Προς το περιεχόμενο

Πως θα ξεκινήσω να παίζω με γκρούπ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ραδιο βερόνικα μάρς υποθέτω?

 

Σοβαρά τώρα, επειδή έχω πολύ κοντινό (πολύ πολύ) πρόσωπο που ασχολείται με τροποποίηση καιρου (εννοώ είναι η δουλεια του, όχι έχει διαβάει 2 βιβλια αμφιβολου επιπεδού) θα πώ απλά ότι αυτά περι ραδιοκυμάτων κλπ ειναι ανάξια σχολιασμού.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H αφρική απέκτησε αυτό το κλίμα από βομβαρδισμούς κατά τον ψυχρό πόλεμο, ενώ παλιότερα ήταν τροπικός παράδεισος;

Μάλιστα....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MIBII

 

    Agent K: When you get sad it always seems to rain.

    Laura: Lots of people get sad when it rains!

    Agent K: It rains because you're sad baby.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ραδιο βερόνικα μάρς υποθέτω?

 

Σοβαρά τώρα, επειδή έχω πολύ κοντινό (πολύ πολύ) πρόσωπο που ασχολείται με τροποποίηση καιρου (εννοώ είναι η δουλεια του, όχι έχει διαβάει 2 βιβλια αμφιβολου επιπεδού) θα πώ απλά ότι αυτά περι ραδιοκυμάτων κλπ ειναι ανάξια σχολιασμού.

 

 

Αν θέλεις ρώτα 'τον να μας πείς για τον "Woodpecker"  των Ρώσων.

Υπάρχουν και κάποια άρθρα στο Ραδιοερασιτεχνικό περιοδικό Ραδιοτηλεποικοινωνίες.

 

Αλλά μόνον και μόνον  αφού υπάρχει τέτοια ειδικότητα  "τροποποίηση καιρού"  :o

εύκολα καταλαβαίνει κανείς τι έχει γίνει και τι πρόκειτε να γίνει. :( ::)

Λές αυτή την δυνατότητα να μήν την έχουν χρησιμοποιήσει πολεμικά; ;)

 

 

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι βέβαια την έχουν.

Ειναι γνωστο και έχει επιβεβαιωθεί και απο αξιωματούχους και των 2 πλευρών, ότι στον πόλεμο του Βιετναμ έγιναν προσπάθειες άυξησης των βροχωπτώσεων για να αχρηστευθει το μονοπάτι του ΧοΤσιΜινχ (ή πως διάολο λέγεται).

 

Αλλά αυτά περι ραδιοκυμάτων είναι mumbo jumbo, δε γίνεται έτσι η τροποποίηση καιρού.

 

 

Ο woodpecker που κολάει?Αυτό ήταν σήμα που εξέπεμπε ένας απο τους πρώτους ρωσικους δορυφόρους και που γινόταν αντιληπτό στις ΗΠΑ μέσω ραδιοφώνου.Σε ορισμένες συχνότητες ακουγόταν ένας ήχος σα τρυποκάρυδος, εξου και το όνομα...

 

Μη πέρνεις 100% σοβαρά αυτά που γράφουν ορισμένοι συγραφεις σε διάφορα βιβλια με θεωρίες συνομωσίες.Πχ τα βιβλία του κ.Σταμκου (αυτόν θυμάμαι) έχουν πολλές χρήσιμες και έγκυρες πληροφορίες, έχουν και μια δόση mumbo jumbo όμως.

 

 

 

Θες τροποποίηση καιρου?

There you go

(δείτε το έχει ενδιαφέρον)

 

http://www.elga.gr/keme/KEME.html

Πατάτε εκει που λέει "Τροποποίηση καιρού''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο πράμα που έχω ακούσει από σχετικά έμπιστη πηγή είναι κάποιες μελέτες για συμπύκνωση υδρατμών σε αεροδρόμια για αποφυγή της ομίχλης, τώρα για πιό δραστικά πράγματα θα μου επιτρέψετε να αμφιβάλλω.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συχνα τα συννεφα βρεχουν απο ψυχογενεις παραγοντες.Αλλοτε μπορει να φταιει μια αποτομη αλλαγη περιβαλλοντος,η μοναξια,οι συνθηκες του σχολειου.Πρεπει να προσεγγισουμε τα συννεφα και να τα καταλαβουμε.Ο βομβαρδισμος με ραδιοκυματα συνισταται ως η υστατη λυση.Σε περιπτωσεις που τα συννεφα βρεχουν απο ερωτικη απογοητευση ,ενδεικνυται βομβαρδισμος με ραδιο-Βερόνικα.

Άστα, κι εγώ μόλις είδα το φως το αληθινό και άλλαξε η ζωή μου. Σήμερα έκαψα τα πτυχία μου και ξεκινώ το νέο μου μυθιστόρημα "Στις όχθες του ποταμού Αλφειού κάθησα και έκλαυσα" όπου θα εξετάσω το ζήτημα που θέτεις με κάθε λεπτομέρεια.

 

Και κάτι άσχετο. Τελικά βγήκε "Ο ΚΑΙΡΟС ΓΑΡ ΕΓΓΥС" No. 3. Όσοι πιστοί προσέλθετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκαψα τα πτυχία μου

 

Κακώς, έπρεπε να τα βγάλεις φωτοτυπίες και να τυλίγεις σουβλάκια ή κεμπάπ με τα αντίτυπα  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου