Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Μπάσου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχηγε, στα λεφτα σου υπαρχει και αυτο   http://www.thomann.de/gr/fender_roger_waters_precision_bass.htm?sid=bbd72d14f34303aa505afd0cb24a48ea   και χωρις να το χω παιξει μου φαινεται αρκετα αξιολογο οργανο. Καπως καλυτερο απο τα 2 προαναφερθέντα  mexican. Για αλλη εταιρια δεν το συζηταω ... Για κιθαρες να σου πω και αλλες εταιριες, ναι. Στα μπασα εχουμε χουντα ! Και πολυ καλα κανουμε  ;D :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

.. Για κιθαρες να σου πω και αλλες εταιριες, ναι. Στα μπασα εχουμε χουντα ! Και πολυ καλα κανουμε  ;D

Εγω παλι γιατι δεν μπορω να σκεφτω καποιο γνωστο μου που ενα Φεντερακι να ειναι το κυριο οργανο του?Λες να μην ξερουν να παιζουν τα παιδια?Χμμμμμ...μαλλον....

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι γιατι δεν μπορω να σκεφτω καποιο γνωστο μου που ενα Φεντερακι να ειναι το κυριο οργανο του?Λες να μην ξερουν να παιζουν τα παιδια?Χμμμμμ...μαλλον....

                        Δεν ξερω ...  τι να πω ...  Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου    :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγε, στα λεφτα σου υπαρχει και αυτο  http://www.thomann.de/gr/fender_roger_waters_precision_bass.htm?sid=bbd72d14f34303aa505afd0cb24a48ea  και χωρις να το χω παιξει μου φαινεται αρκετα αξιολογο οργανο. Καπως καλυτερο απο τα 2 προαναφερθέντα  mexican. Για αλλη εταιρια δεν το συζηταω ... Για κιθαρες να σου πω και αλλες εταιριες, ναι. Στα μπασα εχουμε χουντα ! Και πολυ καλα κανουμε  ;D :P ;D

εγω ειπα και παραπανω οτι προτεινω το cort.παντως αν προτειμησεις ενα fender-ακι προτεινω για θεματα ευελιξιας παντα ενα οργανο με JP μαγνητες οπως αυτο

 

http://www.thomann.de/gr/fender_deluxe_pbass_special_mn_bk.htm

 

δεν θα συμφονισω με το χουντικο καθεστως στα μπασα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγω παλι γιατι δεν μπορω να σκεφτω καποιο γνωστο μου που ενα Φεντερακι να ειναι το κυριο οργανο του?

 

Τι;  :o :o :o :o Τι λες τώρα... Το έχει ψάξει; έχει πάει σε κάποιον γιατρό  ;D ;D ;D Αυτά που λες είναι πολύ σοβαρά πράγματα  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ομως!Ειχανε ολοι παλια Τα Φεντερ και τωρα τα εχουν σαν δευτερα οργανα

ο ενας παιζει human ο αλλος ενα custom ο αλλος Parker! ενας αλλος παιζει mayones εγω warwick...τι να πω...Μαλλον ειναι κολλητικο...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι γιατι δεν μπορω να σκεφτω καποιο γνωστο μου που ενα Φεντερακι να ειναι το κυριο οργανο του?Λες να μην ξερουν να παιζουν τα παιδια?Χμμμμμ...μαλλον....

Γεια με λένε Εύη και παίζω με fender. Μόνο. Δεν έχω άλλο. Καλά είσαι;

 

Φαντάζομαι το ερώτημα του OP έχει καλυφθεί πλέον έτσι; 4 σελίδες για επιλογή μπάσου... Ο ίδιος ο OP μάλλον δεν έχει προλάβει να μπει να τα διαβάσει όλα αυτά. Ας μην τον πελαγώσουμε άλλο με ότι μπάσο θυμηθεί ο καθένας που του αρέσει.

Υπάρχει πάντα και αυτός ο οδηγός

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172001.0

και μετά βόλτα στα μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

και ομως!Ειχανε ολοι παλια Τα Φεντερ και τωρα τα εχουν σαν δευτερα οργανα

ο ενας παιζει human ο αλλος ενα custom ο αλλος Parker! ενας αλλος παιζει mayones εγω warwick...τι να πω...Μαλλον ειναι κολλητικο...

Απαπαπαπαππαπααααα  ;D ;D ;D Κάνεις κακές παρέες, να τις αλλάξεις  ;D ;D ;D Και εμένα ένας κολλητός μου είναι που παίζει με τα Dingwall, αλλά εγώ... βράχος  ;D Fender. Χρόνια με ψήνει- πάρε ένα... πως μπορείς και παίζεις με τα αυτά τα Fender... αυτά είναι για παππούδες (!)- αλλά δεν καταλαβαίνω τίποτα   ;D

 

Τέλος πάντων για να μην χαρακτηριστώ απόλυτος  ;D έχω και τέσσερα μπάσα που δεν είναι Fender (τέτοιος πλουραλισμός  ;D). Το ένα γράφει Squier... δεν πιάνεται  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου