Προς το περιεχόμενο

Help για αγορα ενισχυτη (τυπου) ENGL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα noizades,

έχω μαζέψει καποια χρήματα και σκέφτομαι να πάρω κανένα κεφάλι ENGL αλλά το πρόβλημα είναι πως θα τον ανοίγω σπίτι.Οπότε υπάρχει κανένας πολύ μικρός λαμπάτος ενισχυτης που να εχει τόσα πολα γκαζια?Υπάρχει και καμια αλλή λύση να κάνω τον ENGL αρνακι  ;D ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

έχω την εντύπωση πως ό,τι και να πάρεις σε λαμπάτο, θα έχεις πάντα τη δυνατότητα να τον ανοίξεις τόσο ωστε να κουφαθείς.

 

με χαμηλά το μαστερ βολιουμ πιστεύω ένας screamer θα είναι ό,τι πρέπει, και αν θελήσεις, ένας attenuator θα κάνει πάνω του αποτελεσματικότερη δουλειά απο ό,τι σε σχέση με ένα κεφάλι 150 watt.

 

βρες σε κάποιο μαγαζί ένα να δοκιμάσεις πόσο χαμηλά παίζει, αλλιώς μάλλον πας για μικρό λαμπάτο+πετάλι

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π....ε...τ.....α....λ....α.....κ.....ι  8)

παρε εναν μικρο λαμπατο το πολυ 15 watts παρε και ενα landmine και εισαι ο αρχοντας του σκοτους

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για invader είσαι πουλάκι μου ε? ;D

 

τον έχει ένας φίλος μου και για μπλακ που παίζει κυρίως είναι απίστευτος

 

δυστυχώς μένει σε άλλη πόλη τωρα και δεν έχω πάει να τον δω απο κοντά ακόμα, αλλά απο ό,τι μου λένε είναι πάρα πολύ δυνατός

 

από ήχους όμως πρέπει να είναι φοβερός, άκουσα τις κιθάρες απο το ντέμο και μου άρεσαν πάρα πολύ

 

 

ΑΝ μιλάμε για τον ίδιο... ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω οτι πρέπει να πας να τον δοκιμάσεις απο κοντά, η invader είναι πολύ ακριβό πράμα και πρόκειται για ενισχυτή με πάρα πολλά features πολλά απο τα οποία μπορεί να μην χρησιμοποιήσεις ποτέ.

 

χώρια που είναι και μεγάλος..

 

σκέψου τις ανάγκες σου, γιατί παίζει με πολύ λιγότερα λεφτά και την άπειρη ευκολία του combo να βολευτείς με έναν screamer.

 

άκου εδώ κάποιους ήχους

http://www.myspace.com/symphonyofnight

(όλα εκτός απο το "black salvation")

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου