Προς το περιεχόμενο

Η αγαπημένη μου οργανίστρια


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ακολουθεί ένα εκπληκτικό (κατά τη γνώμη μου) μίνι-φιλμάκι για την αγαπημένη μου οργανίστρια όλων των εποχών και μερικά από τα όργανα που χρησιμοποιεί. Το πιθανότερο είναι ότι δεν θα την ξέρετε (έχω κάτι ψιλο-ελπίδες να την ξέρει ο Superfunk) αλλά δείτε οπωσδήποτε το βίντεο και είμαι βέβαιος ότι θα την αγαπήσετε και εσείς.

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα, αλλά αν καταλαβαίνω καλά, στο 2:59 κατηγορεί τους U2 ότι είναι μια μπάντα που πάσχει από πρωτοτυπία;  ??? ::)  :-X

 

Χωρίς να θέλω να κατηγορήσω τη ...μιλφ οργανίστρια (η οποία μου είναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άγνωστη), αλλά μήπως υπερβάλλει λίγο;

 

Παρεπιπτόντως ο αγαπημένος μου organ player (με τον οποίον μεγάλωσαν γενιές και γενιές), είναι ο μέγιστος Ray Manzarek των Doors.

 

Εδώ σε μια φωτο με τη φανέλα της εθνικής μας:

D12CPG_072204_7.jpg

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα, αλλά αν καταλαβαίνω καλά, στο 2:59 κατηγορεί τους U2 ότι είναι μια μπάντα που πάσχει από πρωτοτυπία;  ??? ::)  :-X

Τη στιγμή που λέει "no original ideas" το κλιπ δείχνει τους Oasis. Αυτό ευσταθεί από μία άποψη (άσχετα αν πρόκειται για ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπάντα).

 

...μιλφ

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη στιγμή που λέει "no original ideas" το κλιπ δείχνει τους Oasis.

 

Ενώ η πρόταση δεν έχει ολοκληρωθεί, δείχνει U2 - Oasis - U2.

 

Νομίζω ότι το θάψιμο της "Lady Sonia" πάει και για τις 2 μπάντες.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αγγλικά μου δεν είναι και τα καλύτερα

 

Με λίίίγο καλύτερα αγγλικά, θα είχες πιάσει στον αέρα ότι κάνει χιούμορ. Λίγο πιο κάτω αναφέρει σαν παραδείγματα προς αποφυγή, ανθρώπους που ποτέ δεν έχουν χρησιμοποιήσει κάποιο αρμόνιο, ανάμεσα στους οποίους μνημονεύει τον... Χίτλερ (χαχαχαχαχαχαχαχαχα).

 

Είναι απολαυστική η γυναίκα: όσον αφορά το αν είναι milf, πετάξου μέχρι τη σελίδα που έχει το βίντεο και διάβασε τα σχόλια, και μετά θυμήσου τις ελληνιδες σαραντατριάρες που ξέρεις (χαχαχαχαχαχαχαχα).

 

:)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που προσπαθώ να πω (λέει η τρελάρα), είναι ότι η ηχογράφηση μουσικής χωρίς τη χρήση κάποιου αρμονίου είναι μεν εφικτή, αλλά με το αρμόνιο θα ήταν πολύ καλύτερο.

 

(χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς το βίντεο είναι γεμάτο σε εξυπνακίστικο Βρετανικό χιούμορ το οποίο είναι ελεινό κατα τη γνώμη μου (όπως και η προφορά)

 

Τέλος πάντων, όσο αφορά την κυρία πέρα απο την μεγάλη συλογή οργάνων που έχει και τις γνώσεις πιθανότατα για το όργανο, σαν παίχτρια δεν λέει κ πολλά πράγματα. Ίσως και τίποτα τελικά. Το στήσιμο των δαχτύλων της και ο τρόπος που παίζει μου θυμίζει παιδάκια που κάνουν αρμόνιο 2-3 χρόνια. Εκεί που βάζει το ρυθμό στο τελευταίο κλιπ δεν άντεξα. Το κλεισα. Αν δεν συμπεριλαμβάνεται κ αυτό στο βρετανικό χιούμορ, η κοπέλα είναι 0. Υπάρχουν ΠΟΛΥ καλύτεροι οργανίστες και οργανίστριες (αν και γυναίκα δεν ξέρω καμμία) μην τρελαθούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αν και γυναίκα δεν ξέρω καμμία)

 

Εμμμ, ... γι' αυτό γράφω "οργανίστρια" ρε ΛάμπροΤζιΤζι. Άμα έλεγα "οργανίστας" θα ήταν άλλη συζήτηση...

 

:)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου