Προς το περιεχόμενο

Χειριστήριο για "REASON"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και από εμένα

Επειδή δυστυχώς εγώ δεν έχω πολύ χρόνο για ψάξιμο μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει σε απλά βήματα με σωστή σειρά πως να συνδέσω το BCR 2000 USB, τι drivers να κατεβάσω κλπ.? Θυμάμαι είχα και ένα προγραμματακι το BCF view παράλληλα.  Το είχα ξαναχρησιμοποιήσει πριν 3 χρόνια είχα βασανιστεί αρκετά(είχα στήσει και ξεστήσει πολλές φορές), δούλεψε τελικά ήταν πολύ καλό αλλά σε κάποια φάση σαν να μπλοκάραν οι USB θύρες , μετά μπλόκαρε ο Η/Υ κάναμε format και ξέρετε το ένα κακό φέρνει το άλλο...Τελοσπάντων επειδή μου έχει μείνει μια πικρή γεύση και λίγο ...φοβία δεν το έχω ξαναστήσει από τότε. Θα μου κάνατε πολύ καλό αν με βοηθούσατε...

 

 

Εμένα στον iMAC με Ableton live , το αναγνώρισε αμέσως χωρίς να χρειαστεί να κάνω κάτι. Οπότε θα έλεγα ότι εξαρτάται και απο τον sequencer που χρησιμοποιείς.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είναι τόσο γενικά τα ερωτήματά σου, που μόνο 1 απάντηση υπάρχει. Να διαβάσεις το μανουαλ και ότι άλλο μείνει και δεν έχει απαντηθεί, εδώ είμαστε.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου