Προς το περιεχόμενο

Εξοπλισμός Keyboards


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Nord Stage 88 προστεθηκε στο setup μου.

Υπαρχουν καποια "αισθητικα" προβληματα που με εχουν στενοχωρησει λιγο και δεν εχω ευχαριστηθει ακομη το οργανο(ειμαι βλεπεται και ολιγον "ψειρας" αλλα και ποιος δεν θα ηταν εαν ειχε πληρωσει ενα σεβαστο.... ποσον;).

Οταν θα λυθουν, εαν λυθουν, θα προσπαθησω να γραψω ενα review.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 247
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ηρθε ηρθε ηρθε....

 

Μπορω πλεον να γραψω και σ αυτο το θεμα.. Το ΥΑΜΑΗΑ ES8..

 

:D :D :D :D :D

 

Eιναι απλα αξιολατρευτο με πολυ πολυ γλυκο ηχο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Nord Stage 88 προστεθηκε στο setup μου.

Υπαρχουν καποια "αισθητικα" προβληματα που με εχουν στενοχωρησει λιγο και δεν εχω ευχαριστηθει ακομη το οργανο(ειμαι βλεπεται και ολιγον "ψειρας" αλλα και ποιος δεν θα ηταν εαν ειχε πληρωσει ενα σεβαστο.... ποσον;).

Οταν θα λυθουν' date=' εαν λυθουν, θα προσπαθησω να γραψω ενα review.[/quote']

 

Είδες τι σου κάνει αυτό το ρημάδι το κόκκινο; Θες να το ταιριάξεις με τα υπόλοιπα και δεν μπορείς! Κάτι ξέρουν οι Γιαπωνέζοι και τα βγάζουν ασημί ή μαύρα! Αυτοί οι Σουηδοί δεν έχουν καθόλου μυαλό τελικά... :lol:

Πέρα από την πλάκα, με γειά το εργαλείο (το οποίο στάνταρ θα σκίζει) και επιφυλάσσομαι να το δοκιμάσω στο γνωστό μέρος! :wink:

 

Shock, είπες το σωστό για την περίσταση! Χαρές και πανηγύρια θέλω! :lol:

Και εγώ αστειεύομαι με τη σειρά μου φυσικά! ¶σχετο κιόλας, αλλά ποτέ δεν είχα ξανακούσει να αποκαλεί κάποιος το synth του αξιολάτρευτο! Μου θυμίζει αρκουδάκι... 8O

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα, με γειά το εργαλείο (το οποίο στάνταρ θα σκίζει) και επιφυλάσσομαι να το δοκιμάσω στο γνωστό μέρος!

 

:D

 

Ηρθε ηρθε ηρθε....

 

Μπορω πλεον να γραψω και σ αυτο το θεμα.. Το ΥΑΜΑΗΑ ES8..

 

Μπραβο, καλοπαιχτο, πολυ ωραιο οργανο. :wink:

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστωωωω!!

 

Ειναι οντως πολυ ωραιο..

 

Τωρα περα απο τη πλακα οποιος Μοτιφας υπαρχει εδω μεσα παρακαλω να εμφανιστει επειγοντως γιατι το εχω μια βδομαδα και μονο τα εφε ξερω να αλλαζω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλληλουιαααααααααααααα!!!!!!!Μπραβο kots!!!!καλοριζικο και πανω απο ολα σε συγχαιρω γιατι το εψαξες παρα πολυ το θεμα!Αντε να σε δουμε συντομα σε live! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζω και ανησυχώ... ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΜΑΛΟΣ???

 

Δεν έχω κανενα από τα synth που έχετε post-άρει και κανένα από τα synth που

έχω δεν έχετε post-άρει!!!

 

Korg N5EX: Γενικό workhorse, midi controller, το χρησιμοποιώ και live.

 

Creamware NOAH: Το ακριβό μωρό μου, rackmount, studio συνήθως. Ότι καλύτερο έχω ακούσει από virtual analog. Και πολύ ευέλικτο.

 

Emu Procussion: Τρελό, σχεδόν vintage μηχανάκι. Απίστευτο modulation matrix και τρελά φίλτρα. Τα πιο πλούσια χαμηλά που θα βρείτε σε percussion rompler. Απλά σκοτώνει!

 

Alesis S4 Quadrasynth: Είναι το quadrasynth σε rack. Όποιος θέλει να πάρει μαζί του live το atmosphere και δεν έχει laptop ή φοβάται μην κολλήσει ας πάρει το S4, φθηνό είναι. Πολύ λεπτόί και lush ήχοι. Και επεκτάσιμο με 8MB PCMCIA κάρτες (επανεγγράψιμες άμα λάχει με ότι samples θέλουμε ναούμ).

 

Α, και έχω και ένα Mindprint EnVoice MKII channel strip, λαμπάτο, με EQ και Compression, τα περνάω από 'κει μέσα και τα ζεσταίνει big time!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου