Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ 2006



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε κι εγώ βλέπω πολύ μπάλα, δεν τρελαίνομαι. Βλέπω κανα champions league, euro, world cup άαααντε και κανα καλό ελληνικό ματς. Απλά είναι λιγάκι ηλίθιο να βγαίνει κάποιος και να πετάει κάτι του τύπου "πόσο μαλάκας πρέπει να είσαι για να βλέπεις μπάλα". Κι εμένα αν το ενδιαφέρον μου για μπάλα είναι 10, το ενδιαφέρον μου για μουσική είναι 10,000,000, αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι πρέπει να βγαίνω και να λέω μπούρδες. Ήμαρτον, όλα καλά είναι αλλά με μέτρο. Και τα τυπάκια που ασχολούνται με μπάλα 1000 ώρες την ημέρα χαραμίζουν τη ζωή τους κατά τη γνώμη μου, το ίδιο όμως και οι τύποι που ασχολούνται μόνο με μουσική, ή μόνο με φυσική, ή μόνο με λογοτεχνία ή μόνο με warcraft (καλά αυτό είναι το χειρότερο :lol: 8)). Καλό είναι κανείς να μην πετάει τα πάντα πλην ενός (όποιου) πράγματος στα σκουπίδια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

-----FORZA AZZURRI-----

 

οχι τιποτα αλλο αλλα γουσταρω να δω τον τζερτζελε που θα γινει αν κερδισει η ιταλια (ειμαι σε ιταλικο εδαφος) :lol:

 

τις προαλες που νικησαν την γερμανια μου θυμησε μερες EURO.....εγινε της πουτ@ν@ς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε μιλησα για οπαδιλικι ουτε για φανατισμο..στο γηπεδο ξυλο τρωνε οσοι το ζητανε πραγματικα...που φευγουν απο το σπιτι και λενε παω να καταστρεψω περιουσες και να σπασω στο ξυλο τον αντιπαλο.Πανω απο 15 χρονια παω γηπεδο και δεν εχω ανοιξει ουτε μυτη.Και γω λυπαμαι με τα εκτροπα και τα καταδικαζω.Αλλα η εκφασεις του τυπου "11 μπουνταλαδες που κυνηγανε μια μπαλα"..κατι σε πολυ γυναικειο μου φερνουν στο νου.Και στο εξωτερικο εχω παει στο γηπεδο και υπαρχει διαφορα οντως αλλα μην τρελαινομαστε κιολας.Στο κατω κατω ο χουλιγκανισμος απο Αγγλια μερια ηρθε...Θα μου πεις αυτοι τον καταπολεμησαν εδω και χρονια.Ε οπως σε ολα ειμαστε πισω και σε αυτο τον τομεα δε θα μπορουσαμε να κανουμε εξαιρεση.Ο καθενας εχει τα ενδιαφεροντα του.. και δεν γουσταρω rap ας πουμε αλλα δε θα βγω να κατηγορισω με τοση απαθεια ενα ειδος που εχει τοσους θαυμαστες ανα τον κοσμο...Αυτα...

 

F-O-R-Z-A I-T-A-L-I-A !!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο Μάνος γενικώς. Εγώ θα υποστηρίξω Γαλλία, ως πιο αδύναμη ομάδα. Μεταξύ μας, έχω ένα φίλο τρελλαμένο Ιταλό και γι αυτό υποστηρίζω Γαλλία, για να τον δουλεύω. Ε, ρε να γίνει κανα καλό θα πέσουν πολλά γέλια μ'αυτόν......... :lol: :lol: :lol: :lol: .........από όλους τους άλλους εκτός απ'αυτόν........... 8) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι με ιταλία είμαστε.Θέλω να δω τον καλύτερο αμυντικό της τελευταίας 15ετιας τον fabio cannavaro να σηκώνει το τρόπαιο και κατι μου λεει οτι θα δείξουν μεγαλυτερη επιείκεια στη juve

 

τι γινεται?μας την πέφτουν αλβανοί,τούρκοι, σε λιγο εβραίοι...

μηπως το κάνετε επίτηδες για να ξυπνήσετε τον πεθαμένο πατριωτισμό μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..

τι γινεται?μας την πέφτουν αλβανοί' date='τούρκοι, σε λιγο εβραίοι...

μηπως το κάνετε επίτηδες για να ξυπνήσετε τον πεθαμένο πατριωτισμό μου?[/quote']

Ναι ρε γαμώτο.. πως και δεν μας την έπεσαν φιλανδοί, ολλανδοί ή κάτι πιο ευρωπαικό σε χακερ; Οι Έλληνες χάκερς σαν πατριώτες δεν βοηθάνε λίγο; :roll:

 

Γερμανία 3η, Πορτογαλία 4η και περιμένουμε τον τελικό.. αν δεν γίνει καμιά επίθεση από Αφρικανούς χάκερς 8O .. που εκεί θα τα παρατήσω όλα και θα φύγω για Ουγκάντα :!: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zidane:ρε βρωμιάρη ιταλέ αν μου ξανακρατήσεις τη φανέλα σε κορνερ θα σε φτυσω στη μούρη.

materazzi:θα μου κλάσεις σκατόφλωρε γαλλοαλγερινέ.

zidane:ξανακάντο και θα δείς άσχημε ψηλέ χτικιάρη άβερελ.

materazzi:μιλάς εσυ για ασχήμια που ιδρώνεις σαν άλογο και βρωμάς σα γουρούνι,που δε σου εχει μείνει τρίχα,που βλέπεις τη θρυλική φαβορίτα μου και πέρνεις κλαίγοντας τη μαμά σου?

zidane:εγω φταίω που σου δίνω σημασία άμπαλε μούτσε που μπορώ να σε ντριπλάρω μπουσουλώντας δε σε χάλασε η λόμπα μου στο πέναλτυ(o zidane προσπερνά τον materazzi).

materazzi:ποια λόμπα,εσένα δε σε χάλασε η κεφαλιά μου που σας πήρε μεσα λε φλορ,η μόνη φορά που σημάδεψες εσυ σωστά με το κεφάλι υδροκέφαλε ηταν πριν 8 χρονια.

zidane:ναι αλλά μπορώ να το ξανακάνω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου