Προς το περιεχόμενο

Drums στο Map of the problematique των Muse


sixtrip

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κακως αναφερονται στο ιδιο θεμα με τους μιουζ, που οπως εχω ξαναπει πιστευω πως ειναι οι πινκφλουντ της εποχης μας! :P

Πας γυρεύοντας.

 

Οι kol είναι μια πολύ ωραία ροκ μπάντα, και αξίζουν μια χαρά της προσοχής μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας γυρεύοντας.

 

Οι kol είναι μια πολύ ωραία ροκ μπάντα, και αξίζουν μια χαρά της προσοχής μας.

Lol .Το θεμα ξεκινησε με τον θαυμασμο μου στον ντραμερ των muse και γενικοτερα στο ΜUSE-ing και κατεληξε με kol!Ισως τελικα να αξιζουν προσοχης οι kol :)

 

@Evilnye :http://www.youtube.com/watch?v=o8xP4BFvA8I Οντως πολυ καλο!

@προσ αποφυγη παρεξηγησεων:Ειμαι νεος drummer και για να κρινω ενα τραγουδι σκεφτομαι αν θα το εβαζα στο mp3 player και στο continue γιατι μου κολησε ο ρθυμος.Δε μπορω να κρινω ακομα το ποσο δυσκολη ή όχι ειναι η μελωδία ή αν οι muse βγάζουν πολυ δυσκολα κομματια απο αποψη μουσικής ,μελωδίας ,συνθεσης κτλ.Μπορω να πω μονο αν μου αρεσουν τα drums τους και το γεγονος οτι εχoθν κατι διαφορετικο και πρωτοποριακο στα drum covers.Kαι ξεκινωντας απο εκει μου αρεσουν και οι kol..Στο μελλον ευχομαι να κρινω πιο μουσικα με την ενασχοληση μου με το οργανο και τη μουσικη θεωρια γενικοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

που οπως εχω ξαναπει πιστευω πως ειναι οι πινκφλουντ της εποχης μας! :P

pink floyd μοναδικοί και αναντικατάστατοι. Για μένα τώρα βεβήλωσες και μιλάω σοβαρά :)... αν και οι pink μπήκαν (δυστυχώς) στο τρυπάκι του καπιταλισμού... και δεν είμαι κκε >:( όποιος κατάλαβε κατάλαβε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου