Προς το περιεχόμενο

Καλοκαιρινές διακοπές! Παίζει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες βρισκόμαστε στα μέσα Ιουλίου....και είμαστε ακόμα καρφωμένοι στα PC;;;;Τι γίνεται;;;

Επειδή με βλέπω να παίρνω τον π**λο από θέμα διακοπών λόγω φόρτου εργασίας, ας κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ για το αν θα πάμε διακοπές και που!

Τουλάχιστον όσοι δεν πάμε πουθενά φέτος να στήσουμε μια φουσκωτή πισίνα σε καμιά ταράτσα και να μαζευόμαστε για '''βουτιές'' και jammin by the pool!!! :lol: :lol:

Και όσοι πάμε διακοπές μπορεί να συμπίπτει ο προορισμός μας σε κάποιο νησί και να τα πούμε και από κοντά!!! :)

 

Αν τελικά λοιπόν ΔΕΝ πάρω τον π**λο θα πάω Χίο στα μέσα Αυγούστου!!

Για να δούμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε μου Γιωργο σου ευχομαι να καταφερεις να πας διακοπες... :D

Εγω την κυριακη την κανω και παω για κανα 1,5 - 2 μηνες σπιτι μου στην Μυκονο 8) μπορει και να βρω και καμια δουλεια και να τα συνδυασω μαζι διακοπες και δουλεια....θα δειξει...παντος παω να κανω κανα μπανακι στα ωραια νερα της Μυκονου γιατι εδω στον βουρκο στην αθηνα μπορει να βρω και καμια σερβιετα εκει που κολυμπαω και να πεθανω απο "υπατιτιδα" :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος παω να κανω κανα μπανακι στα ωραια νερα της Μυκονου γιατι εδω στον βουρκο στην αθηνα μπορει να βρω και καμια σερβιετα εκει που κολυμπαω και να πεθανω απο "υπατιτιδα" :?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Πές τα ρε Zakk!!!!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ 28 Ιουλίου φεύγω για Μήλο με το αμόρε...!!!!

;)

 

Έχε το νου σου γιατι έχω ακούσει οτι στη Μήλο παιζουν πληκτράδες!!!

Τσίμπα έναν και πάρτον πάνω με το ζόρι!!! :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος θυσιασα τις καλοκαιρινες διακοπες για μια TC Powercore Firewire. Την περιμένω απο μέρα σε μέρα να σκάσει από τον Thomann.

 

Παντως με την φιλη μου λεμε να πάμε κανα τετραήμερο tour στις παραλλίες τις Χαλκιδικής. Αμαξάκι, ζεστό αεράκι, σκηνούλα, φωτιά και παρέα το νέο album των Shpongle που σκίζει. Τί αλλο να ζητησει κανείς.

 

BTW για τους fan της electronica οι Boards of Canada ανακοίνωσαν ότι κυκλοφορούν νέο album τον Οκτώβρη. (www.music70.com)

 

Καλές βουτιές σε όσουν πάνε κάπου εξωτικά, οσο για εμάς τους υπόλοιπους και τα απλούστερα πράγματα μερικές φορές υπερ-αρκουν.

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό σενάριο προβλέπει να πάω (μετά της δεσποσύνης) μέχρι τον Αγ. Κωνσταντίνο Φθιώτιδος με το θρυλικό, πλέον, Skoda Forman.... να ξεφορτώσουμε παλιά, μερικώς ανακαινισμένα (για την περίσταση) mountain bikes (μάλιστα, το ένα με σέλα από BMX...!!!), να αφήσουμε εκεί το Skoda και να πάρουμε το πλοίο για τη Σκιάθο... σκηνούλα... πετάλι... μπανάκι... όμορφα πράγματα... και από ότι όλα δείχνουν, αυτό θα γίνει αρχές της επόμενης εβδομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχε το νου σου γιατι έχω ακούσει οτι στη Μήλο παιζουν πληκτράδες!!!

Τσίμπα έναν και πάρτον πάνω με το ζόρι!!! :lol: :wink:

Μη το γελάς καθόλου Γιώργο! Μέχρι και Μήλιο (αλήθεια πώς λέγονται οι κάτοικοι της Μήλου :D:D:D ???) πληκτρά θα ψάξω να βρω και θα τον φέρω Γιάννενα!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι σε θέλω!!! Μη κολλάς πουθενά!!! Παίζει να βρεις και στο πλοίο κανένα ¶γγλο πληκτρά(φαντάζεσαι??!!:lol: :lol:)

Αν έπαιζα ποιο σοβαρά πλήκτρα θα ανέβαινα για πάρτυ σου! :wink:

Αλλά βλέπεις...κιθαρίστας είμαι!! Τι να κάνουμε;;;; 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου