Προς το περιεχόμενο

Unseen......cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ένα καινούριο κομμάτι μου, αυτή την φορά με φωνή.... :-X  Είχα γράψει μελωδία για τους στίχους μου, αλλά μετά από πολλές προσπάθειες τραγουδίσματός τους κατάλαβα ότι τζάμπα παιδεύομαι, οπότε τελικά τους απήγγειλα! Τώρα τι βγήκε....... ::) 

  Το άσμα το έκανα μίνιμαλ (εν αντιθέσει με παλαιότερες δημιουργίες μου), δύο "καθαρές" κιθάρες, μία φασαριόζα σόλο, αρμόνιο, μπάσο και τύμπανα.... 

          [soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια Φώτη.

Μου άρεσε πάρα πολύ πραγματικά.

 

Μόνο μια ερώτηση.

 

Η πόντια το άκουσε?

Αν "ναι", περίμενε τηλέφωνο απ' τον LK πολύ σύντομα. ;D ;D ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση αυτό το μιλητό

πως δεν το σκέφτηκα τόσο καιρό....

και κυνηγάω την κόρη μου να τραγουδήσει.... ;D

 

 

Φώτη.....άλλη μια...

τα σέβη μου....

είσαι πολύ πειθαρχημένος τύπος..

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δε γουσταρεις να τραγουδησεις,να υιοθετησεις αυτο το απαγγελτικο-πως λενε καταγγελτικο-υφος στα κομματια.Να φτιαξεις δικη σου "σχολη". ;D

Αληθεια λεω.

Κολλαει παρα πολυ ωραια η μουσικη και οι αλλαγες της με τον τροπο που το λες.Μ'αρεσε επισης και το οτι τελειωνει καπως αποτομα και δεν ξερεις  μετα το

"μεθαει"τι γινεται με την κυρια,περιμενει κανεις να "δει" την επομενη σκηνη.

Να περιμενουμε β' μερος?

 

Φωτης στην ουγια,Mike Oldfield στο βιμπρατο,δυνατο το σολον,πολυ ωραιο το ολον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πόντια το άκουσε?

Αν "ναι", περίμενε τηλέφωνο απ' τον LK πολύ σύντομα. ;D ;D ;D

  Το άκουσε, το άκουσε....να δεις βλέμματα >:( :-X που μου έριχνε όταν το μίξαρα στο στέρεο του σαλονιού, ενώ αυτή έπλενε πιάτα (έχουμε σαλονοκουζινοτραπεζαρία...)

καλή φάση αυτό το μιλητό

πως δεν το σκέφτηκα τόσο καιρό....

και κυνηγάω την κόρη μου να τραγουδήσει.... ;D

  Καλά βρε έχεις κόρη με καλή φωνή και δεν  την έστρωσες ακόμα μπροστά από μικρόφωνΑ...... Στο κάτω κάτω απείλησέ την με αποκλήρωση.... :D ;D ;D ;D   

Αφου δε γουσταρεις να τραγουδησεις,να υιοθετησεις αυτο το απαγγελτικο-πως λενε καταγγελτικο-υφος στα κομματια.Να φτιαξεις δικη σου "σχολη". ;D

Αληθεια λεω.

    Τι δεν γουστάρω να τραγουδήσω βρε Γιώργο...;  Εγώ θέλω, το τραγούδισμα δεν με θέλει....Όσο για την "σχολή", άσε με πρόλαβαν άλλοι..... ::)  Πάντως το "καταγγελτικό ύφος" πολύ μου άρεσε..... ;D ;D ;D 

τελειωνει καπως αποτομα και δεν ξερεις  μετα το

"μεθαει"τι γινεται με την κυρια,περιμενει κανεις να "δει" την επομενη σκηνη.

  Να περιμενουμε β' μερος?

  Όχι δεν θα υπάρξει β' μέρος :P γιατί θέλω να δώσω στους ακροατές μου 8) ;D  τροφή για σκέψη και διαπλάτυνση :angel:  της φαντασίας τους..... :o :o :o ;D ;D ;D                           

      Στους στίχους έκανα ένα γραμματικό λάθος. Έγραψα "" κι αυτή αέρινη απών"" και όπως είναι γνωστόν η λέξη "απών"  δεν συνοδεύει  θηλυκό, οπότε αλλάζω τους συγκεκριμένους στίχους κάνω και μια αλλαγούλα στο preset φωνητικών και το βραδάκι επιστρέφω με καινούρια βερσιόν!   

                                                                                     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε Φώτη, τα ωδεία είναι μόνο για "δώσε λεφτά μπαμπά".

Χώρια που μου γυρεύει το μέρος γραμμένο, "όχι λέει παιγμένο"...

 

Δε μου λες βρε συ, πως καταφέρνεις και δεν ακούγονται τα πιάτα στη μίξη? ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου λες βρε συ, πως καταφέρνεις και δεν ακούγονται τα πιάτα στη μίξη? ;D

  ;D ;D ;D  Καλάααα....βρες εσύ πρώτα μια Σι να ακούγεται σωστά και μετά μίλα..... >:D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου την ηχογραφήσω το βράδυ, να δεις και να κλάψεις... :'(

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δεις βλέμματα >:( :-X που μου έριχνε όταν το μίξαρα στο στέρεο του σαλονιού, ενώ αυτή έπλενε πιάτα

Έπλενε πιάτα, και σου έριχνε μόνο .... βλέμματα?

Ούτε ένα πιάτο στο κεφάλι?

Μπράβο της!                                 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Στους στίχους έκανα ένα γραμματικό λάθος. Έγραψα "" κι αυτή αέρινη απών"" και όπως είναι γνωστόν η λέξη "απών"  δεν συνοδεύει  θηλυκό, οπότε αλλάζω τους συγκεκριμένους στίχους κάνω και μια αλλαγούλα στο preset φωνητικών και το βραδάκι επιστρέφω με καινούρια βερσιόν!                                                                                     

    Done!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου