Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παιδιά έχω παραγγείλει απο 4/01 αλλά δεν ηταν in stock, ηταν 3-12 days, τα περισσότερα έτσι ειναι. Το email Λοιπον που μου ειχε ερθει εξαρχής ελεγε

Shipping through UPS standard delivery

 

1 Mark Tremonti SE Electric Guitar, Black (39594) £303.39 £263.82 £263.82

 

Shipping: £15.65 £13.61

 

Subtotal: £263.82

 

VAT: £41.61

 

Total: £319.04

 

Την ίδια τιμή λέει και στο my account στο Site τους.

 

 

    * Order Status:

    * New

 

    * This order request has been received.

Total: £319.04

 

Δεν νομίζω δηλαδή ότι αλλάζει η τιμή. Οτι λέει το email οπως είπαν και οι αλλοι. Ακομα και να αλλαξει ισχυει οτι λεει το email..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια δεν αλλαζει η τιμη...Οσο χρεωθηκατε αρχικα-ΣΤΟ 1ο mail ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ- πληρωνετε..Επικοινωνησα μολις πριν λιγο τηλεφωνικως,καθως ελεβα mail που μου λεει οτι το προιον απο 3-12 μερες που εγγραφε ως παραδοτεο εγινε ΑΜΕΣΑ ΠΑΡΑΔΟΤΕΟ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ::)...Τον ρωτησα και μου ειπε οτι η χρεωση δεν ανεβαινει οσο και να ανεβουν οι τιμες...Αλλα ακυρωσα την  παραγγελια γιατι ειμαι ανυπομονος-εγωιστης-καλομαθημενος ;D και θα  σκασω ενα 100αρι παραπανω για να λαβω το κιθαρονι απο thomann σε κανα 4ημερο...Βεβαιως μετα το 10ημερο αναμονης επιστροφης των χρηματων στην καρτα που ειναι ΚΑΘΑΡΑ θεμα τραπεζας....

Leo I 'm Suhr Tom Anderson has a Gibson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες όπως και να 'χει στην εξυπηρέτηση πελατών είναι χειρότεροι κι απ'τον πΟΤΕ.

3 μέρες έχω στείλει ένα mail και απάντηση γιοκ.

Μάλλον θα ξεθάψω την ...ακαδημαϊκή μου αγγλική προφορά και θα τους πάρω ένα τηλέφωνο.

 

Να ρωτήσω κάτι. Πέραν πιστωτικής/χρεωστικής δεν υπάρχει άλλος τρόπος να τους τα σκάσεις?

 

Γνωστός μου έφαγε μεγάλη πίκρα προ μηνός από συναλλαγή με ξένο σάιτ και μου βγαίνει η βλαχοφοβία μου.

 

Όλοι όσοι έχετε παραγγείλει με κάρτα από dv247 είχατε κανένα πρόβλημα με τη χρέωση?

 

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είχα στείλει email...εδώ και 2 βδομάδες και απάντηση γιώκ! ::) Επίσης ανέβηκαν και 60 ευρουλάκια τα td-3 που θέλω να πάρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είχα στείλει email...εδώ και 2 βδομάδες και απάντηση γιώκ! ::) Επίσης ανέβηκαν και 60 ευρουλάκια τα td-3 που θέλω να πάρω....

2 εβδομάδες? πωω μιλάμε για τσακάλια  :o

 

κι εγώ για το td-3 ρώτησα, αλλά το κομπλέ σετ, όχι μόνο το module. μήπως να τα παραγγείλουμε πριν φτάσουν τιμές ...σ**λλα?

 

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ για όλο το σετ ρώτησα που ειχε 600 ευρώ περίπου, ενώ χθές είχε φτάσει στα 661 και σήμερα στα 645 ::)

 

Εχω να παραγγείλω και bass pedal, βάλε αλλα 60 ευρώ  ::)Το θέμα εινια πόσο καιρό θα κάνουν να έρθουν ελλάδα. ΄Μάλλον θα πάρω τηλέφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά εμένα σήμερα μου έστειλαν ένα προτιμολόγιο και μία ευχαριστήρια επιστολή.

Μου ζήτησαν να επικοινωνήσω μαζί τους τηλεφωνικά για να γίνει η εξακρίβωση της παραγγελίας(λογο πρώτης φοράς).

Μάλιστα μου ζήτησαν να διαβάσω δύο προτάσεις της επιστολής. ??? ??? ??? ;D(γιου κουφ μι μπέιμπε).

Ολα καλά,μόνο η (αβάσταχτη)αναμονή έμεινε τώρα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου