Προς το περιεχόμενο

-Εξομολόγηση Σκέψεων-


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ;D ;D ;D

Καλά εγώ νόμιζα ότι το έγραψα για αστείο.

Άλλο νόημα βγήκε τελικά?

 

ε, ειναι επειδη εβαλες την σκυθρωπη φατσουλα....! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν κατάλαβα?

Τραβάει κάποιος κανένα ζόρι εδώ μέσα? >:(

;D ;D ;D ;) :D

Χαχαχαχα... Όχι φίλος. Respect. :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα?

Τραβάει κάποιος κανένα ζόρι εδώ μέσα? >:(

;D ;D ;D ;) :D

 

Oταν εγω λεω οτι οι φατσουλες ειναι must,ειμαι μπουφος...

Μονο ετσι μπορει να σε καταλαβει ο αλλος,δεν υπαρχει τονος φωνης εδω,

ουτε βλεμμα ουτε γκριματσες...

Και στο παραπανω ποστ τις βλεπω απολυτα καλα χρησιμοποιημενες!

Καταλαβαινω "που κολλαει" η εκφραση με το "γρουσουζη",

το (οποιο) χιουμορ με τον "δοντια",

την επιβεβαιωση με το "ματακι",

και τη χαρα του γραφοντα με το "χαζοχαμογελατο"...

 

Οκ,εμενα μ'αρεσει,χαμογελαω τωρα... :)

Αν δεν ειχανε μπει σωστα οι φατσουλες ομως,η αν δεν τις ειχα δει... ::)

μπορει και να "στραβωνα" οπως κα'να δυο προλαλησαντες... ;D ;) ;D

 

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά...κόψε κάτι... ;D

 

Δηλαδίς, άσχημη είναι αυτή η θέα για Αθήνα;  ;D

(εκτός κι' αν εννοείς ότι κάνω πλάκα- δεν κάνω, αυτό βλέπω από το μπαλκόνι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν εγω λεω οτι οι φατσουλες ειναι must,ειμαι μπουφος...

 

Φίλοσ δεν κατάλαβα... έχουμε κάποιο πρόβλημα με τους μπούφους?? Βλέπεις πως σε κοιτάει αυτός στο αβατάρ μου?

 

:(  8) 8) ;D :P :P  :D :D  <--- δοκιμασμένη αλληλουχία φατσουλών.

 

Επί του θέματος... ωραία είναι να λέμε φωναχτά τον πόνο μας. Καθαρίζει την ψυχή και ηρεμεί το μυαλό. Είναι ο βασικός λόγος που, στην Ελλάδα τουλάχιστον, έχουμε φίλους. Αλλά και χωρίς φίλους, λέμε τον πόνο μας στον κουρέα, τον περιπτερά, τον ταξιτζή, τον διπλανό στο μπαρ, σε οποιονδήποτε είναι δίπλα μας, ακόμα και αν δεν τον γνωρίζουμε. Και έτσι αποφεύγουμε τις δαπανηρές και αμφιβόλου αποτελέσματος ψυχοθεραπείες.  ;D

 

Η άποψή μου είναι πως, αν επιθυμεί κάποιος να απεξαρτηθεί ψυχολογικά και νοητικά από το βούρκο που αισθάνεται πως απειλεί να τον καταπιεί από παντού, μπορεί να το κάνει μια χαρά και μέσα στην πόλη. Το πρόβλημα είναι οντολογικό. Θα πρότεινα τη μελέτη της έννοιας "Guerilla Ontology", για αρχή.  ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδίς, άσχημη είναι αυτή η θέα για Αθήνα;  ;D

...δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, με τη δική μου θέα στο Μαραθώνα... ;D

 

Έβαλα και εγώ φατσούλα, για να μην παρεξηγιόμαστε...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι οντολογικό. Θα πρότεινα τη μελέτη της έννοιας "Guerilla Ontology", για αρχή.  ;)

Και μετά να κοιτάξετε το group therapy. Δέστε τα παιδιά στο θέμα με τα blues backing tracks τι χαλαρά που είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά φίλοι συμφορουμίτες, και πάνω από όλα συνάνθρωποι.

Είμαι 26 χρονών και μένω στην Αθήνα. Έχω σχεδόν 5 χρόνια να εργαστώ μόνιμα, η τελευταία απόπειρα εργασίας που έκανα ήταν πριν 2 χρόνια. Για ένα μήνα πήγαινα με τα νερά του αφέντη της ψωροεταιρίας και έκανα τις χαμαλοδουλειές του, με την υπόσχεση της πρόσληψης, οπού τελικά μόνο στην υπόσχεση έμεινε. Πριν από αυτό εργάστηκα σε μια μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων, οπού κι εκεί δε, περισσότερο περί δουλείας επρόκειτο παρά εργασίας, αλλά, ας όψεται η ανάγκη, έκανα το κορόιδο για άλλον ένα μήνα. Είμαι χρεωμένος κι εγώ σε μια ιδιωτική τράπεζα, όπως κι αρκετοί μας άλλωστε, όχι από ασυνειδησία, αλλά λόγω της αγάπης μου για τη μουσική.

 

Καποιες σκεψεις και από μενα πανω στο θεμα!

Δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να εισαι σχεδον ανεργος σχεδον πεντε χρονια!

Λες αν καταλαβα καλα πως δεν εχεις δουλεψει καθολου την τελευταια 2ετια.

Αν επιτρεπεται –και χωρις να το εκλαβεις σαν προσωπικη επιθεση- πως ζεις όλα αυτά τα χρονια?

 

Και κατι ακομα!

Λες πως εισαι χρεωμενος σε καποια τραπεζα λογω της αγαπης σου για την μουσικη?

Δηλαδη?

Δεν ειχες μονιμη δουλεια και σταθερο εισοδημα, αλλα πηγες και πηρες καποιο δανειο για να αγορασεις κιθαρα?

 

Ολο και πιο συχνα ακουω γυρω μου παραπονα για την ανεργια!

Εγω λοιπον, δουλευω σε μια εταιρια που για καμποσους μηνες ειχε αγγελια στην εφημεριδα για να καλυψει τρεις νυχτερινες βαρδιες στο τηλεφωνικο κεντρο!

Τα χρηματα δεν ηταν εξωφρενικα καλα, αλλα ηταν ενας αξιοπρεπης μισθος.

Λοιπον, σας πληροφορω ότι παρελασε από την εταιρια ολο το τσιρκο μεντρανο.δυσκολευομαι να αποφασισω τι ηταν χειροτερο, οι φατσες η τα μυαλα που ειχαν ερθει.

Και δυστυχως, για άλλη μια φορα οι μεταναστες ηταν περισσοτεροι από τους ελληνες,γιατι ‘’που να τρεχεις μωρε για 850ευρω!τοσα μας δινει ο μπαμπας και η μαμα και αραζουμε’’!

 

Τελος, εγω βλεπω από διαφορους φιλους και γνωστους που είναι κοντα στην ηλικια μου(25) πως προτιμουν να μενουν και να συντηρουνται από γονεις, παρα να πανε να δουλεψουν, παροτι όπως λενε και οι ιδιοι εχουν μεγαλη αναγκη από εργασια, αλλα και διαθεση για δουλεια. οι δικαιολογιες φυσικα είναι παντα οι ιδιες!

‘’είναι εκτος του αντικειμενου σπουδων μου’’ η ‘’αυτή η θεση δεν εχει προοπτικες αναπτυξης’’.(Λες και το να καθεσαι για 3 χρονια εχει μεγαλες προοπτικες.)

Με κατι τετοια θυμαμαι εκεινη την ατακα από την ταιναι με τον κωνσταντινου, που ελεγε’’ή νομαρχης ή τιποτα στο χω πια ορκιστει’’

 

Φυσικα δεν μπορουν να γινουν γενικευσεις και οσα λεω δεν ισχυουν για το 100% των περιπτωσεων.Παρολα αυτά, δεν νομιζω πως μιλαω και για κατι σπανιο!!

 

 

Και κατι ακομα!

Τα εχουμε βαλει με την τραπεζα ολοι!

Ε λοιπον, κανεις δεν αναγκασε κανεναν να παει να παρει δανειο για να παει διακοπες, κανεις δεν αναγκασε κανεναν να παει να παρει δανειο για να παρει αμαξι και κανεις δεν εβγαλε πιστωτικη με την απειλη ενός πιστολιου στον κροταφο.

Στην τελικη, οπως ειχε πει και ο μαρκ τουειν, τραπεζιτης ειναι αυτος που σου δανειζει μια ομπρελα οταν εχει λιακαδα και σου ζηταει πισω δυο οταν αρχισει να βρεχει. :)

Αυτό για να βαζουμε το θεμα στην σωστη του βαση.

 

 

Φιλικα και με διαθεση για ενδιαφερουσα κουβεντα! :)

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά να κοιτάξετε το group therapy. Δέστε τα παιδιά στο θέμα με τα blues backing tracks τι χαλαρά που είναι.

 

Πολύ φοβάμαι ότι δεν κατάλαβες τι έγραψα.  ;) Google it.  :D

 

Για τα blues συμφωνώ, εννοείται.  ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου