Προς το περιεχόμενο

EZ Drummer Metalheadz Πρόβλημα


nik-hxc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας. Εγκατέστησα μόλις το Ex Drummer Metalheads και το άνοιξα με το Fruity Loops (εκεί έχω το EZ drummer καθώς το Metalheads αποτελεί "μέρος" του μιας και είναι expansion ουσιαστικά)...τεσπα...ενώ το δείχνει κανονικά σας επιλογή κάθε φορά που πάω να το πατήσω το Fruity loops κολλάει και δεν ανταποκρίνεται...το πέρασα και στο Reaper αλλά μου κάνει τα ίδια...τί μπορεί να φταίει??

 

p.s. έχω windows vista ultimate 32bit (και όχι δεν φταίνε τα windows καθώς με έχουν βγάλει με τα sp1 Και sp2 ασπροπρόσωπο :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι ακόμα: με το toontrack solo μπορώ να κάνω σύνθεση drums (όπως με το Pinao roll πχ στο fruity loops) ή είναι ένα πρόγραμμα μόνο για σύνδεση με κανικά drum kits?ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι ακόμα: με το toontrack solo μπορώ να κάνω σύνθεση drums (όπως με το Pinao roll πχ στο fruity loops) ή είναι ένα πρόγραμμα μόνο για σύνδεση με κανικά drum kits?ευχαριστώ

μπορεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου