Προς το περιεχόμενο

Μεταλοπέταλο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...Εχετε υπόψη σας κανα καλο μεταλοπέταλο για καφριλες σε στυλ Master of Puppets-Raining Blood- και γενικα θρασομπλακομεταλιες???Σε τιμη περιπου στα 100 ευρω...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το metal muff θα εισαι οκ, αν και ενα απο τα πιο καφρικα που εχω ακουσει ειναι αυτο εδω  ;D

 

Τελειοοοοοο!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Που μπορω να το βρω?

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειοοοοοο!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Που μπορω να το βρω?

Δυστηχως δεν νομιζω οτι το εχει καποιο απο τα γνωστα καταστηματα (thoman, musicstore...)

 

Edit: φυσικα πρωταση μου παραμενει το metal muff που ειναι κλασικη λυση ! επισης ριξε και καμια ματια στις αγγελιες κατα καιρους παιζουν καποια διαμαντακια...

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δε θα ξοδεψεις και μια περιουσια (100 ευρω ειναι μια λογικη τιμη) γνωμη μου ειναι να μη βασισεις την οποια αποφαση σου αποκλειστικα σε youtube demos.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δε θα ξοδεψεις και μια περιουσια (100 ευρω ειναι μια λογικη τιμη) γνωμη μου ειναι να μη βασισεις την οποια αποφαση σου αποκλειστικα σε youtube demos.

Εννοειται αυτο το πραγμα!!! Θα ψαξω να βρω που υπάρχουν στην Αθηνα να παω να τα δοκιμασω...

 

[glow=blue,2,300]EDIT[/glow]Γιαυτο το πεταλι της AMT το Ε-1 που λεει οτι ειναι προσομοιωση ENGL ξερετε τιποτα???

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου