Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ακουσα κατι για τρολ δεν τρολαρο κανεναν ειληκρηνα, απλα ανεβαζω βιντεο για να ακουσω τις αποψης σας,

νονος με συριζα

 

νονος με πασοκ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ελα ρε φιλε κοψε την πλακα,αρκετα βιντεο ανεβασες για να τρολαρεις.

Το δεξι σου χερι δεν ειναι αρχαριου,καθως και καποια μπεντς. ;D

 

Μάλλον ξεχνάς ότι κάποτε έπαιζε τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παίζει όχι γιατί δεν μπορεί....αλλά από  άποψη

 

ΝΙΩΣΤΕ ΛΙΓΟ

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τωρα κανω μια αρχη μετα απο χρονια και μου αρεσει να ανεβαζω βιντεο φυσικο ειναι να δω τις αποψης σας, εχω φτιαξη ενα καναλι στο youtube και στοχος μου ειναι να φτιαξω καποιο γκρουπ θεσσαλονικη, το σαιτ ειναι τελειοτατο και κατα πασα πιθανοτητα εχω ορεξη να ανεβαζω καθε μερα, το επομενω που ετοιμασα ειναι το valerie της amy winehouse, και πολυ απλα αγαπαω τη μουσικη, και απο ερασητεχνικα που ασχολουμε καποια χρονια θελω να το κυνηγησω εππαγγελματικα, αυτα τα λιγα, και μου αρεσει αυτο το παρεηστικο τις υποθεσης με το φορουμ, τωρα οσον αφορα τα ορθογραφικα βαριεμε και γραφω γρηγορα

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αυτό που έχει μεγάλο πρόβλημα είναι ο ήχος σου και από ενισχυτή και από κάμερα. Κάνε μου μια χάρη αν θες και το επόμενο που θα ανεβάσεις γραψ'το με τις ρυθμίσεις του ενισχυτή Low Middle Treble στο κέντρο και την κάμερα πιο μακρυά να δούμε αν αλλάξει καθόλου αυτός ο...ηχος προς το καλυτερο 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αυτό που έχει μεγάλο πρόβλημα είναι ο ήχος σου και από ενισχυτή και από κάμερα. Κάνε μου μια χάρη αν θες και το επόμενο που θα ανεβάσεις γραψ'το με τις ρυθμίσεις του ενισχυτή Low Middle Treble στο κέντρο και την κάμερα πιο μακρυά να δούμε αν αλλάξει καθόλου αυτός ο...ηχος προς το καλυτερο

Πες το απλά. ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμα τις αμφιβολίες μου. Διάβασε παλιότερα ποστς.

 

Τα διάβασα και αυτά και απο το άλλο thread. Μας δουλεύει ψιλό γαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθαρίστες... >:( :P :-X  Μην δείτε κάποιον να σας ζητάει γνώμες για το παιξιμό του, αμέσως να τον "θάψετε"....  Παλιοράτσα ρε, παλιοράτσα.... >:(     

    Δεν βλέπετε τους πληκτράδες πόσο καλά παιδιά είναι;  ::) >:D    Παλιοράτσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ και έτσι να έπαιζα κιθάρα θα ήμουν ευχαριστημένος πάντως.

Τι ωραίο όργανο η ηλεκτρική κιθάρα.

Μπράβο σας ρε παιδιά. Μπράβο!!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου