Προς το περιεχόμενο

Κλοπη κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως η επιστροφη μου απο την Κρητη με βρηκε με το σπιτι διαρηγμενο (για 3η φορα!!!) και αυτη τη φορα μου πηραν την αγαπημενη μου Les Paul Standard με τεραστια συναισθηματικη αξια για εμενα!Και οικονομικη δευτερευοντως..Οποιος την εντοπισει ας ειδοποιησει...

My_guitar.thumb.jpg.bd1d7ccf8a12caeb741c34182d84f71d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ηλιουπολη...οσο για το serial καπου το ειχα γραψει καποτε αλλα... ???,Ξερω ομως οτι ειναι μοντελο του '77..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δυστυχως το serial θα ηταν αποδεικτικο στοιχειο γιατι απο εμπειρια γνωστου μου βρηκε την κλεμμενη κιθαρα του στην βιτρινα γνωστου καταστηματος κοντα στην ομονοια.... (και στην καταγγελια στην αστυνομια μετραει ο αριθμος) και εδωσε 100 χιλιαρικα τοτε και την πηρε πισω οσο την ειχε αγορασει το καταστημα απο το "πρεζονι"

και μιλαμε για gibson les paul custom .... ψαξε μια καλη και εχεμυθη βολτα στα μαγαζια χωρις να δινεις την εντυπωση οτι ψαχνεις την χαμενη σου κιθαρα... αν ειναι ασχετος ο τυπος εκει θα την παει... αν ειναι απο γνωστο η φιλο η δουλεια (που θα ηξερε και ποτε λειπεις...) τοτε δεν θα την βρεις ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση που ισως ακουστει χαζη γιατι δεν καταλαβα καλα: στο σπιτι μπηκαν για να κλεψουν την κιθαρα ή εκλεψαν μεταξυ αλλων ΚΑΙ την κιθαρα;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλια τα πρεζονια τις πασσαραν στα ενεχυροδανειστηρια περιξ της Ομονοιας.

Δεν ξερω αν ισχυει αυτο ακομα >:( αλλα αν μπηκαν επι τουτου για τη κιθαρα οπως ρωταει παραπανω ο Orbital τοτε κατι βρωμαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου