Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια φορα παιδες ενας φιλος ειχε αγορασει απο νοιζ εναν Engl 50αρη combo (νομιζω ) αξιας 550 ευρω και πηγε να τον παρει απο τα ελτα(ηταν απο επαρχια το παιδι που το πουλαγε)

και εκει δεν του ζητησαν λεφτα για αντικαταβολη......

 

Πηρε λοιπον ο φιλος μου τηλεφωνο τον πωλητη και τελικα επειδη το λαθος εγινε απο τα ελτα ο τυπας αποζημιωθηκε και ο φιλος μου πηρε το μηχανημα τσαμπα....

 

Μετα απο αυτο εγω μονο τα ελτα εμπιστευομαι .... :P

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Shamos εγώ πριν 4-5 χρόνια είχα μεσολαβήσει για μια Les Paul που βρήκαμε σε αγγελία του noiz και όταν πήγα στο ταχυδρομείο να πληρώσω την αντικαταβολή(320 ευρώ περίπου υπολογίζαμε),μου είπαν απλά να υπογράψω και να φύγω..

Εντάξει,του βάλαμε του παιδιού τα λεφτά σε λογαριασμό και με λίγο κράξιμο στα ΕΛ.ΤΑ. τέλειωσε η ιστορία..

 

Μάλλον έπρεπε να ψαχτούμε και εμείς για αποζημίωση,δεν το γνωρίζαμε. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Shamos εγώ πριν 4-5 χρόνια είχα μεσολαβήσει για μια Les Paul που βρήκαμε σε αγγελία του noiz και όταν πήγα στο ταχυδρομείο να πληρώσω την αντικαταβολή(320 ευρώ περίπου υπολογίζαμε),μου είπαν απλά να υπογράψω και να φύγω..

Εντάξει,του βάλαμε του παιδιού τα λεφτά σε λογαριασμό και με λίγο κράξιμο στα ΕΛ.ΤΑ. τέλειωσε η ιστορία..

 

Μάλλον έπρεπε να ψαχτούμε και εμείς για αποζημίωση,δεν το γνωρίζαμε. ;D

 

 

 

Με τα ΕΛΤΑ δεν βρισκεις ακρη φιλε ευκολα... ΕΙδικα αμα μενεις κερατσινι.... προβλημα...

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Μια φορα παιδες ενας φιλος ειχε αγορασει απο νοιζ εναν Engl 50αρη combo (νομιζω ) αξιας 550 ευρω και πηγε να τον παρει απο τα ελτα(ηταν απο επαρχια το παιδι που το πουλαγε)

και εκει δεν του ζητησαν λεφτα για αντικαταβολη......

 

Πηρε λοιπον ο φιλος μου τηλεφωνο τον πωλητη και τελικα επειδη το λαθος εγινε απο τα ελτα ο τυπας αποζημιωθηκε και ο φιλος μου πηρε το μηχανημα τσαμπα....

 

Μετα απο αυτο εγω μονο τα ελτα εμπιστευομαι .... Tongue

 

τα 550 τα πληρωσε ο ταμιας που εκανε το λαθος απο την τσεπη του, οπως γινεται στις τραπεζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 550 τα πληρωσε ο ταμιας που εκανε το λαθος απο την τσεπη του, οπως γινεται στις τραπεζες

 

Οχι αδερφε.... ο ταμιας δηλωσε βλαβη στα κλιματιστικα απο ενα κονε που εχουν οι ελτατζηδες και τα 550 ευρω τα πληρωσες εσυ και εγω οπως παντα....

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μη σπεύδουμε όποια αγγελία μας φαίνεται περίεργη η τιμή της με τα τωρινά δεδομένα να την ξεμπροστιάζουμε.  :)

 

Αν για παράδειγμα ο πωλητής είχε αγοράσει το εν λόγω controller από κάποιο από τα παρακάτω μαγαζιά, γιατί να είναι περίεργη η τιμή που το βάζει;

 

http://www.skroutz.gr/s/393089/Behringer-UMA25S.html?keyphrase=Behringer+UMA+25S

 

Επίσης η τιμή που έχει ο Thomann είναι τωρινή. Γνωρίζουμε πόσο είχε παλιότερα;

Μπορεί και να ήταν ίδια, αλλά το ξέρουμε;  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη, συγνώμη, αλλά θα διαφωνήσω! Όταν πουλάμε κάτι σήμερα, πρώτα βλέπουμε την τιμή του προϊόντος σήμερα (και την κατάστασή του φυσικά) και όχι πόσο το πήραμε "κάποτε". Αν θέλουμε να πουλήσουμε βέβαια ::).  Το 1984 αγόρασα απ΄τον Νακα έναν ενισχυτή (solid state Yamaha) 185.000 δρχ. πληθωριστικά περίπου 1500.00Euro σημερινά. Πρέπει να τον πουλήσω 1000.00Euro δηλαδη? (θα με πάρουν με τις πέτρες) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου