Προς το περιεχόμενο

Υπαρχει τετοιο plug?


trellakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Φοβερο τo V-Accordion. Πιο φοβερη βεβαια ειναι η τιμη τους, το FR7X κοστιζει 5200 €... :P

Ότι πληρώνεις παίρνεις.

Υπάρχουν και φθηνότερα μοντέλα, FR-3X , FR-2 , FR-1Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Θελω να σας ρωτησω εαν υπαρχει καποιο plug vst ουτως ωστε στο προγραμμα που κανω ενορχηστρωσεις επειδη δεν εχω βρει καποιο vst για κιθαρα της προκοπης να συνδεω το μπουζουκι στην καρτα ηχου και παιζοντας σε αυτο ακκορντα να εξομοιωνει καπως τον ηχο να ακουγετε σαν κιθαρα. Δεν ξερω αν υπαρχει τετοιο plug και δεν ξερω πως να το ψαξω.Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Αδερφέ εγώ χρησιμοποιώ τον εξής συνδυασμό,με το RealGuitar2 γράφω τις νότες και στη συνέχεια με το Guitar Rig 3 προσπαθώ να κάνω τον ήχο να ακούγεται όπως θέλω,υπάρχουν βέβαια και εκατοντάδες Presets βλεπε.

http://www.guitarampmodeling.com/viewforum.php?f=3

που το τελικό αποτέλεσμα είναι κάτι παραπάνω απο ικανοποιητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το καλυτερο που εχω βρει ποτε στο ειδος. Η εταιρεια λεγεται Prominy. ΕΙναι πραγματικα φανταστικες προσομοιωσεις. Φανταζεστε σε λιγα χρονια μπαντες με 5 πληκτραδες πανω στη σκηνη; Ο καιρος γαρ εγγυς. ;D

 

 

 

 

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου