλους σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχα τα 3 beat και when the rain comes. To under the trees, δε μου άρεσε τόσο όσο τα προηγούμενα χωρίς όμως να είναι κακό. Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, ό,τι πρέπει για την εποχή.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου