Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ενα σχολιο γενικου ενδιαφεροντος: "Αυτη η κιθαρα δεν εχει καμμια σχεση με τα πιο καινουρια μοντελα μπλα μπλα μπλα"

 

Ισχυει για το 90% των κιθαρων που πωλουνται στις αγγελιες συμπεριλαμβανομενων και των καινουριων μοντελων :P

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πουλάω το φωτόσπαθο που έκοψε το χέρι του Luke Skywalker.

Ειναι ομως το φωτοσπαθο του Παπαθανασιου? chin2.gif Ή εστω του κηπουρου/μαγειρα/σοφερ/μπραβου του? Γιατι αν δεν ειναι τι να το κανουμε?... :(

 

Μπορεί όντως ο προπαππους να δούλευε κηπουρός σε καποιον Παπαθανασίου και εκείνη την περίοδο να αγορασε το Minimoog. :P

Καλα, ποσο χρονων ειναι ο πωλητης που ειχε ζωντανο προπαππου το 1975? :P Πλακα εχει να ειναι κανενας πιτσιρικας που πουλαει οσο οσο τα vintage synths του πατερα του (που λειπει σε επαγγελματικο ταξιδι) για να αγορασει καμια παιχνιδοκονσολα ή κανα gamer PC... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η κιθαρα δεν εχει καμμια σχεση με τα πιο καινουρια μοντελα μπλα μπλα μπλα"

 

οντως, συνηθως ειναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ.... ;D ;D...(εχει μεγαλη πλακα να βλεπεις Fender και Gibson  των 90s & late 80s να παρουσιαζονται σαν holly grails....οταν οι σημερινες Fender & Gibson ειναι τραγικα καλυτερες...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ομως το φωτοσπαθο του Παπαθανασιου? chin2.gif Ή εστω του κηπουρου/μαγειρα/σοφερ/μπραβου του? Γιατι αν δεν ειναι τι να το κανουμε?... :(

 

Έχεις δίκιο, συγνώμη. Ανήκει σε κάποιον Darth Vader, δεν τον ξέρω τον κύριο, αλλοδαπός θα είναι με τέτοιο όνομα. Θα τον ρωτήσω αν είχε ποτέ σχέση με τον Παπαθανασιου ... τον Κώστα, ξάδερφος του Βαγγέλη, καλό παιδί, κάτι λεφτά μου χρωστάει.

;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον ρωτήσω αν είχε ποτέ σχέση με τον Παπαθανασιου ... τον Κώστα, ξάδερφος του Βαγγέλη, καλό παιδί, κάτι λεφτά μου χρωστάει.

;D ;D

Ρωτα τον αν ειναι συγγενης του Αποστολη Παπαθανασιου, των γνωστων καταστηματων πωλησης κουρτινων στη Χαλκιδα, ή μηπως μενει στην περιοχη Παπαθανασιου στο Κουρεντι Χαλκιδας. :P

Μας κανει και στις δυο περιπτωσεις. 8)

 

Δε βλέπω κατι αρνητικο σε αυτο ;D

Εσυ οχι. Ο πατερας του ομως... sad_good.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πατερας του βαγγελη ηταν ο θανασσης. το jupiter ειναι το καλυτερο συνθ ολων των εποχων (bait activated  ;D)  εκτος απο αυτη του νωε γιατι τοτε δεν ειχαν ρευμα.

επισης χτες ηταν 1η απριλιου.

οποτε μην ταραζεσαι για τον βαγγελα που επαιζε μπουρλεσκ τζαζ σε πορνεια του παρισιου.

καλη πρωταπριλια

αυτα.

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές έγινε χαμός στις αγγελίες ;D τι minimoog, arp 2600, jup8, obie4voice...

 

Προσωπικα μετα την πρώταπριλια του 12 που ´´ψαρωσα ´´ με ένα oberheim 8 voice , πλέον το βρίσκω διασκεδαστικό, ιδιαίτερα με τις περιγραφές του στυλ ´´ανήκε στον κηπουρο του Παπαθανασιού´ ;D

 

(εκτός εάν ήταν αληθινές και τραβάω τα μαλλιά μου)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος εδώ μέσα στις αγγελίες πουλάει Partcaster 600 ευρώ και την έχει (ο ίδιος) και στο Ebay (buy it now) στα 499 δολάρια !! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!

 

Υστ: και μην ζητάτε λινκ δεν έχω όρεξη να γκρινιάζουν οι Αντμιν ,γιατί κάποιος μπορεί να μας θεωρει "μακάκες" στο Νοιζ οτι θα βρεθεί κάποιος να "τσιμπήσει" στα 600, ενώ αν τον κράξουμε είναι κατακριτέο... δεν είναι σωστό .. πρέπον 

 

ΟΥ ρε Ελληνάρα !!

 

Αγαπητε φίλε μόλις σήμερα ετυχε να διαβάσω το θέμα,και προφανως αναφέρεσαι σε μένα.

(Aν όχι τότε πάω πάσο)

Ειχα ξεκινησει να πουλησω την Partcaster και ξεκινησα με την τιμη τον 600 ευρω.

Και ενω ηθελα οπωσδηποτε χρηματα για να προλαβω μια άλλη αγορα, πλήρωσα, την εκανα silver την αγγελια κατέβασα την τιμη στα 350 και ταυτόχρονα την εβαλα και στο ebay 490 δολλάρια.(σημειωτέον πρωτη φορα αποπειράθηκα να πουλησω κατι στο ebay)

Επειδη εκανα αγγελία απ την αρχη (ετσι γινεται οταν θες να κανεις silver την αγγελια) ίσως έμεινε η παλιά στην τιμη που ειχα πρωτοδηλώσει (που νομιζω την είχα αλλάξει,αλλα δεν παιρνω και ορκο)

ANYWAY

Τι ειναι όλα αυτα που αραδιάζεις?

Ειμαι μέλος στο φόρουμ εδω και 6 χρόνια,έχω κάνει άψογες συναλλαγές και ως πωλητής και ως αγοραστής.

Άλλωστε και εσυ ο ίδιος εχεις πάρει κατι απο μένα το 2009 μπορεις να δεις εδω

http://www.noiz.gr/index.php?action=trader&id=5490

την αξιολογηση που μου ειχες κανει

σου θυμίζει κάτι?

Τέλος παντων διαβάζοντας όλα αυτα ειλικρινά στεναχωρήθηκα και πικράθηκα.

Δεν έχω τίποτα άλλο να πω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη παρακολουθώ το θέμα (δεν εχω βάλει αγγελία), παρακαλώ να σταματήσει ή να κλειδωθεί. Ο καθένας μπορεί να βάλει ότι αγγελία θέλει και σε οποιαδήποτε τιμή θέλει. Δεν υπάρχει κάποιο νομικό ''πλαφόν'' ούτε κάποια ανάλογη ρύθμιση/εντολή από τη διοίκηση του φόρουμ. Αν κάποιος ''τσιμπήσει'' μία μούφα αγγελία και πληρώσει χρήματα που δεν έχουν αντίκρισμα, το φταίξιμο είναι καθαρά δικό του διότι δεν έκατσε να ενημερωθεί για το εκάστοτε προϊόν. Αν είναι να κρίνετε τις επιλογές άλλων ανθρώπων κάντε το κάπου αλλού.Ήδη κάποιος δυσαρεστήθηκε. Ο καθένας ας σκεφτεί και ας πράξει για τον εαυτό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου