Προς το περιεχόμενο

Diy project: Noiz overdrive


toneless

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοψε και τα περισσευουμενα ποδαρακια.

Α, και βρες καποιο μεταλλικο κουτακι. Το πλαστικο δε θα αντεξει πολυ με το ποδι σου πανω :P

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 981
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μαλλον εχεις δικιο σ'αυτο...θα το ψαξω λιγο παραπανω.

Τα ποδαρακια δεν τα εκοψα ολα γιατι εχω την εντυπωση πως θα τα χρειαστω για τη συνεχεια...βλακιες λεω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αφου κοντεψα να καψω τα χερια μου να σπασω το γραφειο μου και να βαλω φωτια στο δωματιο τελικα καταφερα να ενωσω ολα τα καλωδιακα και να τρυπισω και το κουτι μιας παλιας κολονιας και να περασω ολα τα πραγματα στις τρυπες και το αποτελεσμα ειναι....

 

 

Αυτο!!!!

 

DSC00898.jpg

 

 

Ολα ειναι οκ αν εξαιρεσεις μερικες μικρες λεπτομεριες οπως οτι δεν δουλευει τελικα και δε μπορω να καταλαβω γιατι μιας και νομιζω πως ολα τα εχω κανει ακριβως οπως πρεπει + οτι η μπαταρια που εβαλα ειναι ολοκαινουρια.Αυτα....μπορει καποιος να βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω σοβαρες υποψηες οτι φταιει o dpdt διακοπτης.Γιατι αυτος στο σχεδιο εχει 6 ποδαρακια ενω ο δικος μου εχει 9.

Εγω απλα χρησιμοποιησα τις 2 στιλες απο αριστερα,τα κολισα οπως στο σχημα και την τελευταια στηλη την αγνωησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα λοιπον κοιτα!Η συνδεσμολογια των καλωδιων με μια ματια ειναι ενταξει!

Αλλα εχεις βαλει την δευτερη διοδο αναποδα!

Αμα δεις  αυτη η "μαυρη" διοδος εχει μια ασπρη γραμμη στην ακρη της βαλτη απο την αλλη πλευρα να κοιτανε αντιθετα και εισαι ενταξει δες το και στο σχεδιο!

ΕΧΕΙΣ δικιο αγνοησε την μεσαια σειρα!Κανε την συνδεσει με τα ακριανα ποδαρακια σαν να ηταν με 6 πινς

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδεσε τον ετσι απλως αγνοησε την μεσαια σειρα!και κοιτα με ποια φορα κοιταν τα ποδαρακια! καντο ετσι και θα σαι ενταξει

3PDTwiring.jpg.b4b8b9600ab425b9f17c7107ffb3bf00.jpg

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου