Προς το περιεχόμενο

Wikipedia σέλει κοκό


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω δεν θα χα προβλημα να δωσω καποια χρηματα για την γουικιπιντια!

καποιες φορες δεν ειναι ακριβης, αλλα στις  πιο πολλες φορες αρκει για να παρεις μια πρωτη εικονα του τι παιζει!

δεν ειναι οτι θα ειμαι δυστυχης αμα δεν υπαρχει, αλλα κανει την ζωη καπως πιο ευκολη!

 

δεν εχω δωσει ψηφο καπου ακομα, μιας και οι εναλλακτικες ειναι ετσι διατυπωμενες που διχαζουν!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αποκλειω. Δηλαδη , ουτε μια στο εκατομμυριο ;D

 

Aυτη η επιλογη με εκφραζει πληρως, μιας και συμφωνω με Alejandro στο οτι ειναι ικανη να δωσει μια 1η εικονα, αλλα σε καμια περιπτωση με τα σημερινα δεδομενα δεν θα πληρωνα (συνειδητα) για να παρω τετοιας ποιοτητας πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα σημερινα δεδομενα δεν θα πληρωνα (συνειδητα) για να παρω τετοιας ποιοτητας πληροφοριες.

 

mmm....

για μενα το αν θα πληρωνα, εξαρταται απο το ποσο!

ας πουμε θα εδινα 5ευρω τον μηνα δεν θα εδινα 50 ομως!

:)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αποκλειω. Δηλαδη , ουτε μια στο εκατομμυριο ;D

 

+1

 

Θεωρώ τη wikipedia καλή προσπάθεια που έχει και πολλά παράπλευρα οφέλη. Δεν έχω μπει όμως ποτέ στη διαδικασία να κάνω online donations και δεν με βλέπω να το κάνω ακόμα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...εγώ είμαι αυτός που ψήφισα το 1.

 

 

Αντίστοιχα αν το νόιζ είχε επιλέξει ως μέσο οικονομικής ενίσχυσης το donation θα το ενίσχυα.....όπως αντίστοιχα κάνω σε φόρουμ που συμμετέχω και χρησιμοποιούν αυτή τη μέθοδο . Όπως και στην wiki έτσι και σε όλους αυτούς τους διαδικτυακούς τόπους το επίπεδο,η ακρίβεια και το αληθές της πληροφόρησης που, απλόχερα, παρέχεται είναι και θα είναι πάντα αμφισβιτήσημο.....αυτό δεν μειώνει σε τίποτα την αξία της ύπαρξης τους.

 

..................money makes the world go round ::) :)

 

Ελπίζω απλά να κατάλαβα καλά και να μιλάμε για το donation και όχι για κάποιας μορφής συνδρομή που δεν έχω αντιληφθεί.....

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ τη wikipedia καλή προσπάθεια που έχει και πολλά παράπλευρα οφέλη. Δεν έχω μπει όμως ποτέ στη διαδικασία να κάνω online donations και δεν με βλέπω να το κάνω ακόμα.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγώ είμαι αυτός που ψήφισα το 1.

 

 

Αντίστοιχα αν το νόιζ είχε επιλέξει ως μέσο οικονομικής ενίσχυσης το donation θα το ενίσχυα.....όπως αντίστοιχα κάνω σε φόρουμ που συμμετέχω και χρησιμοποιούν αυτή τη μέθοδο . Όπως και στην wiki έτσι και σε όλους αυτούς τους διαδικτυακούς τόπους το επίπεδο,η ακρίβεια και το αληθές της πληροφόρησης που, απλόχερα, παρέχεται είναι και θα είναι πάντα αμφισβιτήσημο.....αυτό δεν μειώνει σε τίποτα την αξία της ύπαρξης τους.

 

..................money makes the world go round ::) :)

 

Ελπίζω απλά να κατάλαβα καλά και να μιλάμε για το donation και όχι για κάποιας μορφής συνδρομή που δεν έχω αντιληφθεί.....

 

+1000

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα σε καμια περιπτωση με τα σημερινα δεδομενα δεν θα πληρωνα (συνειδητα) για να παρω τετοιας ποιοτητας πληροφοριες.

 

Σύμφωνοι αλλά δεν πρόκειται για κάτι τέτοιο... είναι για να επανδρωθεί με περισσότερους editors ειδικούς σε κάθε τομέα, να στελεχωθεί περισσότερο (το μόνιμο προσωπικό δεν ξεπερνάει νομίζω τα 6-7 άτομα, λιγότερα δλδ κι από ένα συνοικιακό λογιστήριο), να αντιμετωπίσει τρέχοντα έξοδα μιας και δεν έχει διαφημίσεις κλπ. Και πρέπει όντως να το βλέπουμε σαν δωρεά κι όχι σαν συνδρομή...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτο εβαλα το "συνειδητα". Προτιμω να κανω κανα κλικ σε μερικα μπανερς μονο και μονο για να υποστηριξω μια σελιδα , παρα να συνδραμω σε κατι που δεν προσφερει επαρκως αυτο που καλειται να προσφερει μια εγκυκλοπαιδεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου