Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επετρεψε μας να εχουμε κι εμεις μια διαφορετικη οπτικη και αποψη επι του θεματος μετα απο πανω 200 συναλλαγες σε 5 χρ..

Μail και κόντρα mail βρωμάει...με πιάνεις???

Ευχαριστώ

 

Όποιος δεν θέλει να βγάλει φόρα παρτίδα δηλαδή το τηλεφωνάκι του στο ίντερνετ είναι κακόβουλος ενώ αν έδινε ας πουμε έναν αριθμό καρτοκινητού (που σήμερα υπάρχει και αύριο όχι) κρίνεται a priori φερέγγυος. Σπουδαία λογική ρε μαν.

Ποτέ δεν δημοσιοποιήσα τον αριθμό τηλεφώνου μου στις αγγελίες του Νόιζ, και έχω κάνει καμιά 25αριά συναλλαγές, τίμια και ωραία, το αποδεικνύουν και οι αξιολογήσεις...

Κατά τη γνώμη μου, το τηλέφωνο (πρέπει να) δίνεται για τις τελικές συνεννοήσεις. Άσε που πολλοί από μας ζούνε στην ψηφιακή εποχή εδώ και χρόνια, και τα email τα λαμβάνουν στο τηλέφωνό τους. Έκπληξη! χα χααα ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόθεση ή Άγνοια?.. you decide..

 

TC Electronic G-Force:

 

Thomann: 769€

http://www.thomann.de/gr/tc_electronics_gforce.htm

 

Thomann B-Stock: 693€

http://www.thomann.de/gr/tc_electronic_g_force_b_stock_2.htm

 

Αγγελία μεταχειρισμένο: 800€

http://smart.noiz.gr/details.php?id=172429

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε μπορω να βλεπω φρασεις τυπου 'πωλειται λογω αναγκης' ή 'ειναι μεγαλη αναγκη' και στο τελος να γραφουν 'δεκτη ανταλλαγη με les paul' ή 'ανταλλαγη με αντιστοιχης αξιας οργανα' κλπ!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε μπορω να βλεπω φρασεις τυπου 'πωλειται λογω αναγκης' ή 'ειναι μεγαλη αναγκη' και στο τελος να γραφουν 'δεκτη ανταλλαγη με les paul' ή 'ανταλλαγη με αντιστοιχης αξιας οργανα' κλπ!!!

 

+1

 

γιατι, η φραση ' τα λογια περιττευουν για αυτη τη κιθαρα'... και μετα ακολουθει ενα κειμενο που περιγραφει εκτενως αυτο που... ειναι περιττο, δεν εχει πλακα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε μπορω να βλεπω φρασεις τυπου 'πωλειται λογω αναγκης' ή 'ειναι μεγαλη αναγκη' και στο τελος να γραφουν 'δεκτη ανταλλαγη με les paul' ή 'ανταλλαγη με αντιστοιχης αξιας οργανα' κλπ!!!

 

+1

 

Λοιπές ξεχωριστές ή συνδυαζόμενες με το "λόγω ανάγκης" ,καθώς και μεταξύ τους : "ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ" ,"ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!!!!111!!","ΕΦΚΑΙΡΙΑ!!" κτλ που είναι σα να ακούς κράχτη στο Μοναστηράκι.

 

Ένα από αυτά που δε μπορώ καθόλου όμως είναι το...

 

 

"Για αυτούς που ξέρουν..."

 

Πες μου ρε φίλε και μένα να μάθω,δε θα σου δώσει αυτός που ξέρει λεφτά και εγώ σ***ά,μπορεί να μου κάνει τη δουλειά που θέλω αν το δίνεις σε λογική τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Λοιπές ξεχωριστές ή συνδυαζόμενες με το "λόγω ανάγκης" ,καθώς και μεταξύ τους : "ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ" ,"ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!!!!111!!","ΕΦΚΑΙΡΙΑ!!" κτλ που είναι σα να ακούς κράχτη στο Μοναστηράκι.

 

Ένα από αυτά που δε μπορώ καθόλου όμως είναι το...

 

 

"Για αυτούς που ξέρουν..."

 

Πες μου ρε φίλε και μένα να μάθω,δε θα σου δώσει αυτός που ξέρει λεφτά και εγώ σ***ά,μπορεί να μου κάνει τη δουλειά που θέλω αν το δίνεις σε λογική τιμή!

 

AAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!Έχω λιώσει....σαν το βλέπω μπροστά μου...''φίλος ξέρεις τι όργανο σου δίνω??Αμα δεν ξες αστο...!!!!!''

 

ΕΛΕΟΣ βιρτουόζοι!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω διαφωνώ με το ότι όποιος χρησιμοποιεί τηλ. είναι αναξιόπιστος.

 

Προσωπικά ειμαι αντιτηλεφωνικος τύπος, το βαριέμαι απίστευτα, είμαι του γραπτού λόγου, είμαι γκατζετάκιας, είμαι αντικοινωνικός και μουτζούφλης και δεν θέλω να μιλάω με κανέναν άσχετο που απλα θα παρει τηλεφωνο να μου σπάσει τα @ρκίντια, όταν πουλάω κάτι, κυρίως γιατί είμαι ΣΑΦΗΣ στο τι θελω για να πουλήσω. Ετσι με το μειλ, αξιολογώ ποιοι είναι παπάρες, ποιοί είναι πιτσιρίκια που απλά μαλακίζονται στο νόιζ και δεν θα αγοράσουν ποτέ των ποτών, και δεν απαντάω σε ανθρώπους που ζητάνε ανταλλαγή ενω είμαι σαφής στο ότι ΔΕΝ θελω ανταλλαγή ή κάνουν παζάρια όταν η τιμή που έχω είναι μισή τιμή απο την αρχική και το προιόν είναι καινούριο.... κανω τις συναλλαγές μου μέσω μέιλ, πληρώνω τραπεζικά οποιαδήποτε ώρα ον λάιν γιατί είμαι γκατζετάκιας και δεν γουστάρω να δίνω το τηλ. μου αριστερά και δεξιά. Και έτσι αν δεις και τις αξιολογήσεις μου που είναι το ένα πέμπτο απο τις συναλλαγές μου τις πραγματικές, έχω πουλήσει και αγοράσει τόσα πράγματα και είμαι οκ!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντεχω θα σκασω!

λοιπον ρε παιδια και συγγνωμη αν θα προσβαλω αυτον που εβαλε τετοιου την αγγελια, αλλα δεν αντεχω αλλο ειναι πραγματικα για γελια.

ενα παλικαρι θελει τα εξης χαρακτηριστικα

κιθαρα neck through, σωμα απο μαονι, active μαγνητες, τελεια κατασταση με 200 ευρω.

τιποτε αλλο;

μηπως και καμια πι...

ρε φιλαρακι ημαρτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον προσβάλεις

αυτός προσβάλει τη νοημοσύνη μας

και πριν εννοούσα πως διαφωνώ με αυτόν που λέει πως

οποιος χρησιμοποιει μειλ είναι αναξιοπιστος

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου